Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, jadąc dziś A6 C6 (lift) stwierdziłem że przekaźnik kierunkowskazów chodzi mega cicho w porównaniu do naszych A4.

Czy da radę przełożyć taki przekaźnik z A6 do A4? Próbował ktoś coś z tym robić aby było ciszej?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Chcę wymienić licznik na kolor:

VIN WAUZZZ8E76A180806

2.0 TDI BPW 140km 2006

Jakiego szukać? 

Pytam tu bo uważam ze będzie najpewniejsza odpowiedz. Piłatem już w kilku miejscach i rożne odpowiedzi

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Wrzucam update wyprzedaży gadżetów audi - jeśli coś Wam się spodoba piszcie na [email protected].

GADZETY AUDI.pdf

Opublikowano

Gdzieś kiedyś widziałem, że jakiś jegomość, chyba z forum, dokladal sobie między zderzak tył a blende s Line, coś, ma wzór skody rs?.?czy obiło wam się to gdzieś? Może ktoś widział?

Opublikowano
W dniu 21.02.2018 o 00:05, Bart-S napisał:

Wrzucam update wyprzedaży gadżetów audi - jeśli coś Wam się spodoba piszcie na [email protected].

GADZETY AUDI.pdf

Ty to ogarniasz czy tylko wrzuciłeś bo znalazłeś gdzieś ? :decayed: 

Opublikowano

Jaki czujnik stopu podejdzie do A4B7 od Skody ? Ewentualnie nr żeby w serwisie skody nie kombinować.

Opublikowano

Panowie mam pytanie bo ciekawi mni jedna sprawa. Byłem dziś z kolega jego B6 ratować innego kolegę z BMW ? „na kable”. Chłopaki na wyłączonym silniku podpięli plusy potem minusy. Kolega zapalił auto potem zakręcili BMW i tez zapaliło. Silniki w obu autach pochodziły pare miny potem oba zgasili. W amoku kolega odpiął kable od BMW i zetknął niestety kable podłączone do B6 i posypały się iskry. Odpiął kable od B6 i niby auto zapaliło normalnie i nie widać żeby coś się stało. Odwiózł mnie do domu i auto chodziło prawidłowo. I teraz pytanie, ciekawi mnie czy to zwarcie kabli na wyłączonym silniku B6 mogło narobić jakiś szkód?

Opublikowano

Nie powinno sie nic stac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kable Podpina się na wyłączonym ;) odpiąć możesz na włączonym... 

jak sie zwarły na chwile to nic nie będzie ;) gdyby dłużej to może uszkodzić aku lub altka 

Opublikowano

Napisałem Posta w moim temacie i post jest " UKRYTY" o co chodzi ??

Opublikowano

Autor filmu pewnie niczym Was nie zaskoczy ale mysle, ze i tak warto obejrzeć.  

 

Opublikowano
20 minut temu, H4mm3R napisał:

Musi zostać zatwierdzony przez moderatora ;) 

Każdy tak ma że w dziale "Moje Audi" jak w swoim temacie dodaje post to musi być zatwierdzony :co:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, vwbartus napisał:

Każdy tak ma że w dziale "Moje Audi" jak w swoim temacie dodaje post to musi być zatwierdzony :co:

Nie, chyba coś przeskrobałeś :decayed:

Opublikowano

Uuuuuu a co ja takiego zrobiłem ,  nic nie klikałem  normalnie go napisałem i kliknąłem "Dodaj odpowiedź" :co:

Opublikowano

Też tak miałem ;)  Post po zatwierdzeniu przez "modzika" dopiero się pojawił :)  

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, vwbartus napisał:

Uuuuuu a co ja takiego zrobiłem ,  nic nie klikałem  normalnie go napisałem i kliknąłem "Dodaj odpowiedź" :co:

Nie opłaciłeś abonamentu na ten rok :lol:

Opublikowano
W dniu 21.02.2018 o 00:05, Bart-S napisał:

Wrzucam update wyprzedaży gadżetów audi - jeśli coś Wam się spodoba piszcie na [email protected].

GADZETY AUDI.pdf

Wczoraj zamówiłem, dzisiaj przyjechało :) dzięki za info.

Edytowane przez qruku

Opublikowano
W dniu 21.02.2018 o 00:05, Bart-S napisał:

Wrzucam update wyprzedaży gadżetów audi - jeśli coś Wam się spodoba piszcie na [email protected].

GADZETY AUDI.pdf

4L0092177B

masz jeszcze te gadżety?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.