Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla mnie diody w srodku w samochodzie to wiejski tunning, ale to tylko moje zdanie

to są białe diody które dają ładniejsze swiatło niż zwykła żarówka .. Xenon tez jest dla ciebie wiejskim tuningiem bo popularnijsze i tańsze są zwykłe zarówki w lampy ?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe czemu w nowych audi nie ma diod w aucie białe swiatło to wioska i tyle, ale to moja opinia i wcale sie nie musisz znia z godzac, i nie porównuj xenona do diodki w srodku

Opublikowano

ciekawe czemu w nowych audi nie ma diod w aucie białe swiatło to wioska i tyle, ale to moja opinia i wcale sie nie musisz znia z godzac, i nie porównuj xenona do diodki w srodku

Mylisz sie.W audi a6 c6 zastosowano diody do oswietlenia przestrzeni nog z tylu i z przodu.Sam mam w swojej a4 moduly led oswietlajace te miejsca i takze lampki led w drzwiach.Efekt jest rewelacyjny w porownaniu z zoltym swiatlem.Co do diod w podsufitce to sie zgadzam -wies tanczy i spiewa.A o dokladanych zenonach swiecacych w niebo juz lepiej nie wspominac :wallbash:

Opublikowano

ciekawe czemu w nowych audi nie ma diod w aucie białe swiatło to wioska i tyle, ale to moja opinia i wcale sie nie musisz znia z godzac, i nie porównuj xenona do diodki w srodku

czaki22 o gustach się nie dyskutuje dla mnie np. standardowe żółte światło to totalna porażka... po prostu co kto lubi, diody w audi to nie jest wiocha imho

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ufff gotowe - szacun dla osób które doczytają do końca. Sam mam z tym problem :polew: Powstawało w bólach ale nareszcie jest - rezanko PDC:

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6b7/all_b6_upgrade_systemu_pdc_parktronic_czujniki_z_przodu_zdalne_zalaczanie-t111331.0.html;msg1311734

Wracając jeszcze do tematu ledów - wiadomo w dyskusję o gustach nie należy się zapuszczać zbyt daleko. Każdy z nas ma swoje preferencje :) Ja nie mam nic przeciwko oświetleniu koloru białego wewnątrz auta jak i na zewnątrz. Żółte IMO to siuśki i basta ;) Żarówki LED montuję w miejscu oryginalnych - nie widzę tu żadnej wiochy, przecież nie robię z auta choinki. Wszystko jest na swoim miejscu - tyle że kolorek się troszkę zmienił :wink4:

HiRide - do Ciebie się przyczepię, ale to dlatego, że bardzo Cię lubię ;) LEDy w drzwiach OK ale w podsuficie już nie? Przecież to jeden CH** - wszystko wchodzi w skład interior ;)

Opublikowano

Bartek ja pierdyle ... no masakra jakaś .... masz chłopie zapał :good: :good: :good: :good: mało już takich konsekwentnych ludzi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Bartek ja pierdyle ... no masakra jakaś .... masz chłopie zapał :good: :good: :good: :good: mało już takich konsekwentnych ludzi :kox: :kox: :kox:

po prostu Bartek miażdży w każdym calu, pełen szacunek dla Ciebie za wykonanie wszystkiego na najwyższym poziomie :notworthy: nie chcesz sprzedać swoje kombi :gwizdanie:

Opublikowano

Bartku śledze ten wątek od samego początku.. to ile pracy, wytrwałości i kasy włożyłeś w to auto przerasta mnie całego.. :zemdlal:

Wielki szacun! :notworthy: za kuuuppeeeeeee dobrej roboty stary :good:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: Dzięki chopy - ale bez mojego mechaniora daleko bym nie zajechał. Tyle co ten kolo ma cierpliwości do mnie...

No dobra, dzień się kończy i teraz będę musiał pomyślec czym tu Was jutro zaskoczyć :polew:

Opublikowano

jutro.. 2.7BT :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wuju - tak naprawdę myślałem aby w końcu umyć auto :polew:

Opublikowano

wuju - tak naprawdę myślałem aby w końcu umyć auto :polew:

:polew:

ja juz nawet nie pamiętam jak czysta moja a4 wyglada :rolleyes:

przymierzałeś 19-ki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Przymierzam je codziennie jak wyprowadzam/wprowadzam auto do garażu ;) Narazie wzrokowo, czekam na wiosnę :decayed:

Opublikowano

czekam na wiosnę :decayed:

juz sie jej doczekać nie mogę :rolleyes:

jak pozakładam wszystkie czarne graty i czarne alu :kox:

Opublikowano
  • Autor

No i auta w końcu będziemy mieć czyste :decayed:

Opublikowano

Bartek, zalozylbys te kola tylko do zdjecia... bo znajac zycie, to Wojtek_A4 bedzie pierwszy :decayed:

...i pamietaj o mojej zlodziejce, bo jak zlapie gume na slizgawce, to bede mial prze&ebane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Heeeh, zobaczymy - może jak jakaś odwilż przyjdzie :decayed:

Michu w tym tygodniu przesyłka na bank do Ciebie wyjdzie :good:

Opublikowano

Bartek, zalozylbys te kola tylko do zdjecia... bo znajac zycie, to Wojtek_A4 bedzie pierwszy :decayed:

Mysle czy dzisiaj nie zalozyc do zdjecia :polew:

Bartek dawaj dawaj te fele :wink4:

Opublikowano

Ufff gotowe - szacun dla osób które doczytają do końca. Sam mam z tym problem :polew: Powstawało w bólach ale nareszcie jest - rezanko PDC:

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b6b7/all_b6_upgrade_systemu_pdc_parktronic_czujniki_z_przodu_zdalne_zalaczanie-t111331.0.html;msg1311734

Wracając jeszcze do tematu ledów - wiadomo w dyskusję o gustach nie należy się zapuszczać zbyt daleko. Każdy z nas ma swoje preferencje :) Ja nie mam nic przeciwko oświetleniu koloru białego wewnątrz auta jak i na zewnątrz. Żółte IMO to siuśki i basta ;) Żarówki LED montuję w miejscu oryginalnych - nie widzę tu żadnej wiochy, przecież nie robię z auta choinki. Wszystko jest na swoim miejscu - tyle że kolorek się troszkę zmienił :wink4:

HiRide - do Ciebie się przyczepię, ale to dlatego, że bardzo Cię lubię ;) LEDy w drzwiach OK ale w podsuficie już nie? Przecież to jeden CH** - wszystko wchodzi w skład interior ;)

mi sie poprostu nie podobaja biale ledy w podsufitce bo definitywnie widac ze to nie ori bo kolor nie ten.To tak samo jak ludzie chca miec audi i przylepiaja "biale" ledy z allegro do zderzaka.Podoba Ci sie to?Tak jak pisze-gdyby oswietlenie led w podsufitce byloby fabryczne,to by bylo niezla gratka bo zaloze sie ze wykonanie,efekt i wyglad byloby mega dobre :good: a tak ? zarowka led w podsufitce rzuca sie w oczy i kazdy powie ze "cos tu bylo robione"

Oczywiscie sa gusta i gusciki,kazdy robi jak mu sie podoba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Mariusz - nie no z paskami diodowymi w zderzakach, kratkach i grillach aut przeróżnej maści zgadzam się z Tobą w 100% - szczególnie gdy ma to postac choinkową (porównajcie sobie rezane instalacje z ori reflektorami, przecież to woła o pomstę do nieba). Stylistyka aut sprzed kilku lat po prostu totalnie nie współgra z tym elementem. No ale dyskutujemy o gustach a tu jak wiadomo wszystkim się nie dogodzi ;)

BTW - napisałeś, że LED w podsufitce to nie ori rozwiązanie, że rzuca się w oczy i od razu widać było coś robione. A nie sądzisz że odnosi się to także do footwell i entry które u Ciebie świecą w LED? :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.