Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde. Myślałem, że to jest w standardzie. Mam to u siebie, tylko siatki brak :(

Wyposażenie dodatkowe - za te pierdoły trzeba było dorzucić do auta ceny auta 95 Euro.

Ale mam wypasioną furę :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to co jest w standardzie w bagazniku? bo ja mam to wszystko oprocz zaczepow na rolecie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BArt gratuluje szybkiego wykonania kanału :) dopiero co na spocie wspominałeś ;) muszę się do ciebie uśmiechnąć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nadal nic nie znalazłeś do swojej?

szukam, szukam i na razie doopa... przymierzymy na spocie czy od a4 też pasi to może szybciej znajde :naughty:

:good: Chociaż wydaje mi się, że w A3 siatka nie ma typowych haczyków jak u mnie, tylko jakoś inaczej jest to rozwiązane...

Poniżej fotki siatek do A4 i A3 - niestety nie dysponuję żadnym zbliżeniem ale widać na nich, że mocowania są inne

siatkaA4.jpgsiatkaA3.jpg

Kurde. Myślałem, że to jest w standardzie. Mam to u siebie, tylko siatki brak :(

Wyposażenie dodatkowe - za te pierdoły trzeba było dorzucić do auta ceny auta 95 Euro. Wszystko OK, gdyby nie fakt, że za głupią siatkę w ASO chcą prawie 500zł :wallbash:

Jak byś przeglądał ogłoszenia częściej to miałbyś siatkę dużo taniej. Ostatnio oddałem taką jak ta z lewej za 120 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie zdawalo ze to co mam w bagazniku to standard a okazuje sie ze mam kufer na pelnym wypasie :polew:

choc nic na to nie wskazuje.Do czego sluza zaczepy od spodu rolety ?Nigdy z tego nie korzystalem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu odziałeś dupsko bo tak na golaska trochę czasu śmigałeś, co nie?

Jakieś 3 miesiące. Już na głowę zaczynałem dostawać od trzasków i stukań w bagażniku - teraz jest cichutko :good:

BArt gratuluje szybkiego wykonania kanału :) dopiero co na spocie wspominałeś ;) muszę się do ciebie uśmiechnąć :gwizdanie:

Nie ma problemu - co masz do zrobienia?

to co jest w standardzie w bagazniku? bo ja mam to wszystko oprocz zaczepow na rolecie :shocked:

Do czego te zaczepy służą? Co mozna mocować do nich?

Roleta ma 3 haki, które umożliwiają pionowe przymocowanie głównej siatki. Prawa tapicerka ma dodatkowy pas, którym można zablokować przemiot typu torba, skrzynka lub wiaderko - tak aby nie latało po całym bagażniku. W tej samej tapicerce jest dodatkowy otwór, który umożliwia przypięcie pasa nieco wyżej. Na koniec zostaje po chaczyku tuż pod górną osłoną słupka D - np. do wieszania siatek z zakupami. Kod wyposażenia dla pakietu "Bagażnik" to 6M4.

bagaj1.JPG

bagaj2.JPG

bagaj3.JPG

Jak byś przeglądał ogłoszenia częściej to miałbyś siatkę dużo taniej. Ostatnio oddałem taką jak ta z lewej za 120 :)

Podawałem tylko ceny :) Ja swoją kupiłem za 100zł (razem z wysyłką).

choc nic na to nie wskazuje.Do czego sluza zaczepy od spodu rolety ?Nigdy z tego nie korzystalem .

bagaj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BArt gratuluje szybkiego wykonania kanału :) dopiero co na spocie wspominałeś ;) muszę się do ciebie uśmiechnąć :gwizdanie:

Nie ma problemu - co masz do zrobienia?

Poziom oleju w Tipie do sprawdzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten boczny pasek mocujący można gdzieś kupić? Bo mam bagażnik w tej wersji, ale końcówka jest połamana i pasek sobie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką siateczke zaczepianą pod rolete mozna pewnie dostac w aso? Zna ktoś jej nr i cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając ceny z aso to mogą Cię zabić- nr i na allegro szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie zdawalo ze to co mam w bagazniku to standard a okazuje sie ze mam kufer na pelnym wypasie :polew:

choc nic na to nie wskazuje.Do czego sluza zaczepy od spodu rolety ?Nigdy z tego nie korzystalem .

To tak jak u mnie :) Może się nie przydać, ale fajnie że jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom oleju w Tipie do sprawdzenia :)

Końcówka przyszłego tygodnia :)

A ten boczny pasek mocujący można gdzieś kupić? Bo mam bagażnik w tej wersji, ale końcówka jest połamana i pasek sobie lata.

Sam pasek z zaczepem to 8E9 861 275 A (cena ok 110zł, dostępny w 6 kolorach - musiałby znać kolor/kod Twojej tapicerki aby podać końcówkę numeru). Natomiast komplet, który oprócz paska zawiera także pozostałe elementy (zaślepki, mocowania) to 8E9 861 790 A (cena ok. 123zł - dostępne 5 kolorów).

Taką siateczke zaczepianą pod rolete mozna pewnie dostac w aso? Zna ktoś jej nr i cene?

8E5 861 869 A - 499zł (dostępne 5 kolorów). Lepiej poszukać czegoś na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta siateczka co jest z tyłu kanapy podczepiona pod rolete kosztuje 499 ? :shocked:

Tak. To jest uniwersalna siatka... Może leżeć albo na podłodze, albo zostać podpięta do rolety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poszukać czegoś na allegro...

teraz wszyscy szukaja siatek :naughty::good:Bartku spoko mod :good: przynajmiej nie beda ci sie walac flaszki jak do Bukowiny bedziesz jechal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos spoko moda :polew:

Wymienilem wnętrze i tab rejestracyjną na LEDy....

Nowy mod polega na tym, że jeśli nie włącze świateł mam błąd spalonej żarówy na FISie...

Niby fajna sprawa- nie ma szans, że pojedziesz bez świateł...

ALEEEEEEEE... rozumiem, że tego gratisowego moda da sie zniwelować? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD wróciło z reklamacji. Wymieniony laser i napęd. Naviservice uwinęli się - 28 lutego dostali paczkę i wysłali do producenta. Od 7 lutego odtwarzacz jest już u mnie :) To daje całkiem niezły wynik jak na ustawowe 14 dni :good:

Wracając do tematu skrzyni - Gośka zrobiła dziś trasę do Poznania... Po powrocie do domu pyta mi się co się stało z autem - wydaje się lżejsze i lepiej się prowadzi :gwizdanie: Nie ujmując nic mojej Pani - skoro ona to zauważyła, to poprawa na pewno nie jest subtelna... No nic, powoli kończy się bak - jak dojadę do Bukowiny, okaże się jak rzeczywiście wygląda sprawa ze spalaniem...

A'propos spoko moda :polew:

Wymienilem wnętrze i tab rejestracyjną na LEDy....

Nowy mod polega na tym, że jeśli nie włącze świateł mam błąd spalonej żarówy na FISie...

Niby fajna sprawa- nie ma szans, że pojedziesz bez świateł...

ALEEEEEEEE... rozumiem, że tego gratisowego moda da sie zniwelować? :cool1:

Da się. Kup inne żarówki - te w które zaopatruję się w Analogis (Poznań), nie generują błędu na FIS. Względnie zawsze możesz podpiąć do układu rezystor...

Lepiej poszukać czegoś na allegro...

teraz wszyscy szukaja siatek :naughty::good:Bartku spoko mod :good: przynajmiej nie beda ci sie walac flaszki jak do Bukowiny bedziesz jechal :decayed:

Racja :) A te dwie 0.7 co na Ciebie szykuję, przetrzymam przez trasę w lodówce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...