Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra Pany ciąg dalszy pytań. Znalazłem Łopaty ale z A8 D3 19" ET 44 oryginalny ronal komplet 5 szt z oponami 225/35/19 z 2016 roku około 6 mm. Trochę obdarte więc sezon pewnie i do malowania trzeba. Warto za 2 tysie brać? I czy na seryjnym zawiasie 1BA nie będzie problemów? Wiem, że będzie koza :D Bedę szukał sprężyn obniżających.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słabe et , trzeba będzie dać spory dystans

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, pajda napisał:

Słabe et , trzeba będzie dać spory dystans

To przecież nie problem, lepiej dać dystans niż jakby koła miały za mocno wystawać. 

Opublikowano
To przecież nie problem, lepiej dać dystans niż jakby koła miały za mocno wystawać. 
Tak , zgadza się, ale myślę że można kupić koła z lepszym et gdzie nie trzeba dystansu.
Opublikowano
2 godziny temu, Damianq napisał:

Dobra Pany ciąg dalszy pytań. Znalazłem Łopaty ale z A8 D3 19" ET 44 oryginalny ronal komplet 5 szt z oponami 225/35/19 z 2016 roku około 6 mm. Trochę obdarte więc sezon pewnie i do malowania trzeba. Warto za 2 tysie brać? I czy na seryjnym zawiasie 1BA nie będzie problemów? Wiem, że będzie koza :D Bedę szukał sprężyn obniżających.

jeśli felga 9 J dajesz dystans 14 mm a jeśli 8,5 J dajesz dystans 20 mm i śmigasz

Opublikowano

Felga 9j. Bez dystansu nie da rady? To ma być koło na jeden sezon. Na następny wleci coś innego na pewno.

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Da radę bez problemu.

 

Opublikowano
W dniu 8.03.2018 o 22:55, vwbartus napisał:

jeśli felga 9 J dajesz dystans 14 mm a jeśli 8,5 J dajesz dystans 20 mm i śmigasz

Jak Ty chcesz dać 20mm dystans przy 8.5j ? 8.5j z et24 wyjdzie za krawędź 

Screenshot_20180310-143824.png

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Przód przy 8.5j/et30/~40mm wyglada tak ?

@afroo. coś może powiedzieć bo miał-30mm z tymi parametrami 

20160409_175603.jpg

Opublikowano

Dzięki za sugestie :wink:

Opublikowano
W dniu 10.03.2018 o 14:44, ucho.77 napisał:

Jak Ty chcesz dać 20mm dystans przy 8.5j ? 8.5j z et24 wyjdzie za krawędź 

 

No co dobrze mówie 8,5 J z ET 24 to tak samo jak 9J z ET 30 czyli na równo . a jak on ma na 9J opone 225/35 to jest lekki naciąg i na bank nie będą mu tarły :wink:

Opublikowano
10 godzin temu, vwbartus napisał:

No co dobrze mówie 8,5 J z ET 24 to tak samo jak 9J z ET 30 czyli na równo . a jak on ma na 9J opone 225/35 to jest lekki naciąg i na bank nie będą mu tarły :wink:

Tylko że już gwint do tego potrzebny

Opublikowano

Witajcie,

Panowie spece mały offtop do jakiego ET można bezpiecznie zejść z tyłu w A4 B7 na 1BV przy feldze 8" i gumie 235 (Rainsport3) ?

ET24 ? 26?

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie zaciski zr18 i zl18 podchodza p&p do naszych A4 czy trzeba cos kombinowac??

Edytowane przez Mizur138

Opublikowano

Panowie w sobotę przeżyłem zdziwko... Kupiłem wkład w koło zapasowe (nie miałem po zakupie) zgodnie z tutorialem z forum z miejscem na hak, ale okazuje się, że mój hak się tam nie mieści... Ma inny kształt (jest dłuższy). Mam haka z czerwonym kluczykiem chyba firmy Westfalia (czy jakoś tak). Teraz pytanie czy hak nie jest oryginał czy jak? Wydaje mi się, że wszystko jest fabryczne. Jakieś sugestie?

 

EDIT: na 99% mam takiego haka

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-hak-wypinany-westfalia-modul-wiazka-i7224827674.html#thumb/1

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
7 godzin temu, black4 napisał:

Witajcie,

Panowie spece mały offtop do jakiego ET można bezpiecznie zejść z tyłu w A4 B7 na 1BV przy feldze 8" i gumie 235 (Rainsport3) ?

ET24 ? 26?

Pozdrawiam

nie ryzykowałbym z ET 24 z taką gumą bierz 26 a bezpiecznie by było 29 , 30

42 minuty temu, Mizur138 napisał:

Panowie zaciski zr18 i zl18 podchodza p&p do naszych A4 czy trzeba cos kombinowac??

 

Opublikowano

Dzięki Bartek!,

Wiesz teraz mam ET30 przy 8" i wygląda, że z tyłu dystans 5 mm wszedłby spokojnie...

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Witam . Pytanko Gwint do Oski i Quattro na przód rozni się czymś ?? Tył mnie nie interesuje tylko przod

 

Przy okazji jeśli ktoś ma gwint na sprzedaż do A4 B6/B7 byłbym zainteresowany

 

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, bartekzks napisał:

Witam . Pytanko Gwint do Oski i Quattro na przód rozni się czymś ?? Tył mnie nie interesuje tylko przod

 

Przy okazji jeśli ktoś ma gwint na sprzedaż do A4 B6/B7 byłbym zainteresowany

 

Pozdrawiam

Nie. 

Opublikowano

Panowie co powiecie o ręcznej polerce? Chodzi mi o nałożenie powłoki ceramicznej samemu zaznaczając iż jestem w tym "typowym Januszem" :decayed: chodzi mi dokładniej o porządne umycie auta mam szampon z naturalnym PH rękawice detalingową, ręczniki, dobrą chemie do auta i chciałbym chociaż trochę się pozbyć mikro rys które widać na latarce, a nie chcę dawać teraz auta do firmy która się tym zajmuje bo mam dużo wydatków jest sens w ogóle babrania się z tym czy odpuścić bez maszyny?? Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.