Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie - strefa czasowa jest ta sama :wink: Jestem w Szwecji, miejscowość Lulea.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 294,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pomyślałem przez godzinę umieszczenia posta :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mijają kolejne miesiące i znów zastanawiałem się nad sprzedażą... Aż tu nagle wyszło, że moja małżonka będzie potrzebować autko na dojazdy do pracy - i tym samym Avant jednak zostaje :naughty:

Sezon letni niemrawo ale w końcu się zaczyna - będzie zmiana wizerunku: 19" ---> 18" (Gośce będzie troszkę łatwiej znosić twardość zawieszenia).

sline18.JPG

Potrzebuję tylko 4 x 235/40 w dobrym stanie (jeśli macie jakieś dobre źródło - to poproszę :wink:).

Oprócz tego mała modyfikacja w bagażniku - roleta kwalifikuje się już do wymiany ale przy okazji mały tutorial jak sobie poradzić z wypadaniem rolety z zaczepów...

Kupujemy w ASO zestaw naprawczy: 8E9 898 661 4PK (koszt 46zł - niestety dostępny jest tylko w kolorze czarnym).

zestnapr.JPG

Tak to wygląda przed montażem (tutaj widać wyraźnie powód dla którego roleta wyskakuje nam czasem w trakcie jazdy):

broken1.JPG

broken2.JPG

Montaż (przyklejamy dystanse na przygotowaną w zestawie taśmę dwustronną a następnie używając nowych wkrętów torx 20 mocujemy do słupka D):

montage.JPG

No i efekt po:

good1.JPG

good2.JPG

Opublikowano

No Bartłomiej znowu coś się zaczyna dziać w temacie jakieś tam duperelki ale znowu pomogłeś zapewne wielu:wink:

Opublikowano
  • Autor
No Bartłomiej znowu coś się zaczyna dziać w temacie jakieś tam duperelki ale znowu pomogłeś zapewne wielu:wink:

Bo tu się już Włodku nic nie będzie działo - dołożyć nie ma już co... Projekt zakończony. Można tylko jeździć i dbać :wink:

Opublikowano

No wiem wiem jedynie air ride albo podtlenek :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor
No wiem wiem jedynie air ride albo podtlenek :naughty::decayed:

Nie mam już 20 lat :grin:

Opublikowano

hmmm, przecież jeszcze by się coś wyrezało:kwasny: Znajdziemy coś Bartek:decayed: Może ori Tacho karte do A4, albo ten Emergency button koło homelinka co łączy z centralą:decayed: Kij, że nie będzie działał ale jest:grin:

Opublikowano
  • Autor
hmmm, przecież jeszcze by się coś wyrezało:kwasny: Znajdziemy coś Bartek:decayed: Może ori Tacho karte do A4, albo ten Emergency button koło homelinka co łączy z centralą:decayed: Kij, że nie będzie działał ale jest:grin:

Młody - już tyle razy o tym pisałem... Haka, telematika i quattro w tym aucie nie będzie :wink:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

Graty Bartku :wink:

Dzięki Grześ :wink:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

hmmm, przecież jeszcze by się coś wyrezało:kwasny: Znajdziemy coś Bartek:decayed: Może ori Tacho karte do A4, albo ten Emergency button koło homelinka co łączy z centralą:decayed: Kij, że nie będzie działał ale jest:grin:

Z bieżących pierdółek...

- SDS i TV Free dla LED RNS-E

- dywaniki materiałowe zamiast gumowych na lato

- nowa roleta w bagażniku (stara jest już nieźle rozciągnięta)

- nowe pokrywy tylne dla reflektorów biksenonowych (lepsza szczelność)

Opublikowano

no i full wersja:slina: graty

Opublikowano
  • Autor
no i full wersja:slina: graty

Webasto zostało tylko - no ale nie ma kiedy :facepalm:

Opublikowano

Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Opublikowano

a podwojne szyby boczne myslales montowac ?

Opublikowano
  • Autor
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

a podwojne szyby boczne myslales montowac ?

I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję.

Opublikowano

Pamiętam jak gadałem z Bartkiem o modzie w którym mgełkowe spryski załączały by się przy prędkości np <30 a powyżej 30 załączały by się spryskiwacze zwykłe :grin:

Opublikowano
Pamiętam jak gadałem z Bartkiem o modzie w którym mgełkowe spryski załączały by się przy prędkości np <30 a powyżej 30 załączały by się spryskiwacze zwykłe :grin:

Ale wtedy byś musiał mieć dwie pompki i 4 spryski pod maską :eusathink:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

A tak ps. co co jest nie tak z mgiełkowymi :eusathink:

Opublikowano
Pamiętam jak gadałem z Bartkiem o modzie w którym mgełkowe spryski załączały by się przy prędkości np <30 a powyżej 30 załączały by się spryskiwacze zwykłe :grin:

Ale wtedy byś musiał mieć dwie pompki i 4 spryski pod maską :eusathink:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

A tak ps. co co jest nie tak z mgiełkowymi :eusathink:

si,

ktoś coś mówił że mgiełkowe kijowo działają przy wyższych prędkościach.

Opublikowano
Bartek a 19" RS4 sprzedajesz?? bo jak tak to jestem zainteresowany :decayed:

Myślę nad tym ale Wojthass jest w pierwszy w kolejce aktualnie.

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

a podwojne szyby boczne myslales montowac ?

I miałbym 3 kolory szyb w aucie - nie dziękuję.

jaki kolor maja te podwojne ? wiem ze przednia u ciebie jest inna ale boczne roznia sie od tylnych wklejanych i tej w klapie bagaznika ?

Opublikowano
No wiem wiem jedynie air ride albo podtlenek :naughty::decayed:

Nie mam już 20 lat :grin:

To akurat prawda :decayed:jak włazi do autka to za krzyż się trzyma :kwasny::wink: emeryt jeden :grin::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.