Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bart, poczekaj jeszcze, naciesz się swoją B6 i przesiądź się do B8. :wink4:

Jeśli będą tylko takie ceny - to nie widzę innego wyjścia :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 12:43_________________________________________________

Dziadku - BMW jakoś do mnie nie przemawia. Nie zrozum mnie źle - nic do tej marki nie mam ale...

no tak wielu ma... ja też...

mam nadzieję że nie sprzedasz :wink4: i na zloty będziecie oboma jeździć...

PS: na kresce staje tym razem z Gośką :polew:

Teraz doczytałem - najbliższy termin to BT więc kreskę możecie sobie zrobić co najwyżej na sankach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytałem - najbliższy termin to BT więc kreskę możecie sobie zrobić co najwyżej na sankach :)

to ja też chce :)

jeśli będą tylko takie ceny - to nie widzę innego wyjścia :)

kurde właśnie one super trzymają cenę...2,3,4 letnie auto z przebiegiem pod 200k km i trza za nie zapłacić ponad 100tys zł gdzie już by się chciało takim pośmigać dłużej a już od takiego przebiegu się mogą zacząć nietanie ekscesy różne :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens przesiadac sie z b6 do b7- bedziesz sie czul jak w tym samym aucie tylko ze bedzie duuuzo lepiej jechac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będzie mógł poczuć że jezdzi takim samochodem jak Siemian :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens przesiadac sie z b6 do b7

to nie tak do końca, zależy jeszcze jakie było B6 i jakie ma być B7, w przypadku Bartka musi być wypaśne B7 i myślę, że znowu pojawi się banan na buzi,

w moim przypadku było B6 w prawie podstawie i jest B7 z paroma dodatkami( nie chce użyć słowa wypaśne), i uwierz mi- różnica w ogólnej radości z jazdy jest spora, a składa się na to wiele czynników :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może inny pomysł - sprzedajemy Punto aby zrobić miejsce w garażu. Avant B6 idzie na spółkę do żony i teścia... a dla mnie :decayed: ...

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może inny pomysł - sprzedajemy Punto aby zrobić miejsce w garażu. Avant B6 idzie na spółkę do żony i teścia... a dla mnie :decayed: ...

2.jpg

geniusz :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens przesiadac sie z b6 do b7

to nie tak do końca, zależy jeszcze jakie było B6 i jakie ma być B7, w przypadku Bartka musi być wypaśne B7 i myślę, że znowu pojawi się banan na buzi,

w moim przypadku było B6 w prawie podstawie i jest B7 z paroma dodatkami( nie chce użyć słowa wypaśne), i uwierz mi- różnica w ogólnej radości z jazdy jest spora, a składa się na to wiele czynników :wink4:

no tak tylko znajdź mi lepiej wypaśne b7 od b6 Bartka :decayed: chodzi głównie o 3.0TDI moim zdaniem, ja popieram swapa :good: to byłby już unikat do kwadratu :kox: chociaż z drugiej strony... kiedyś autko trzeba w końcu zmienić, pomimo iż może przychodzić to z niezwykłą trudnością, ale wierność aż do śmierci jest bezsensowna, ileż razy to można wsiadać przez jedne drzwi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vilabvqbaoki

a ten portal znasz bart tutaj duzo aut jest czasem wiecej niz na mobile i w dobrych cenach

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lis2igm3qdcw bialy tez jest :)

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lityfdn2nhc2

ten ma mega wypas choc bez fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to za swoje mógłbym wołać cirka 110k lekko :mysli: ... i powiem szczerze, że jak ubezpieczałem w listopadzie to właśnie na taką kwotę, tylko załącznikiem do polisy była lista modów :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to za swoje mógłbym wołać cirka 110k lekko :mysli: ... i powiem szczerze, że jak ubezpieczałem w listopadzie to właśnie na taką kwotę, tylko załącznikiem do polisy była lista modów :decayed: :decayed: :decayed:

A właśnie jak jest z tymi modami i polisą. Wartość auta wzrasta? Powołałeś rzeczoznawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może inny pomysł - sprzedajemy Punto aby zrobić miejsce w garażu. Avant B6 idzie na spółkę do żony i teścia... a dla mnie :decayed: ...

2.jpg

Popieram :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to za swoje mógłbym wołać cirka 110k lekko :mysli: ... i powiem szczerze, że jak ubezpieczałem w listopadzie to właśnie na taką kwotę, tylko załącznikiem do polisy była lista modów :decayed: :decayed: :decayed:

A właśnie jak jest z tymi modami i polisą. Wartość auta wzrasta? Powołałeś rzeczoznawce?

placisz sporo :wink4: wiecej za ubezpieczone modyfikacje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to za swoje mógłbym wołać cirka 110k lekko :mysli: ... i powiem szczerze, że jak ubezpieczałem w listopadzie to właśnie na taką kwotę, tylko załącznikiem do polisy była lista modów :decayed: :decayed: :decayed:

A właśnie jak jest z tymi modami i polisą. Wartość auta wzrasta? Powołałeś rzeczoznawce?

placisz sporo :wink4: wiecej za ubezpieczone modyfikacje :gwizdanie:

Który z ubezpieczycieli udostępnia taką opcję?

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vilabvqbaoki

a ten portal znasz bart tutaj duzo aut jest czasem wiecej niz na mobile i w dobrych cenach

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lis2igm3qdcw bialy tez jest :)

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lityfdn2nhc2

ten ma mega wypas choc bez fotek

W grę wchodzą tylko dwa kolory - biały lub czarny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to za swoje mógłbym wołać cirka 110k lekko :mysli: ... i powiem szczerze, że jak ubezpieczałem w listopadzie to właśnie na taką kwotę, tylko załącznikiem do polisy była lista modów :decayed: :decayed: :decayed:

A właśnie jak jest z tymi modami i polisą. Wartość auta wzrasta? Powołałeś rzeczoznawce?

placisz sporo :wink4: wiecej za ubezpieczone modyfikacje :gwizdanie:

Który z ubezpieczycieli udostępnia taką opcję?

Wszystkie ubezpieczenia jak, dom, firma, auta mamy w Warcie. Do tego złota karta VIP, uprawniająca z mety do 25% zniżki. Ubezpieczenie OC/AC/NNW/KR/WAS, najwyższy assistance Europa, polisa w najwyższej opcji Komfort, ze zniesionym udziałem własnym, gwarantowaną sumą itd. Mam przypisanego agenta, co roku robi mi wycenę pojazdu wg audatex. W tym roku był wyceniony przez Wartę na 93kzł. We wniosku o wznowienie polisy jest mało opcji do zaznaczenia wyposażenia, dlatego robię dodatkowy załącznik do wniosku, wyszczególniam wszystkie części z doposażenia, które zostały dołożone z numerami oem audi. Za polisę na 110k z tym co opisałem dałem 4200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...