Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chipowanie 1,9 TDI 110KM


aaron92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na wiosnę chciałbym swojej a4 podnieść trochę mocy, wymienić sprzęgło, wtryski (jeszcze nie wiem na jakie) i jechać wtedy na hamownie. Turbina już ma trochę przejechane ale to chyba nie żaden problem co? No ogólnie chciałem się dowiedzieć jakie macie spalanie po chipie, jakie było, jakie teraz jest, ile mieliście mocy przed i po chipie. Chciałbym mniej więcej wiedzieć z czym mam się liczyć, teraz średnio 7,5l w mieście mi pali, a mam 1,9TDI 110KM, a chciałbym tak ze 130-140km wyciągnąć z niego jeśli by się dało, a 150km to już byłbym w niebie, tylko nie wiem czy da rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 150 to możesz sobie po samym programie tylko pomarzyć, po za tym zamiast tworzyć nowy temat i zadawać po raz setny to samo pytanie, poświęć chwilę czasu i poprzeglądaj tematy z tego działu i będziesz wszystko wiedział. Masz tu wątek Kowiego, który trochę wyjaśni Ci sytuację http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego o 150 KM może pomarzyć jest na forum temat mojego kolegi z silnika ajm tylko program ma 155 KM i 350 Nm robiony przez jacka z ewolution

a co do reszty to spalanie jest takie same jak jezdzisz normalnie ja mam program + wtryski 216 i po mieście robię do zapalenia rezerwy 830 km moc nie wiem nie robiłęm hamowni ale daje radę :grin: po za tym poczytaj linki wrzucone przez kolegów to ci rozjaśni sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego o 150 KM może pomarzyć jest na forum temat mojego kolegi z silnika ajm tylko program ma 155 KM i 350 Nm robiony przez jacka z ewolution

AJM i AFN to dwa całkiem różne silniki, z ajm można samym programem zrobić więcej niż w afn'ie. AFN i 150KM po samym remapie to chyba tylko tak jak Kowi pisze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego o 150 KM może pomarzyć jest na forum temat mojego kolegi z silnika ajm tylko program ma 155 KM i 350 Nm robiony przez jacka z ewolution

a co do reszty to spalanie jest takie same jak jezdzisz normalnie ja mam program + wtryski 216 i po mieście robię do zapalenia rezerwy 830 km moc nie wiem nie robiłęm hamowni ale daje radę :grin: po za tym poczytaj linki wrzucone przez kolegów to ci rozjaśni sprawę

no AJM i AFN to te same silniki:facepalm:

2 całkiem inne bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...