Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj ese w cabrio, a czarnego zostaw dla rodzinki, sam chciałbym stanąć przed takim wyborem jak będę miał już własną rodzinę :wink4:.Tak się czasami zastanawiam czy nie sprzedać mojego gnojowoza i kupić jakieś S4 B5 i coś pomodzić, za młody jeszcze jestem na dajsela :decayed: - ale to tylko gdybanie :).

rozczarowalbys sie wnetrzem B5 majac wczesniej B6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupuj ese w cabrio, a czarnego zostaw dla rodzinki, sam chciałbym stanąć przed takim wyborem jak będę miał już własną rodzinę :wink4:.Tak się czasami zastanawiam czy nie sprzedać mojego gnojowoza i kupić jakieś S4 B5 i coś pomodzić, za młody jeszcze jestem na dajsela :decayed: - ale to tylko gdybanie :).

Jak już to szukać RS4 B5 :cool1: Może i nie najpiękniej w środku ale reszta łeb urywa :kox: :kox: Nie ma lepszego A4 według mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprzątane :)

Z nowości - wysypało się DVD. CD i Audio czyta - problem z nośnikami DVD (sprawdzałem zarówno ori jak i nagrywane). Jutro rozbieram i wysyłam do navika :disgust:

Skoro Avant zostaje to może by tak coś w zagłówki.... Adaś odwiódł mnie od kupowania LCD No Name - co powiecie na to? :)

ALPINE-TME-M780.jpg

Wyświetlacz:

■ 7-calowy ekran VGA

■ 800 x 480 x 3 (1152 megapikseli)

■ Nadajnik podczerwieni na płycie czołowej (do opcjonalnych słuchawek na podczerwień)

■ W zestawie odbiornik podczerwieni

■ Ręczny ściemniacz

■ Wymiary obudowy (173 x 118,5 x 19,5 mm)

■ Masa: (500 g)

Skrzynka:

■ 2 wejścia AUX1 przełączane wejście/wyjście AUX

■ 2 wyjścia monitora (czarna skrzynka obsługuje dwa monitory)

■ 2 wyjścia do słuchawek kablowych (jedno dla TME-M780, a drugie dla TME-M780EM)

■ 2 wyjścia zdanego sterowania (do sterowania opcjonalnych źródeł sygnału Alpine, jak odtwarzacz DVD, tuner TV itd.)

■ Automatyczne przełączanie NTSC/PAL

■ Wymiary obudowy (177 x 103 x 28 mm)

■ Masa: (400 g)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Avant zostaje to może by tak coś w zagłówki....

Bartek a widziałeś takie coś?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182782.0;topicseen

fajny bajer, czy to do twojej wizii wszystkiego ori nie pasuje? bo to chyba nie ori :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posprzątane :)

Z nowości - wysypało się DVD. CD i Audio czyta - problem z nośnikami DVD (sprawdzałem zarówno ori jak i nagrywane). Jutro rozbieram i wysyłam do navika :disgust:

Skoro Avant zostaje to może by tak coś w zagłówki.... Adaś odwiódł mnie od kupowania LCD No Name - co powiecie na to? :)

ALPINE-TME-M780.jpg

Wyświetlacz:

■ 7-calowy ekran VGA

■ 800 x 480 x 3 (1152 megapikseli)

■ Nadajnik podczerwieni na płycie czołowej (do opcjonalnych słuchawek na podczerwień)

■ W zestawie odbiornik podczerwieni

■ Ręczny ściemniacz

■ Wymiary obudowy (173 x 118,5 x 19,5 mm)

■ Masa: (500 g)

Skrzynka:

■ 2 wejścia AUX1 przełączane wejście/wyjście AUX

■ 2 wyjścia monitora (czarna skrzynka obsługuje dwa monitory)

■ 2 wyjścia do słuchawek kablowych (jedno dla TME-M780, a drugie dla TME-M780EM)

■ 2 wyjścia zdanego sterowania (do sterowania opcjonalnych źródeł sygnału Alpine, jak odtwarzacz DVD, tuner TV itd.)

■ Automatyczne przełączanie NTSC/PAL

■ Wymiary obudowy (177 x 103 x 28 mm)

■ Masa: (400 g)

monitorek git :kox: Bart zastanów się jeszcze może wyrezać jeden większy LCD w podsufitce ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitorek git :kox: Bart zastanów się jeszcze może wyrezać jeden większy LCD w podsufitce ? :kox:

Na pewno byłoby taniej ale jakoś koncepcja LCD w podsufitce nie widzi mi się...

Skoro Avant zostaje to może by tak coś w zagłówki....

Bartek a widziałeś takie coś?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182782.0;topicseen

fajny bajer, czy to do twojej wizii wszystkiego ori nie pasuje? bo to chyba nie ori :mysli:

Jedno źródło AV zostaje wolne - temat do przemyślenia chodziaż wolałbym PS3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S Alpine jest OK i cena adekwatna, co do PS3, to ja u siebie podłączyłem PS2 na 2 monitorach ale miałem zakłucenia od alternanora

BTW PS3 chodzi najlepiej przez HDMI i przynajmniej na HD ready więc w aucie będzie się marnowało co do możliwości wyświetlania

a>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart rezaj taki podwieszany w podsufitce 32 cale :))) zona bedzie prowadzila furmanke a Ty bedziesz napindalal w Need for speed 5

i kazdy skozysta :)))

to bedzie pierwszy a4 w polsce z video system extrem made by bart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S Alpine jest OK i cena adekwatna, co do PS3, to ja u siebie podłączyłem PS2 na 2 monitorach ale miałem zakłucenia od alternanora

BTW PS3 chodzi najlepiej przez HDMI i przynajmniej na HD ready więc w aucie będzie się marnowało co do możliwości wyświetlania

a>

Bartku jeśli chodzi o PS3 i HD to oczywiście masz rację - jakościowo tego nie odczuję ale... w nowsze gierki nie pykniemy na PS2 (no i od 2 lat umawiamy się na pojedynek w GT - teraz będzie to można zrealizować np. na spocie :decayed:).

Bart rezaj taki podwieszany w podsufitce 32 cale :))) zona bedzie prowadzila furmanke a Ty bedziesz napindalal w Need for speed 5

i kazdy skozysta :)))

to bedzie pierwszy a4 w polsce z video system extrem made by bart :)

Widzisz Brysio - jakoś nie widzi mi się landara w suficie - za małe auto i za mało miejsca na wyświetlacz w dachu. Jednak zostanę przy zagłówkach.

Zastanawiam się jeszcze czy 780-tki Alpine zmieszczą się do zagłówka Recaro. Pozostaje jeszcze sprawa sepracji sygnału (tak aby każdy pasażer mógł sobie wybrać co ogląda - TV, DVD czy PS). Zanim zabiorę się za montaż, chciałbym się dobrze przygotować i przemyśleć tą instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeh - dopiero teraz doczytałem ile tam cali wybiłeś :polew: Zobaczyłem "rezaj w podsufitce" i od razu... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S prędzej Ty do mnie dotrzesz niż ja moim truckiem na spota, co do zaawansowanej techniki dzielenia sygnału AV polecam Audio Complex, jeden z szefów ma nawet chyba jeszcze B6 S4 w Avancie więc powinien znac je na wylot pod względem budowy, mi kilka tematów ogarneli więc ich polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S prędzej Ty do mnie dotrzesz niż ja moim truckiem na spota, co do zaawansowanej techniki dzielenia sygnału AV polecam Audio Complex, jeden z szefów ma nawet chyba jeszcze B6 S4 w Avancie więc powinien znac je na wylot pod względem budowy, mi kilka tematów ogarneli więc ich polecam

Dzięki Vario - będę wiedział gdzie się udać jak już skompletuję sprzęt :good:

Mam prośbę - szukam info dot. opłat i akcyz na wypadek gdybym chciał ściągnąć auto z zagranicy. Przy wartości 100tyś i silniku o pojemności 4.2L przyjmując, że trafię auto 2006 lub 2007 ile dodatkowo musiałbym zapłacić? Akcyza ma stały % (ile?) ale ponoć trzeba doliczyć coś extra zależnie od tego ile lat ma auto. Może mi ktoś rozpisać poszczególne "dodatki" dla wartości wyjściowej auta 100 000 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - szukam info dot. opłat i akcyz na wypadek gdybym chciał ściągnąć auto z zagranicy. Przy wartości 100tyś i silniku o pojemności 4.2L przyjmując, że trafię auto 2006 lub 2007 ile dodatkowo musiałbym zapłacić? Akcyza ma stały % (ile?) ale ponoć trzeba doliczyć coś extra zależnie od tego ile lat ma auto. Może mi ktoś rozpisać poszczególne "dodatki" dla wartości wyjściowej auta 100 000 PLN?

Powyżej 2000 poj. akcyza wynosi 18,6% wartości pojazdu. Niestety nie biorą wartości z rachunku (tak było kiedyś), tylko z Eurotaxu. Także przy wartości 100 tysi masz od ręki 18 600 PLN. Do tego dolicz recykling, zaświadczenie ze skarbówki o zwolnieniu z VAT, pierwszy przegląd, opłaty rejestracyjne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie są listwy na metry tylko oryginalne listwy na szyby, tylna jest klejona z szybą. Tu masz np taki komplet, tylko bardzo drogi:

http://allegro.pl/audi-a4-8e0-komplet-listew-bocznych-chrom-pakiet-i1430439832.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...