Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

to tak jak u mnie. Silnik niby najbardziej gówniany, jeżdze 2 lata, noge mam raczej mega ciężką i o dziwo... hokus-pokus nic się nie dzieje :decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bart - jutro wstawie scana z niemieckiej gazety bo mam ja w pracy testowali dsg w autach oktavia passat audi i seat oczywiscie tego samego producneta padaly do 80 tys przy benzynie i do 65 przy dieslach

zreszta na nowe auta za doplata jest gwarancja max 5 lat albo 150kkm -- tak daje audi a nie robia tego bez powodu

silnik w a7 jest u gory caly z plastiku pokrywy zaworow wloty powietrza itp 245koni 3,0 tdi tylko z dsg

3.0 tdi 204 konie jest z automatem taki wybor diesli jest na dzien dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to kur..a jest 150kkm? No prosze Cie... i to dodatkowa gwaracja? Przecież tyle bez problemu się w 2-3 lata robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi to powiedz nie mnie ja przedstawiam fakty bylem w salonie pytalem sie

normlanie jest 3 lata i max 100kkm

za doplata 4370euro jest max 5 lat i 150kkm

powiem wam ze mnie jasny ch... tam chcial strzelic

dawniej te auta mialy 200kkm gwarancji i tyle wytrzymywaly a teraz robi sie klienta w ch... i dyma go oficjalnie poprzez design

auto ma sie je... wazne zeby ladnie wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tutaj akurat się z Tobą zgadzam Brysio

Dlatego plastiki w B8 wyglądają jak wyglądają i są tak spasowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tutaj akurat się z Tobą zgadzam Brysio

Dlatego plastiki w B8 wyglądają jak wyglądają i są tak spasowane...

nie mow mi o tych plastikach bo mnie slabi mi sie e60 przypomina :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku - BMW jakoś do mnie nie przemawia. Nie zrozum mnie źle - nic do tej marki nie mam ale...

no tak wielu ma... ja też...

mam nadzieję że nie sprzedasz :wink4: i na zloty będziecie oboma jeździć...

PS: na kresce staje tym razem z Gośką :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadku - BMW jakoś do mnie nie przemawia. Nie zrozum mnie źle - nic do tej marki nie mam ale... kocham Audi ;) Nie wątpię, że wsiadając do dowolnego innego wypasu odczucia z jazdy mogłyby i prawdopodobnie byłyby lepsze - jednak przywiązuję się bardzo do swoich "gratów". Audi nie jest bez wad ale raczej na bank przy tej marce już zostanę :)

spoko Bartek ja to wiem, takiego zapaleńca audi nie widziałem jeszcze :wink4: tak sobie tylko zażartowałem bo na tym forum BMW to naprawdę lipa - nikt nic nie wie a jakbyś ty miał to od podszewki autko by było wyczajone zapewne :decayed:

ja bym ci polecił A6 z tej marki ba naprawdę czuje się różnicę klas podczas jazdy...

nie mow mi o tych plastikach bo mnie slabi mi sie e60 przypomina :))

co do designu to wiadomo że nie musi się każdemu podobać ale jakość nie odbiega od audi, jak kupowałem to brałem pod uwagę BMW i A6 i więcej Audi było zniszczonych w środku przy różnych przebiegach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem to brałem pod uwagę BMW i A6 i więcej Audi było zniszczonych w środku przy różnych przebiegach :wink4:

niestety musze przyznac w tym, przypadku racje niektore a6 wygladaja zajechane ale maja lepsze plastiki jak bmw bo w bemie to mozezs pod cisnieniem auto w srodku myc na myjce :)

ale zawieszenie bmw jest trwalsze od audi i po 3 latach na kiepskich drogach audi sie zaczyna sypac a bmka niby nie no ale kto to wie :))

bart fajna fura -- non OT :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku jeszcze Siemian dużo części powymienia zanim się zastanowisz co wybrać, sam bym miał mega dylemat, najważniejsze jest to żeby nie śpieszyć się z decyzją i wszystko przemyśleć :wink4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe powiedzenie zamiast "jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie..."- "jeszcze Siemian dużo części powymienia" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - póki co rozglądam się... A6 to też fajna propozycja tylko... To nadwozie stylistycznie wg. mnie jest średnie (czegoś mu brakuje). Dopiero ostatnie poliftowe modele podobają mi się (a aktualny model to już wogóle bakja :>). Za A6 przemawia jeszcze jeden ważny powód - jest w niej o wiele więcej miejsca, co jest odczuwalne przede wszystkim na tylnej kanapie. Aktualną 4-kę poprawili co prawda pod tym kątem ale nadal szału nie ma.

Patrzyłem sobie wczoraj na mobile (ceny to jakaś masakra - poza tym 3.0 w automacie nie ma zbyt dużo - 2008 rocznika nie ma wcale, najmłodszą jaką znalazłem to grudzień 2007...). ASB 232KM, cena 90tyś, przejechane 146 tyś. Ładnie wyposażona (pełny S-Line, grzana kanapa, PDC przód i tył, pamięć).

!!tfMjQg!20~$(KGrHqN,!icE0HL962uUBNN6gQ8l1g~~_27.JPG

!!tfMjR!!20~$(KGrHqJ,!h4E0Es9Ys(1BNN6gRHTT!~~_27.JPG

!!tfMjQ!!20~$(KGrHqZ,!iwE0GK3+gWQBNN6gQ8q,!~~_27.JPG

I jeszcze o 2 tyś tańsza BKN 204KM z listopada 2007 przy czym z przebiegiem 89tyś. Już nie taki wypas ale... S-Line wewnętrzny, szyberdach - nie ma grzanej kanapy i memo ale to nie problem ;)

!!tg1+qwBm0~$(KGrHqJ,!mIEz+0E27skBNPZU8hjNw~~_27.JPG

!!tg2!FQBG0~$(KGrHqQOKjIE0c5ByOq0BNPZVBw3jg~~_27.JPG

!!tg2BggB20~$(KGrHqUOKpQE0U0uCNQBBNPZVWdG-!~~_27.JPG

Gdyby nie te ceny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listopad 2007 i pomarańczowy kierunek ?? ceny po akcyzie czy jeszcze przed ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty patrzysz na wyposażenie? przecież im mniej tym lepiej dla ciebie, co ty chłopie będziesz w domu robił jak kupisz ze wszystkim :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biała ładniutka, tylko pytanie czy jest sens przesiadać się z B6 do B7? :rolleyes: (napisał ten, który przesiadł się z B7 do B7 :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 to też fajna propozycja tylko... To nadwozie stylistycznie wg. mnie jest średnie (czegoś mu brakuje).

mi się widzi ale tylko w avancie no ale o gustach się nie dyskutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listopad 2007 i pomarańczowy kierunek ?? ceny po akcyzie czy jeszcze przed ? :naughty:

Dokładnie - bez akcyzy...

ty patrzysz na wyposażenie? przecież im mniej tym lepiej dla ciebie, co ty chłopie będziesz w domu robił jak kupisz ze wszystkim :tongue4:

Wyrezałem się już - teraz czas pojeździć i nacieszyć się autem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie jestem zwolennikiem avant- ów, to A6 tylko podoba mi się w avancie, w sedanie wygląda jak goła pupka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...