Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co piszecie to za swoje mógłbym wołać cirka 110k lekko :mysli: ... i powiem szczerze, że jak ubezpieczałem w listopadzie to właśnie na taką kwotę, tylko załącznikiem do polisy była lista modów :decayed: :decayed: :decayed:

A właśnie jak jest z tymi modami i polisą. Wartość auta wzrasta? Powołałeś rzeczoznawce?

placisz sporo :wink4: wiecej za ubezpieczone modyfikacje :gwizdanie:

Który z ubezpieczycieli udostępnia taką opcję?

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vilabvqbaoki

a ten portal znasz bart tutaj duzo aut jest czasem wiecej niz na mobile i w dobrych cenach

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lis2igm3qdcw bialy tez jest :)

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lityfdn2nhc2

ten ma mega wypas choc bez fotek

W grę wchodzą tylko dwa kolory - biały lub czarny...

musisz iść do rzeczoznawcy z pzmotu żeby zrobił ponowną wycenę..kosztuauje to ok. 300zł ..może Ci nawet wypisać wartość auta na 100 tys :) i więcej..

a potem do ubezpieczalni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za rady chłopaki - bankowo zmieniam ubezpieczyciela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obiecalem tutaj pdf z gazetki niemieckiej o wymianie DSG

a>

a>

te blyskawice to sa nieplanowane wizyty w serwisie

1wszy odprysk w szybie naprawili

2 gi wymiana skrzyni dsg

3 ci kontrolka check siecila i nie znalezli przyczyny dlaczego :) wiec skasowali i mieli nadzieje ze sie nie pojawi typowe :))

ten problem maja podobno wsztykie dsg grupy vw w dieslach okolo 45- 55kkm w benzynie 60 - 80kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obiecalem tutaj pdf z gazetki niemieckiej o wymianie DSG

a>

a>

te blyskawice to sa nieplanowane wizyty w serwisie

1wszy odprysk w szybie naprawili

2 gi wymiana skrzyni dsg

3 ci kontrolka check siecila i nie znalezli przyczyny dlaczego :) wiec skasowali i mieli nadzieje ze sie nie pojawi typowe :))

ten problem maja podobno wsztykie dsg grupy vw w dieslach okolo 45- 55kkm w benzynie 60 - 80kkm

raczej nie wszystkie, bo znajomego passat ma 150kkm i nie ma problemów z dsg...

eot

Bart-S nie zmieniaj auta :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nowe caddy z dsg.po przejechaniu 20 tys padl jakis sterownik skrzyni,naszczescie zrobili to na gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S nie zmieniaj auta :notworthy:

Aktualną decyzją Avant zostaje - rozglądam się za S4 B7 Cabrio (ale te ceny :facepalm:). Z drugiej strony nic dziwnego - nowe Cabrio z dowolnym silnikiem jest droższe w zakupie od "zamkniętego" odpowiednika o 20 000 PLN :confused4:

mam nowe caddy z dsg.po przejechaniu 20 tys padl jakis sterownik skrzyni,naszczescie zrobili to na gwarancji

Na 100% Twoja karoseria była tłoczona u mnie w firmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a malowali tez u ciebie???przy klamce juz odprysla farba,a tak po za tym to caddy to jakas porazka.przy 10 tys popsul sie imobiliser i zeagy tak ze nie obylo sie bez pomocy drogowej,przy 20tys padl sterownik zobaczymy co bedzie dalej.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 17:51_________________________________________________a najlepsze jest to ze jest tylko rok gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a malowali tez u ciebie???przy klamce juz odprysla farba,a tak po za tym to caddy to jakas porazka.przy 10 tys popsul sie imobiliser i zeagy tak ze nie obylo sie bez pomocy drogowej,przy 20tys padl sterownik zobaczymy co bedzie dalej.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 17:51_________________________________________________a najlepsze jest to ze jest tylko rok gwarancji

Hehe, nie :) Ja tylko dostarczam karoserię - Caddy skłądają i malują w VW Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kolega wzial nowa Skode Octavie z salonu 1.8 TFSI z DSG po paru miesiacach wymienial auto na inne mowi ze wiele bledow fabrycznych i cos sie dzialo z DSG ale nie wiem co dokladnie :gwizdanie:

Bartek ile takie S4 Cabrio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ile takie S4 Cabrio?

Tyle samo co 3.0TDI w nadwoziu B7 (chociaż chyba nawet trochę więcej). 80-90tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za taka kase wolabym a6 3.0 tdi nie myslales o tym? ja raczej a4 juz nie kupie bede chcial cos wiekszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - komfortowe i mało palące auto z przeznaczeniem na dłuższe i dalsze wypady już jest. Myśląc pod tym kątem musiałbym pozbyć się Avanta a ustaliliśmy, że zostaje. Zatem pozostaje zaszaleć i kupić coś typowo pod siebie :decayed:

David dobrze myślisz - jeśli kiedyś miałbym zmienić Avanta to w grę wchodzi właśnie A6 Avant. Ilość miejsca w A4 to największy minus tego auta - w następnej furce z pewnością tej niedogodności chciałbym się pozbyć (już teraz jak jeździmy na mecze, muszę kombinować z ustawieniem foteli - fajnie, że jest memo bo jak miałbym za każdym razem ręcznie ustawiać stołek to :wallbash:).

W sumie dobrze wyszło - poczekamy kilka lat, zobaczymy co się będzie działo z S tronikami. Najnowszy model A6 jest piękny (szczególnie w Avancie) - warto o nim pomyśleć gdy pojawi się jego następca i ceny spadną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to prawie 3 lata ja bym jeszcze z rok pojezdzil i kupowal a6 :kox: tym bardziej ze masz rodzine i jak sam mowisz troche ciasno czasami :confused4:

zdecydowanie odpada a4 b7 bo to b6 po lifcie a kosztuje strasznie duzo takie 3.0 tdi 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj ese w cabrio, a czarnego zostaw dla rodzinki, sam chciałbym stanąć przed takim wyborem jak będę miał już własną rodzinę :wink4:.Tak się czasami zastanawiam czy nie sprzedać mojego gnojowoza i kupić jakieś S4 B5 i coś pomodzić, za młody jeszcze jestem na dajsela :decayed: - ale to tylko gdybanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...