Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
@vwbartus miał na pompeiach uniroyal 225 [emoji6] 


:good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
37 minut temu, gabalo napisał:

Panowie jakie powinno być kodowanie BT, tak zeby na RNS-E działał SDS a jednocześnie z kierownicy szło na odbierać i nawiązywać połączenia przez BT?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pisz na PW pomogę bo od wczoraj w końcu uruchomiłem książkę na fisie ;) 

Opublikowano
13 godzin temu, Norbas napisał:

Pisz na PW pomogę bo od wczoraj w końcu uruchomiłem książkę na fisie ;) 

Norbert możesz coś więcej? ze smartfona z Androidem będzie czytał książkę na fis?

Opublikowano
  • Autor
Ma ktos na felgach delikatnie naciagniete opony uniroyal? Jak to sie uklada na feldze? Chce wrzucic 225/35/19 na 9j. Bedzie uniroyal jakos wygladac?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miałem takie gumy na 9,5J

Wysłane z OP3T

Opublikowano
Miałem takie gumy na 9,5J

Wysłane z OP3T



Zadowolony z opon byles? 225/35 na 9j nie bedzie za bardzo naciagniete?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, muunv napisał:

 


Zadowolony z opon byles? 225/35 na 9j nie bedzie za bardzo naciagniete?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jeśli mowa o rainsport 3 to według mnie bdb guma. Lekki naciąg będzie. 

Opublikowano

:hi:

Ma ktoś pod ręką numery blaszek i wkrętów dokładnie takich, jak na foto przy haczykach na zakupy?

mdfM_3ETHlqgCnkA4oD8lrw.jpg

Opublikowano
W dniu 9.02.2018 o 18:16, afroo. napisał:

@ucho.77 ma 225/35 ale na 8.5J

:wink: jedyny minus to miękka ścianka boczna,trzeba się przyzwyczaić 

20170324_124934.jpg

Opublikowano
W dniu 12.02.2018 o 19:34, afroo. napisał:

:hi:

Ma ktoś pod ręką numery blaszek i wkrętów dokładnie takich, jak na foto przy haczykach na zakupy?

mdfM_3ETHlqgCnkA4oD8lrw.jpg

Gdyby ktoś jeszcze szukał - N01396921 śruba / N90698703 blaszka.

Opublikowano

Pany czy w moim 1.8T Quattro wymienia się olej w tylnym moście i olej w skrzyni? Ewnetualnie co tam lać jeśli tak ;) 

Opublikowano
12 minut temu, Damianq napisał:

Pany czy w moim 1.8T Quattro wymienia się olej w tylnym moście i olej w skrzyni? Ewnetualnie co tam lać jeśli tak ;) 

Pewnie, że tak ;) Pisz do chłopaków z forum co częściami handlują to Ci podpowiedzą co potrzebujesz :) 

Opublikowano

A co ile takie wymiany się robi? 

Opublikowano

Panowie może i głupie pytanie i nie zlinczujcie mnie od razu :D chcę zakupić oświetlenie ledowe rejstracji postojówki i do wnetrza ale nie moge za *uja znaleźć kontaktu do Tomika i również jego profilu w wyszukiwarce aby wysłać PW

Opublikowano

Prosze ;)

ef724e4257dda9ff2e0052d688a2a474.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Godzinę temu, KewsonND napisał:

Panowie może i głupie pytanie i nie zlinczujcie mnie od razu :D chcę zakupić oświetlenie ledowe rejstracji postojówki i do wnetrza ale nie moge za *uja znaleźć kontaktu do Tomika i również jego profilu w wyszukiwarce aby wysłać PW

Mam pare ledwo od niego i zawsze byłem zadowolony, pare zostało jeśli jesteś zainteresowany odezwij się 

Opublikowano

Naprawde 8j et25 wejdzie do b6/b7? Czy kolega nie wie jakie ma parametry?

a33b52684e6fcdaf6820f9db75912a45.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
21 godzin temu, WydRos napisał:

Mam pare ledwo od niego i zawsze byłem zadowolony, pare zostało jeśli jesteś zainteresowany odezwij się 

szkoda, że wszystkich nie dostałem jak kupowałem samochód :huh:

Opublikowano
31 minut temu, cupek97 napisał:

szkoda, że wszystkich nie dostałem jak kupowałem samochód :huh:

Zamawiałem u niego pare razy co może potwierdzić 

mam ich w aucie trochę tylko musze posprawdzać jakie to sa

szkoda ze chciałeś zbić z ceny która i tak była sztywana jak zaznaczałem przed przyjazdem 

Opublikowano
2 godziny temu, muunv napisał:

Naprawde 8j et25 wejdzie do b6/b7? Czy kolega nie wie jakie ma parametry?

a33b52684e6fcdaf6820f9db75912a45.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

oczywićie że wejdzie  8J z ET 20 to tak samo jak 9 z ET 33

Opublikowano

Ja w zimowym secie mam 8 ET 25 i jeszcze miejsca a miejsca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.