Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bart opchnij mi ta manetke :) pikowana :)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No way Chuck! It's my precious :decayed:

Opublikowano

ssssssssssssssss

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przywiozłem dziś nowe lusterka zewnętrzne - aktualne szkła miałem podgrzewane z elektryczną regulacją (chętnie się ich pozbędę za symboliczną kwotę 100zł :rolleyes:). Nowe oprócz w/w opcji mają jeszcze funkcję przyciemniania (fotochrom), składanie i obsługę pamięci ustawienia. Fabryczna wiązka podsufitki (sygnały z lusterka wewnętrznego) jest już przygotowana pod fotochrom - pozostanie tylko puszczenie po parze kabelków z panelu na słupku A do lewych i prawych drzwi... i gotowe :)

lusterka.JPG

Przy okazji dorwałem też moduły drzwi (silniczki) obsługujące wszystkie dodatkowe funkcje lusterka (chyba :wink4:) - dotychczasowe sterowniki (801B/802B) jak się okazało miały ograniczoną funkcjonalność (brak wymaganych pinów):

silniki.JPG

W tym tygodniu mam trochę na głowie (w sobotę mamy turniej koszykówki w naszej wiosce :decayed:) więc rezanko odkładam na przyszły tydzień...

No a w czwartek dzida do Wrocka po przedni zderzak S-Line pod PDC. Potem lakiernik (pewnie znów z tydzień zejdzie) i wreszcie będe mógł zakończyć modyfikację parktronica. Tutorial i fotostory są z grubsza gotowe ale czekam aż będzie całość i dopieru wtedy wrzucę do działu warsztatowego...

Opublikowano

Niech ktos go zbanuje!!!

Bartek jestes mistrz. :)

Opublikowano

Jak będziesz sprzedawał już dzis piszę się na tą furę.....tylko mocy coś tam jeszcze wyrezaj. :good:

Opublikowano

Kurde...przeginasz... :kox:

Co zostalo jeszcze do max wyposazenie? Solar dach? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde...przeginasz... :kox:

Co zostalo jeszcze do max wyposazenie? Solar dach? :decayed:

Heeeeh nie no nie będę wycinał dachu :decayed: Ale dużo rezania nie zostało... Jeszcze tylko kilka rzeczy (szczegóły macie w pierwszym poście) i koniec :decayed:

Jak będziesz sprzedawał już dzis piszę się na tą furę.....tylko mocy coś tam jeszcze wyrezaj. :good:

Maniusiek - planuję ale z mocą w multi trzeba ostrożnie. Jeśli się zdecyduję to wtedy gdy będę wiedział że na pewno nie zaszkodzę skrzyni - cały czas zbieram info - myślę że ostatecznie 170KM przy jakimś bezpiecznym momencie uda się wyciągnąć.

Opublikowano

na końcu będzie SWAP engine + gearbox na zestaw z S4 B8 :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

tak ostatnio coś za cicho tu u Ciebie było a tu masz zderzak będzie lusterka i plan idzie do przodu- jesteś KAT :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

do tych postojowych ledow dokladales jakies oporniki czy wyrzuciles FIS'a ??

Opublikowano
  • Autor

Rezystory 25W 47ohm.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

bart niemasz hmm, kubków w tylnym podłokietniku ?!

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie. Myślałem nad podmianką ale nie ma sensu skoro i tak lada chwila pojawi się nowy środek :wink4: Szukam pełnej opcji więc uchwyt na kubek z tyłu będzie w wyposażeniu...

Właśnie przywiozłem felgi i zderzak od lakiernika - w sobotę przekładka przedniego zderzaka, montaż czujników PDC i podpięcie nowego sterownika. Oprócz tego zakładam nowe lusterka i moduły do przednich drzwi - trzeba będzie jeszcze podciągnąć wiązkę fotochromu do silniczków drzwi... No i jeśli starczy czasu to założymy jeszcze pakiecik oświetlenie w tylnych drzwiach :decayed:

...a Ty "Czak" już się tak nie chwal :decayed:

Opublikowano

Pokaz efekt po malowaniu felg?

Opublikowano
  • Autor

...musiałbym wyprowadzić auto z garażu, a padam na ryj. Jutro cyknę ;)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 20:52_________________________________________________Jeszcze golasy, nie mam kiedy założyć gumek :) IMO wyszło bardzo dobrze - lakiernik musiał sie trochę napracować, sikał całe felgi łącznie ze środkiem... W związku z tym wyszło 300zł (miało być 200...).

felgi_1.JPG

felga_1.JPG

No nic, teraz już tylko czekać na wiosnę :decayed:

Opublikowano

I postawiles je, tak pieknie odswiezone... tak... na ziemi... ?! ;(

Opublikowano

piaskowałeś je przed :mysli:

Opublikowano
  • Autor

piaskowałeś je przed :mysli:

Nie było potrzeby :)

... felgi :cool1: czekamy do wiosny ..... jak beda sie prezentowac na aucie :naughty:

Kuźwa jak mnie korci żeby teraz je lajsnąć i cyknąć fotki :decayed:

I postawiles je, tak pieknie odswiezone... tak... na ziemi... ?! ;(

Spoko Fly, pozamiatane - można jeść z podłogi w tym fragmencie garażu :D

Aaaa, dorwałem komplet głośników BOSE (4 średnie w drzwi, 2 cykacze dla tylnych drzwi i central w deskę ;)) Ale przekładkę zostawię sobie chyba na styczeń :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.