Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam do kupienia fotele Recaro z Full elektryka i podgrzewaniem za 2 tyś zł. Haczyk jest tylko taki że jeden ma pęknięty tył na wysokości plastiku. Reszta stan bardzo dobry. Co o tym myślicie???

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Mizur138

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@Mizur138 daj namiary na te fotele, to nie będziesz miał tego dylematu :grin:

Opublikowano
20 minut temu, pksmlody napisał:

@Mizur138 daj namiary na te fotele, to nie będziesz miał tego dylematu :grin:

Juz je zakupiłem. Teraz aby wymienic ten tylni plastki i bedzie gites :grin:

Opublikowano

Były na Facebooku ale gość nic nie pisał że są nie teges..

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 minuty temu, Karasik2 napisał:

Były na Facebooku ale gość nic nie pisał że są nie teges..

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

W jednym fotelu jest do wymiany plastik z tyłu i to na tyle. Bo wyslal mi zdjecia i wszystko powiedzial. Teraz pytanie czy duzo roboty z taka rzecza??

Opublikowano
3 godziny temu, Mizur138 napisał:

fotele Recaro z Full optyka

Uuu, dobry bajer.  Tak się najarał na Recaro, że rączka się trzęsie i słownik nie nadąża. :decayed:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
Godzinę temu, afroo. napisał:

Tak się najarał na Recaro, że rączka się trzęsie i słownik nie nadąża. :decayed:

:decayed:

Opublikowano
1 godzinę temu, afroo. napisał:

Uuu, dobry bajer.  Tak się najarał na Recaro, że rączka się trzęsie i słownik nie nadąża. :decayed:

Heh sie czepiasz :D poprostu musialem szybko pisac bo duzo chetnych bylo :grin:

Opublikowano

Pany ostatnio zauważyłem dziwną sprawę w moim B7. Na ostatnich mrozach w zakresie poniżej minus 8 stopni wywala mi błąd na FIS o spalonej żarówce w prawym DRL. Żarówka faktycznie się nie świeci. Ale jak przejadę z 50 km i komora się nagrzeje albo jest w okolicach zera problem nie występuje i żarówka świeci normalnie nie jest spalona... Jakieś sugestie? :) Póki co za zimno żeby coś grzebać, ale myślałem że jak się ociepli to zacznę od czyszczenia wszystkich wtyczek - może styki pośniedziały albo jakaś woda się dostała?

Opublikowano

@Damianq u mnie pokazuje spalone tylne światła przeciwmgłowe... wystarczy 2x przekręcić kluczyk ;-)

Cytując klasyka @kaju : "To jest be ziben, tego nie zrozumiesz..." :decayed:

Opublikowano

:guma:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
10 minut temu, pksmlody napisał:

@Damianq u mnie pokazuje spalone tylne światła przeciwmgłowe... wystarczy 2x przekręcić kluczyk ;-)

Cytując klasyka @kaju : "To jest be ziben, tego nie zrozumiesz..." :decayed:

U mnie nie pomaga :) Jak rano jadę do pracy to takie cyrki mam, ale tylko jak jest na minusie :decayed:

Opublikowano

Wniosek jest prosty - trzeba się przeprowadzić do Kalifornii :grin:  

Opublikowano

mi tak robiła postojówka. też mi się nie chciało wymieniać bo zimno. aż ją tak chooj strzelił, że oprawka się wtopiła w szkło od DRL i przechodzę na skrętne. no co... dzwon i lenistwo matką tuningu. nie ma ktos kompletnej prawej lampy skrętnej w dobrych piniondzach? lewa już czeka :decayed:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
21 godzin temu, kaju napisał:

mi tak robiła postojówka. też mi się nie chciało wymieniać bo zimno. aż ją tak chooj strzelił, że oprawka się wtopiła w szkło od DRL i przechodzę na skrętne. no co... dzwon i lenistwo matką tuningu. nie ma ktos kompletnej prawej lampy skrętnej w dobrych piniondzach? lewa już czeka :decayed:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No ale co było przyczyną?

Opublikowano

żarówka. najpierw nie świeciła i po rozgrzaniu zaczynała świecić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany czy guma 255/35/19 na kole et33 9j wejdzie do B7? Gość nie chce mi puścić koła bez opon (opony po 1 sezonie) a wg mnie ta guma jest za szeroka, wolałbym 235 na 9j no ale...


 

Opublikowano
Godzinę temu, Damianq napisał:

Pany czy guma 255/35/19 na kole et33 9j wejdzie do B7? Gość nie chce mi puścić koła bez opon (opony po 1 sezonie) a wg mnie ta guma jest za szeroka, wolałbym 235 na 9j no ale...


 

Zapomnij

Opublikowano

Ok, felgi poszły i tak :) Inne pytanie. Mam zdjęcie felgi i jest napisane „Made in Italy” i „ not O.E.M - REPLICA” Felgi RS6 łopaty to są wiec rozumiem ze to nie oryginał tylko podróba?

Opublikowano
2 godziny temu, Damianq napisał:

Ok, felgi poszły i tak :) Inne pytanie. Mam zdjęcie felgi i jest napisane „Made in Italy” i „ not O.E.M - REPLICA” Felgi RS6 łopaty to są wiec rozumiem ze to nie oryginał tylko podróba?

Podjebki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.