Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RS2 ????

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tylko troszkę odstrasza mnie 200kg więcej w stosunku do wersji "Saloon"...

Audi_RS4_Cabriolet_rear.JPG

Opublikowano

RS4 Cabrio to jeszcze nie widziałem, S4 tak ale RS4 :mysli: fura zacna jeżeli wogóle taka istnieje, jak dla mnie to tylko biała

Opublikowano
  • Autor

Białe są śliczne - to fakt. Ale czarne są... ponadczasowe :wink4: (moda na white kiedyś przeminie...)

Masz biały "Ibis" dla kontrastu...

1574383212.jpg

1574383259.jpg

Opublikowano

biała się chowa- cabrio musi być z pazurem a ten biały jak popierdułka wyglada :polew:

[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 06:29_________________________________________________

Tylko troszkę odstrasza mnie 200kg więcej w stosunku do wersji "Saloon"...

Audi_RS4_Cabriolet_rear.JPG

piękna sztuka :kox:
Opublikowano

biała "so gej" jak dla mnie :tongue4::wink4:

czarna :kox::good:

Opublikowano

Tylko troszkę odstrasza mnie 200kg więcej w stosunku do wersji "Saloon"...

Audi_RS4_Cabriolet_rear.JPG

cudo :slina:

po łbie chodzi mi sprzedaż mojego,zakup A4 cabrio + bodykit RS4 i wsadzenie 4.2BiT z RS6,swap silnika szacuje na ~25tysi,więc całość wyszłaby jakieś 60tysi :naughty:

Opublikowano

Jak rozglądałem się za Q to... znalazłem takiego mega dopchanego w niebieskim sprincie i bialym środkiem z bialymi skorami z ciemnymi obszyciami z exclusive'a.

Wygladała przezajeb.... ale była strasznie droga. Jak ja przeliczalem to wychodzilo ponad 300tys :)

Opublikowano
  • Autor

O widzisz Rose - sprawę mam do Ciebie... Spadam do pracy za chwilę więc jeśli możesz podeślij mi swój adres e-mail lub tel. na pw... pogadamy ;)

Opublikowano

Nie no kox fura, tylko pozazdrościć pasji :hi::notworthy: mody zacne, wszystko na plus, w swoim kolejnym też będe szedł w podobnym kierunku :)

Opublikowano

RS4 Cabrio to jeszcze nie widziałem, S4 tak ale RS4 :mysli: fura zacna jeżeli wogóle taka istnieje, jak dla mnie to tylko biała

...a czemu ma nie istnieć? :) Piękne jest RS4 cabrio :)

Opublikowano

O widzisz Rose - sprawę mam do Ciebie... Spadam do pracy za chwilę więc jeśli możesz podeślij mi swój adres e-mail lub tel. na pw... pogadamy ;)

pooooszło....

Opublikowano
  • Autor

O widzisz Rose - sprawę mam do Ciebie... Spadam do pracy za chwilę więc jeśli możesz podeślij mi swój adres e-mail lub tel. na pw... pogadamy ;)

pooooszło....

Dzięki :good:

Opublikowano

bartek jakie ledy siedzą u ciebie w pozycjach ?

Opublikowano
  • Autor

bartek jakie ledy siedzą u ciebie w pozycjach ?

...od Kimoto - asymetryczne Bax9s. Przy zakładałem je ponad 2 lata temu więc całkiem możliwe, że rynek oferuje już coś ciekawszego co będzie ładnie działać bez rezystorów (CAN BUS LED?).

Opublikowano
  • Autor

Błagam tylko nie "Mugello", IMO to najgorzej prezentujący się lakier dla RS...

No i cena z d*** - za 211 000 to można z DE ściągnąć Ibis White na pełnym wypasie z końcówki rocznika 2009.

Do tej pory najlepsze co złapałem to 148tyś za 2006 z przebiegiem 100 000km. Poszukiwania trwają ;)

Opublikowano

Tylko troszkę odstrasza mnie 200kg więcej w stosunku do wersji "Saloon"...

Audi_RS4_Cabriolet_rear.JPG

z kiera po wlasciwej stronie prawie nowka :>

http://cgi.ebay.co.uk/LHD-AUDI-/180545611515?pt=Automobiles_UK&hash=item2a095b66fb

kolor :sick3:

Opublikowano

kolor nie najlepszy cena tez :decayed:

ale stan :kox: - przejechane 6200 mil :decayed:

szukamy dalej...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.