Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie z kolegą Bart-s zgadzam :) moim zdaniem jezeli jest to zrobione ładnie i dokładnie a nie na szybko zeby było to wnętrze oswietlone ledami jest bardzo ładne i to ze rzuca się w oczy i ktoś powie ze było coś robione to nie znaczy ze jest już gorzej.. ja mam u siebie wszystko poza oswietleniem rejestracji zamienione na led i mega pięknie to wygląda szczególnie w nocy gdy w aucie jest idealnie jasno i biało a nie żółto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz - nie no z paskami diodowymi w zderzakach, kratkach i grillach aut przeróżnej maści zgadzam się z Tobą w 100% - szczególnie gdy ma to postac choinkową (porównajcie sobie rezane instalacje z ori reflektorami, przecież to woła o pomstę do nieba). Stylistyka aut sprzed kilku lat po prostu totalnie nie współgra z tym elementem. No ale dyskutujemy o gustach a tu jak wiadomo wszystkim się nie dogodzi ;)

BTW - napisałeś, że LED w podsufitce to nie ori rozwiązanie, że rzuca się w oczy i od razu widać było coś robione. A nie sądzisz że odnosi się to także do footwell i entry które u Ciebie świecą w LED? :wink4:

piszzesz po polsku :tongue4::notworthy:

wlasnie uwazam ze to sie nie odnosi do futłel i entry :tongue4: bo widac tylko kolor swiatla ale nie co jest jego zrodlem :) gdyby bylo widac te lampki pod fotelami a tymbardziej to co jest w srodku, w zyciu bym sie za to nie bral[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 00:30_________________________________________________

ja sie z kolegą Bart-s zgadzam :) moim zdaniem jezeli jest to zrobione ładnie i dokładnie a nie na szybko zeby było to wnętrze oswietlone ledami jest bardzo ładne i to ze rzuca się w oczy i ktoś powie ze było coś robione to nie znaczy ze jest już gorzej.. ja mam u siebie wszystko poza oswietleniem rejestracji zamienione na led i mega pięknie to wygląda szczególnie w nocy gdy w aucie jest idealnie jasno i biało a nie żółto :)

ja mam wylaczone wszystkie swiatelka "biale" w podsufitce :) lubie kiedy wchodze do auta i zapala sie tylko oswietlenie przestrzeni nog i nic wiecej.Moze sie to wydawac dziwne ale nie lubie tej totalnej jasnosci kiedy otwiera sie auto.

Ok juz nie smiecmy Bartkowi w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak juz tak ostro idziesz to dziwie sie ze kiery od RS4 nie planujesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak juz tak ostro idziesz to dziwie sie ze kiery od RS4 nie planujesz :gwizdanie:

Bo tu Panie kolego wszystko ma być ori na TIP-TOP, a nie dokładki z innych paździerzy :kox:

Bartek - nie przestajesz mnie zadziwiać + Twój mechanior to musi Cię dopiero kląć po nocach - wstawać i kłaść się do wyrka z obrazem jednej osoby i auta przed oczami, to masakra :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak juz tak ostro idziesz to dziwie sie ze kiery od RS4 nie planujesz :gwizdanie:

Bo tu Panie kolego wszystko ma być ori na TIP-TOP, a nie dokładki z innych paździerzy :kox:

Bartek - nie przestajesz mnie zadziwiać + Twój mechanior to musi Cię dopiero kląć po nocach - wstawać i kłaść się do wyrka z obrazem jednej osoby i auta przed oczami, to masakra :laghing2:

to prawda ale mechanik spokojnie moze otworzyc warsztat zajmujacy sie przedewszystkim audi a4 i zrobi na tym swietny interes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - jaki interes jak mu Bartek cały czas zabiera i innych mehanior nie obsługuje :polew:

Jak wyreza całe A4, to facet na emeryturę pójdzie, albo go Bartek przygarnie do domu, bo gdzie on utraconych klientów odzyska :laghing2:

EOT, bo nam się chłopak obrazi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zeby nie bylo tak slodko - szkoda ze nie zamontowales ory czujnikow od B6 (delikatnie sie roznia) :wink4: masz teraz inne z przodu, inne z tylu :thumbdown:

to niby detal, ale wg mnie psuje caly efekt :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusze (KOval & HiRide) - nie śmiecicie mi w temacie ;) Przecież sam sprowokowałem dalszą dyskusję :decayed: Podsumowując - każdy z nas ma swoją wizję i tego się trzymajmy. Gdyby każdy modził auta tak samo wiało by totalną nudą i nie mielibyśmy o czym gadać :polew: No i oczywiście są chwile, że mechanior rzeczywiście ma mnie dość więc staram się odpowiednio dawkować mu kolejne porcje modów :polew:

DAVID23 - kiera to cały czas temat otwarty, jednak jest jeszcze tyle do zrobienia, że zostawiam to na koniec. Bądź co bądź to co mam teraz to max. dla B6 - gdyby S-Line miał tę cholerną wielofunkcję to już dawno nowa kierownica siedziałaby w aucie.

Rosemayer - oczywiście masz rację :decayed: Ale tutaj decydowało fufu... kolega chromos dał mi dobrą cenę i nie pozostało nic innego jak brać towar. 4 czujniki + wiązka za 299zł (znajdź mi taką ofertę na allegro). Ale żeby nie było - od początku planuję podmienić sensory na seryjne, jak tylko uda się je dorwać w dobrej cenie. Okazja aby zdjąć zderzak jeszcze będzie bo mam zamiar wpakować tam sterownik Homelink-a i ksenony w przeciwmgielne...

BTW - dorwałem dziś sterownik pamięci ustawień foteli i lusterek. Jak dojdzie zrobimy testy na zewnętrznych szkłach :decayed:

memodriver.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka mega :kox::good:

Chyba brakuje jeszcze podgrzewanej tylnej kanapy i byłoby wszystko co?? chyba ze jest a nie dojzałem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzisz - grzanego tyłka w kanapie brak. Jak nie będzie w zestawie od Recaro to się "dołoży" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ... czy coś Ciebie zaskoczy i nie wyrezasz ???? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :polew: Szyberdach... Telematic... Hak... Quattro...

ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać :shocked::mysli:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :polew: Szyberdach... Telematic... Hak... Quattro...

ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać :shocked::mysli:

:decayed:

swap na 3.0 Tdi + quattro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :polew: Szyberdach... Telematic... Hak... Quattro...

ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać :shocked::mysli:

:decayed:

swap na 3.0 Tdi + quattro :gwizdanie:

a może 4.2 TDI... którego w a4 w ogole nie było :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

to juz bedzie ciezka sprawa :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie :polew: Szyberdach... Telematic... Hak... Quattro...

ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać :shocked::mysli:

:decayed:

swap na 3.0 Tdi + quattro :gwizdanie:

a może 4.2 TDI... którego w a4 w ogole nie było :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

to juz bedzie ciezka sprawa :naughty: :naughty:

jak nie było to odpada;p ma być ładna czysta dobrze wyposażona seria bez dodatków z innych z tego co widzę śledząc wątek ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...