Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja sie z kolegą Bart-s zgadzam :) moim zdaniem jezeli jest to zrobione ładnie i dokładnie a nie na szybko zeby było to wnętrze oswietlone ledami jest bardzo ładne i to ze rzuca się w oczy i ktoś powie ze było coś robione to nie znaczy ze jest już gorzej.. ja mam u siebie wszystko poza oswietleniem rejestracji zamienione na led i mega pięknie to wygląda szczególnie w nocy gdy w aucie jest idealnie jasno i biało a nie żółto :)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak dla mnie moze byc :D

Opublikowano

Mariusz - nie no z paskami diodowymi w zderzakach, kratkach i grillach aut przeróżnej maści zgadzam się z Tobą w 100% - szczególnie gdy ma to postac choinkową (porównajcie sobie rezane instalacje z ori reflektorami, przecież to woła o pomstę do nieba). Stylistyka aut sprzed kilku lat po prostu totalnie nie współgra z tym elementem. No ale dyskutujemy o gustach a tu jak wiadomo wszystkim się nie dogodzi ;)

BTW - napisałeś, że LED w podsufitce to nie ori rozwiązanie, że rzuca się w oczy i od razu widać było coś robione. A nie sądzisz że odnosi się to także do footwell i entry które u Ciebie świecą w LED? :wink4:

piszzesz po polsku :tongue4::notworthy:

wlasnie uwazam ze to sie nie odnosi do futłel i entry :tongue4: bo widac tylko kolor swiatla ale nie co jest jego zrodlem :) gdyby bylo widac te lampki pod fotelami a tymbardziej to co jest w srodku, w zyciu bym sie za to nie bral[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 00:30_________________________________________________

ja sie z kolegą Bart-s zgadzam :) moim zdaniem jezeli jest to zrobione ładnie i dokładnie a nie na szybko zeby było to wnętrze oswietlone ledami jest bardzo ładne i to ze rzuca się w oczy i ktoś powie ze było coś robione to nie znaczy ze jest już gorzej.. ja mam u siebie wszystko poza oswietleniem rejestracji zamienione na led i mega pięknie to wygląda szczególnie w nocy gdy w aucie jest idealnie jasno i biało a nie żółto :)

ja mam wylaczone wszystkie swiatelka "biale" w podsufitce :) lubie kiedy wchodze do auta i zapala sie tylko oswietlenie przestrzeni nog i nic wiecej.Moze sie to wydawac dziwne ale nie lubie tej totalnej jasnosci kiedy otwiera sie auto.

Ok juz nie smiecmy Bartkowi w temacie :)

Opublikowano

Bartek jak juz tak ostro idziesz to dziwie sie ze kiery od RS4 nie planujesz :gwizdanie:

Opublikowano

Bartek jak juz tak ostro idziesz to dziwie sie ze kiery od RS4 nie planujesz :gwizdanie:

Bo tu Panie kolego wszystko ma być ori na TIP-TOP, a nie dokładki z innych paździerzy :kox:

Bartek - nie przestajesz mnie zadziwiać + Twój mechanior to musi Cię dopiero kląć po nocach - wstawać i kłaść się do wyrka z obrazem jednej osoby i auta przed oczami, to masakra :laghing2:

Opublikowano

Bartek jak juz tak ostro idziesz to dziwie sie ze kiery od RS4 nie planujesz :gwizdanie:

Bo tu Panie kolego wszystko ma być ori na TIP-TOP, a nie dokładki z innych paździerzy :kox:

Bartek - nie przestajesz mnie zadziwiać + Twój mechanior to musi Cię dopiero kląć po nocach - wstawać i kłaść się do wyrka z obrazem jednej osoby i auta przed oczami, to masakra :laghing2:

to prawda ale mechanik spokojnie moze otworzyc warsztat zajmujacy sie przedewszystkim audi a4 i zrobi na tym swietny interes :)

Opublikowano

Hehehe - jaki interes jak mu Bartek cały czas zabiera i innych mehanior nie obsługuje :polew:

Jak wyreza całe A4, to facet na emeryturę pójdzie, albo go Bartek przygarnie do domu, bo gdzie on utraconych klientów odzyska :laghing2:

EOT, bo nam się chłopak obrazi :naughty:

Opublikowano

no to zeby nie bylo tak slodko - szkoda ze nie zamontowales ory czujnikow od B6 (delikatnie sie roznia) :wink4: masz teraz inne z przodu, inne z tylu :thumbdown:

to niby detal, ale wg mnie psuje caly efekt :confused4:

Opublikowano

ha :kox: mamy cie :evil:

Opublikowano

ELEGANCKA :wink4: Pogratulować

Opublikowano
  • Autor

Mariusze (KOval & HiRide) - nie śmiecicie mi w temacie ;) Przecież sam sprowokowałem dalszą dyskusję :decayed: Podsumowując - każdy z nas ma swoją wizję i tego się trzymajmy. Gdyby każdy modził auta tak samo wiało by totalną nudą i nie mielibyśmy o czym gadać :polew: No i oczywiście są chwile, że mechanior rzeczywiście ma mnie dość więc staram się odpowiednio dawkować mu kolejne porcje modów :polew:

DAVID23 - kiera to cały czas temat otwarty, jednak jest jeszcze tyle do zrobienia, że zostawiam to na koniec. Bądź co bądź to co mam teraz to max. dla B6 - gdyby S-Line miał tę cholerną wielofunkcję to już dawno nowa kierownica siedziałaby w aucie.

Rosemayer - oczywiście masz rację :decayed: Ale tutaj decydowało fufu... kolega chromos dał mi dobrą cenę i nie pozostało nic innego jak brać towar. 4 czujniki + wiązka za 299zł (znajdź mi taką ofertę na allegro). Ale żeby nie było - od początku planuję podmienić sensory na seryjne, jak tylko uda się je dorwać w dobrej cenie. Okazja aby zdjąć zderzak jeszcze będzie bo mam zamiar wpakować tam sterownik Homelink-a i ksenony w przeciwmgielne...

BTW - dorwałem dziś sterownik pamięci ustawień foteli i lusterek. Jak dojdzie zrobimy testy na zewnętrznych szkłach :decayed:

memodriver.jpg

Opublikowano

Furka mega :kox::good:

Chyba brakuje jeszcze podgrzewanej tylnej kanapy i byłoby wszystko co?? chyba ze jest a nie dojzałem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze widzisz - grzanego tyłka w kanapie brak. Jak nie będzie w zestawie od Recaro to się "dołoży" :polew:

Opublikowano

Bartek ... czy coś Ciebie zaskoczy i nie wyrezasz ???? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No pewnie :polew: Szyberdach... Telematic... Hak... Quattro...

Opublikowano

No pewnie :polew: Szyberdach... Telematic... Hak... Quattro...

ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać :shocked::mysli:

:decayed:

Opublikowano

kto wie moze jak avant sie znudzi to sedan z tego wyjdzie :D

Opublikowano

No pewnie :polew: Szyberdach... Telematic... Hak... Quattro...

ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać :shocked::mysli:

:decayed:

swap na 3.0 Tdi + quattro :gwizdanie:

Opublikowano

No pewnie :polew: Szyberdach... Telematic... Hak... Quattro...

ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać :shocked::mysli:

:decayed:

swap na 3.0 Tdi + quattro :gwizdanie:

a może 4.2 TDI... którego w a4 w ogole nie było :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

to juz bedzie ciezka sprawa :naughty: :naughty:

Opublikowano

No pewnie :polew: Szyberdach... Telematic... Hak... Quattro...

ciekawe jaki będzie ostatni mod po którym stwierdzisz - o ku...wa nie ma co wyrezać :shocked::mysli:

:decayed:

swap na 3.0 Tdi + quattro :gwizdanie:

a może 4.2 TDI... którego w a4 w ogole nie było :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

to juz bedzie ciezka sprawa :naughty: :naughty:

jak nie było to odpada;p ma być ładna czysta dobrze wyposażona seria bez dodatków z innych z tego co widzę śledząc wątek ;D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.