Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hm..jak się przejedziesz rs4 cabrio i jak będzie miał zrobiony delikatnie wydech..to myślę że b8 już nie kupisz :wink4:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym bral b8 3.0 tdi zobacz jak brzmi b8 patroxa i jak jedzie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam... guru mojego :>

pytanko mam odnosnie podmiany podsufitki na s-line, brakuje chyba tam wiazki do lampek 'mejkapu'. tak na szybkiego jak to tam podlaczyc? podobno jakas specjalna wiazke trzeba ciagnac...

Opublikowano
  • Autor

witam... guru mojego :>

pytanko mam odnosnie podmiany podsufitki na s-line, brakuje chyba tam wiazki do lampek 'mejkapu'. tak na szybkiego jak to tam podlaczyc? podobno jakas specjalna wiazke trzeba ciagnac...

Alee dzieeetaaamm :) Wpinasz się w lampkę podsufitki - masa to pin 6 (brązowy), zasilanie pin 3 (czerwono/żółty).

Opublikowano

guru jeśli chodzi o mody :decayed:

wszystko da rade ogarnąć... tylko te RECARO... :embarrassed:

pozdro

Opublikowano

:hi: Panowie pomóżcie :> Poszukuję wątku do czarnego avanta, z tymi listwami:

http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-nowos-i1558177539.html

które najpierw zostaly pomalowane na połysk, ale było widać, że ich powierzchnia jest nierówna więc zostały przemalowane na mat. Czyj to wątek? :decayed: Bo ja niestety nie pamiętam :embarrassed: szukam i znaleźć nie moge :kwasny:

Opublikowano

:hi: Panowie pomóżcie :> Poszukuję wątku do czarnego avanta, z tymi listwami:

http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-nowos-i1558177539.html

które najpierw zostaly pomalowane na połysk, ale było widać, że ich powierzchnia jest nierówna więc zostały przemalowane na mat. Czyj to wątek? :decayed: Bo ja niestety nie pamiętam :embarrassed: szukam i znaleźć nie moge :kwasny:

Nie wiem, czy przypadkiem nie temat kolegi glinek, ale to nie bardzo miejsce na takie pytania :gwizdanie: :naughty:

EOT Barcik :wink4:

Opublikowano

:hi: Panowie pomóżcie :> Poszukuję wątku do czarnego avanta, z tymi listwami:

http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-nowos-i1558177539.html

które najpierw zostaly pomalowane na połysk, ale było widać, że ich powierzchnia jest nierówna więc zostały przemalowane na mat. Czyj to wątek? :decayed: Bo ja niestety nie pamiętam :embarrassed: szukam i znaleźć nie moge :kwasny:

wątek glinka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142776.msg2350881;topicseen#msg2350881

sorry za OT

Opublikowano

Oooo jaaa sorki, chciałam to wrzucić w b6 division i w końcu tak namieszałam okienka, że wrzuciłam tu.

Przepraszam :notworthy:

Dzięki norbi3000

Opublikowano

Przeczytałęm cały temat, mnie tylko 2 razy oszukali w Świdnickim ASO VW i więcej tam się nie pokazałem.

Także wiem jak to jest, zero kultury, zero odpowiedzialności, a najgorsze jest to, że nie możesz nic zrobić.. :wallbash: :wallbash:

Szczytem chamstwa w moim przypadku było nie wyregulowanie świateł po wymianie żarników, gdy lekko im zasugerowałem żeby to zrobili, koleś z wielkimi wyrzutami, pretensjami i Bóg wie co jeszcze wyregulował...

Nic tylko :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3:, bo rozmawiać z nimi nie ma co...

Bartku sory za OT jaki tu robimy, ale temat często czytany, więc będą ludzie widzieć :wink4:

Opublikowano

Bartkowi troche pospamujemy :evil2:

:hi: Panowie pomóżcie :> Poszukuję wątku do czarnego avanta, z tymi listwami:

http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-nowos-i1558177539.html

które najpierw zostaly pomalowane na połysk, ale było widać, że ich powierzchnia jest nierówna więc zostały przemalowane na mat. Czyj to wątek? :decayed: Bo ja niestety nie pamiętam :embarrassed: szukam i znaleźć nie moge :kwasny:

Nie wiem, czy przypadkiem nie temat kolegi glinek, ale to nie bardzo miejsce na takie pytania :gwizdanie: :naughty:

EOT Barcik :wink4:

kolega wroclav pisal o tych listwach http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179265.60

:hi: Panowie pomóżcie :> Poszukuję wątku do czarnego avanta, z tymi listwami:

http://allegro.pl/audi-a4-8e-s4-s-line-b6-b7-listwy-na-drzwi-nowos-i1558177539.html

które najpierw zostaly pomalowane na połysk, ale było widać, że ich powierzchnia jest nierówna więc zostały przemalowane na mat. Czyj to wątek? :decayed: Bo ja niestety nie pamiętam :embarrassed: szukam i znaleźć nie moge :kwasny:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179265.60

Opublikowano
  • Autor

Trafiłem na ten temat wczoraj :confused4: To teraz mogę uważać się za szczęśliwca - zrobili swap sprzegła i nawet im wyszło...

Opublikowano

witam, ile by kosztowało przełożenie do a4 b6 foteli wszystkich z eletryką pełną (przynajmniej kierowcy) np. z alcantarą i skóra z b8 chyba (bo chyba to jest mozliwe)

i wstawienie navi takiej ładnej jak u autora tematu tego :) to dla mnie jaważniejsze rzeczy by były na początku

pozdrawiam

Opublikowano

Cena foteli zależy od tego, ile za nie zapłacisz :D

a Navi, zapraszamy do tematu w zrób to sam.

Tutaj jest topic Bartka i piszemy tutaj tylko na temat jego auta :) Bez off topiców

Opublikowano

wiem, i chciałbym wiedzieć ile zapłacil za te dwie rzeczy

Opublikowano

to może lepiej zapytać na PW, a nie publicznie?

Opublikowano

a czy to jest az takie osobiste ? jesli odpisze by pogadac na pw to napisze :) moze tego nie ukrywa i tu napisze

Opublikowano

Wojtuś,

Bart-S szuka 18 ale S-linów and nie S4. S-line 9 ramienny( szprychowy ).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.