Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wojtuś,

Bart-S szuka 18 ale S-linów and nie S4. S-line 9 ramienny( szprychowy ).

podesłałem mu żeby mi kupił... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S, kupuj 18" AVUS od S4 B6, pieknie bedzie fura sie prezentowac :cool1:

Eeeee, coś mi się zdaje, że niedługo Avus 18" zrobi się tak popularny jak obecnie wzór RS4...

Gośce się Avusy nie widzą a to ona za jakiś czas będzie śmigać tym autem... 18" S line + powrót do zawieszenia 1BE (nowe amory i sprężyny) - myślę, że w tym setupie komfort powróci...

witam, ile by kosztowało przełożenie do a4 b6 foteli wszystkich z eletryką pełną (przynajmniej kierowcy) np. z alcantarą i skóra z b8 chyba (bo chyba to jest mozliwe)

i wstawienie navi takiej ładnej jak u autora tematu tego :) to dla mnie jaważniejsze rzeczy by były na początku

pozdrawiam

Hmm... fotele pochodą z nadwozia B6/B7 (Recaro). Z odrestaurowaniem kosztowały mnie 7tyś. i jest to naprawdę dobra cena jak spojrzysz na to co dzieje się na ebay-u (nierzadko wołają po 10 000PLN). Co do navi - RNS-E miałem w serii więc tutaj konretnych szczegółów Ci nie podam chociaż myślę, że jak dobrze trafisz to za moduł 1500zł + do tego antena GPS i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S, kupuj 18" AVUS od S4 B6, pieknie bedzie fura sie prezentowac :cool1:

Eeeee, coś mi się zdaje, że niedługo Avus 18" zrobi się tak popularny jak obecnie wzór RS4...

ludzie zobaczyli że ja zmieniłem na Avusy to każdy chce teraz takie mieć... :wink4::tongue4:

A tak na serio to nie wydaje mi się żeby Avusy stały się tak popularne.

To jest felga którą trzeba "rozumieć i czuć". Połowa wylansaczy tego nie założy bo nie zrobi szału pod wiejską dyskoteką.

I o to chodzi :kox::naughty:

Ta felga to kwintesencja dobrego gustu i smaku...

...że tak skromnie powiem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga to kwintesencja dobrego gustu i smaku...

...że tak skromnie powiem :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: Siemian przemówił

awe Siemian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jakis problem macie. RS4 popularny wzor? Rzadko widze na ulicach. AVUSy widze raz na pol roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jakis problem macie. RS4 popularny wzor? Rzadko widze na ulicach. AVUSy widze raz na pol roku.

Dokladnie.

Mieszkam w 130 tys miescie i avusy widzialem tylko u mnie i w jednej a6 c5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie napisałem, że AVUSy są popularne - tylko podejrzewam, że będą ;) No i jak już wcześniej wspomniałem - mojej żonie ten wzór nie przypadł do gustu więc odpada :)

Na wzorze RS w mojej "wiosce" jeździ 6 aut :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wiecie czy springi od s-line b6 1.9tdi podejda do b5 z tym samym silnikiem?? obie avant... :hi:

Nie wiem za bardzo co to ma do samochodu Bartka ?

Nie będą pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo potrzebuje kupić te osłony w przedziale silnika... możesz podac jakiieś namiary pozdr.

tutaj kolego wszystko znajdziesz:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122632.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak to czytam to chwala bogu ze nie mialem nic wspolnego z piotrusiami i ssami i tym podobnymi warszatami

nie mialem i nie bede i definitywnie bede kazdemu odradzal jak zapyta!

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Bartek dzięki za udany mod i kawy :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - nie ma sprawy Andrzeju :good: Zapraszam ponownie :decayed:

Bartek jak zrobisz mod w zagłówkach do dawaj cyk :wink4: zaraz tam jestem :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Przeglądając wątek mam pytanie jak ogarnąć wymianę list progowych (zwykłe plastiki na s-line-owe)? Podobno są klejone :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Przeglądając wątek mam pytanie jak ogarnąć wymianę list progowych (zwykłe plastiki na s-line-owe)? Podobno są klejone :mysli:

Podgrzewasz seryjne listwy opalarką (klej lepiej puszcza i nie zostaje go tyle na karoserii) i zrywasz. Czyścisz progi z pozostałości i przyklejasz nowe listwy na taśmę dwustronną (tak samo mocowana jest ori).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o taśmę dwustronną to powinna być dość cienka i szeroka (żeby listwa nie odstawała)? a czym najlepiej ściągnąć resztki kleju? I może pamiętasz jaką taśmę zastosowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...