Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak - ja sie spazylem na 1BV, ale chyba dlatego, ze pod koniec ich eksploatacji poprostu sie zuzyly (pomogly im w tym 19").

Jak przyjechalem autem z DE, to w sumie jezdzilo mi sie bardzo spoko... Jezdzilem bajka 1BV i w sumie tez ladnie wybieraja... ale dla Bartka polecam 1BE, on robi troche km.

Ja teraz bede robil 10km dziennie po dobrych ulicach + czasem jakas trasa i zastanawiam sie nad gwintem :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gwint AP u kristof2009'a jest znacznie bardziej komfortowy niż moje poprzednie 1BE :blink:

Opublikowano

Ja teraz bede robil 10km dziennie po dobrych ulicach + czasem jakas trasa i zastanawiam sie nad gwintem :decayed

No teraz to rozumiem jak on daje sobie radę z tankowaniem tego Bita :):hi:

Opublikowano

No teraz to rozumiem jak on daje sobie radę z tankowaniem tego Bita :):hi:

Do tej pory robilem 40km dziennie po miescie, jakos dawalem rade :wink4: + co 2-3 tyg jakas trasa.

Teraz nie da sie ukryc sporo kasy zostanie w kieszeni... na mody :evil:

Opublikowano

Piękne autko. Mam pytanie gdzie kupiłeś, ewentualnie gdzie montowałeś listwy ozdobne chromowane - zewnętrzne, bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Opublikowano
  • Autor

Piękne autko. Mam pytanie gdzie kupiłeś, ewentualnie gdzie montowałeś listwy ozdobne chromowane - zewnętrzne, bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Listw szukaj na allegro. Montaż w zakładzie zajmującym się wymianą szyb a autach. Detale dot. tego moda znajdziesz tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=118986.0

Szukam oryginalnych felg 8 x 18" ET43 (jeden z wariantów S line, 9 ramienne). Fajnie gdyby trafiły się z letnimi oponami 235/40. Na allegro nie znalazłem takiej konfiguracji (albo opona nie ta, albo podejrzany sprzedawca, albo cena kosmiczna). Jeśli coś Wam się napatoczy - dajcie znać :wink4:

Poniżej wzór którego szukam...

slineb64.jpg

Czaki ostatnio miał takie 2 komplety, może jeszcze coś mu zostało albo będzie miał

Pytałem Wojtka - aktualnie nic nie ma...

Opublikowano

znalazlem takie felgi z oponami tylko wymiar pewnie ci nie spasi :kwasny: 245/40/18 ale felgi igly :naughty: w jaka cene celujesz ?

Opublikowano

za szeroka opona... 235 to max

Opublikowano
  • Autor

znalazlem takie felgi z oponami tylko wymiar pewnie ci nie spasi :kwasny: 245/40/18 ale felgi igly :naughty: w jaka cene celujesz ?

Jak najmniejszą :decayed: Znalazłem komplet ale ze zjechanymi oponami (3mm) za 1500zł. A Twoja propozycja?

Opublikowano
  • Autor

Opony mógłbym pogonić - ciekawe ile z ceną zejdzie :naughty:

Wyglądają na malowane (dekiel odstaje dość mocno kolorem).

Opublikowano

Opony mógłbym pogonić - ciekawe ile z ceną zejdzie :naughty:

Wyglądają na malowane (dekiel odstaje dość mocno kolorem).

musialbys zadzwonic i popytac sie co i jak :) .....ale szukamy dalej :wink4:

Opublikowano

Zawsze po fakcie mialem igielki z oponami 2 kpl ech panowie.

Opublikowano
  • Autor

Zawsze po fakcie mialem igielki z oponami 2 kpl ech panowie.

Znając życie to przez jakiś czas teraz będzie posucha :wallbash:

Szukam konkretnego modelu: 4E0 601 025 AB

Opublikowano

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

widać doinwestowana fest sztuka :hi:

Opublikowano

Bart-S sory że pytam ale gdzie znajduje się czujnik temperatury cieczy chłodzącej w moim BKE :mysli:

Opublikowano

Bart-S sory że pytam ale gdzie znajduje się czujnik temperatury cieczy chłodzącej w moim BKE :mysli:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d861cab2664d59f3

Dzieki Wojtek :notworthy:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

:decayed:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.