Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bart-s ja chyba do Ciebie przyjade :decayed: ty to jesteś jednak the beściak i dla Ciebie takie mody jak ja mam do zrobienia to pikuś. Mam do odblokowania tuner Tv i mozna by zrobić el. szyby z tyłu :D

A tak na poważnie to kawał dobrej roboty. A twoja A4 to obiekt zazdrości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julo nie widzę problemu - ale najwcześniej na wiosnę (jeśli chodzi o elektrykę z tyłu bo TVF pewnie sam zrobisz na dniach ;)). Lepiej się działa przy bardziej sprzyjającej aurze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s ja chyba do Ciebie przyjade :decayed: ty to jesteś jednak the beściak i dla Ciebie takie mody jak ja mam do zrobienia to pikuś. Mam do odblokowania tuner Tv i mozna by zrobić el. szyby z tyłu :D

A tak na poważnie to kawał dobrej roboty. A twoja A4 to obiekt zazdrości

mówiłem Ci żebyś mnie odwiedził. Masz bliżej :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Siemian, zapomniałem że mnie zapraszałeś. Jeśli nie sprzedam gadżetów do wiosny to zdziałamy coś dalej w tym temacie. :good:

Dobra EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S może zaczniesz rezać mojego F-150 ? jak by nie było to tylko skórzanej tapicerki brakuje, niczego więcej mi nie brakuje :polew: moja pomoc w montażu postojów LED wygląda w porównaniu do twoich modów jak przedszkole :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Siemian, zapomniałem że mnie zapraszałeś. Jeśli nie sprzedam gadżetów do wiosny to zdziałamy coś dalej w tym temacie. :good:

Dobra EOT.

Masz może numery pinów do bezpieczników pod elek szyby? Z tego co pamiętam to s23 i s280, potrzebuję numery pinów a tu kupa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo :hi: ....masz rację ( Bartek :notworthy: ) TO JEST NAJBARDZIEJ WYPASIONA FURA NA FORUM :kox:

U mnie jest to samo z pakowaniem kasy w auto i reakcją znajomych :thumbdown: ale ja wiem swoje :naughty: smuce się tylko ,że syn nie ma takiego bakcyla :wallbash:

ahh widzisz u Ciebie jest na odwrót aniżeli u mnie :confused4: gdyby mój starszy miał takiego bakcyla jak Ty masz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo :hi: ....masz rację ( Bartek :notworthy: ) TO JEST NAJBARDZIEJ WYPASIONA FURA NA FORUM :kox:

U mnie jest to samo z pakowaniem kasy w auto i reakcją znajomych :thumbdown: ale ja wiem swoje :naughty: smuce się tylko ,że syn nie ma takiego bakcyla :wallbash:

ahh widzisz u Ciebie jest na odwrót aniżeli u mnie :confused4: gdyby mój starszy miał takiego bakcyla jak Ty masz :decayed:

Pokaż Ojcu kilka wyrezanych aut z forum ..... i wspomnij o mnie ( wiek jak najbardziej prawdziwy ) to może zrozumie

BTW: Mam syna w "prawie"Twoim wieku....... :hi:

Sory Bartek za OT :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - navi zaktualizowana do 0750 z PL Menu i odblokowanym TVFree. Tym razem udało się bez problemów - Marek... dzięki za soft :good:

Lecę zaadaptować navi i przy okazji pstryknąć kilka fotek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo :hi: ....masz rację ( Bartek :notworthy: ) TO JEST NAJBARDZIEJ WYPASIONA FURA NA FORUM :kox:

U mnie jest to samo z pakowaniem kasy w auto i reakcją znajomych :thumbdown: ale ja wiem swoje :naughty: smuce się tylko ,że syn nie ma takiego bakcyla :wallbash:

ahh widzisz u Ciebie jest na odwrót aniżeli u mnie :confused4: gdyby mój starszy miał takiego bakcyla jak Ty masz :decayed:

Pokaż Ojcu kilka wyrezanych aut z forum ..... i wspomnij o mnie ( wiek jak najbardziej prawdziwy ) to może zrozumie

BTW: Mam syna w "prawie"Twoim wieku....... :hi:

Sory Bartek za OT :embarrassed:

Bartek :good:

PIXI i starszy na dodatek jeździ b7-ką :gwizdanie:

obawiam się że to niestety nie pomoże, ciężki orzech do zgryzienia :confused4:

dziwię się że Twój młodszy w takim wieku nie ma bakcyla do motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się że Twój młodszy w takim wieku nie ma bakcyla do motoryzacji.

Ja tam się nie dziwię - 3 lata temu (czyli gdy jeszcze liczyłem sobie 26 wiosen) nie wiedziałem jak się postojówkę zmienia i od motorowni oraz elektryki trzymałem się najdalej jak tylko można. A teraz lubię sam pogrzebać. Myślę, że to w dużej mierze kwestia przyswojenia sobie tematu, którego się nie rozumie... W pewnym sensie zostałem do tego zmuszony a teraz... na pewno nie żałuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - navi zaktualizowana do 0750 z PL Menu i odblokowanym TVFree. Tym razem udało się bez problemów - Marek... dzięki za soft :good:

Lecę zaadaptować navi i przy okazji pstryknąć kilka fotek ;)

Nie wysiedzi dłużej na miejscu :polew: - MEGA REZACZ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysiedzi dłużej na miejscu :polew: - MEGA REZACZ :good:

...jutro instalacja kiery :polew:

...pewnie byłoby dziś ale nie mam torxa "8" z trzpieniem 10cm :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się że Twój młodszy w takim wieku nie ma bakcyla do motoryzacji.

Ja tam się nie dziwię - 3 lata temu (czyli gdy jeszcze liczyłem sobie 26 wiosen) nie wiedziałem jak się postojówkę zmienia i od motorowni oraz elektryki trzymałem się najdalej jak tylko można. A teraz lubię sam pogrzebać. Myślę, że to w dużej mierze kwestia przyswojenia sobie tematu, którego się nie rozumie... W pewnym sensie zostałem do tego zmuszony a teraz... na pewno nie żałuję ;)

Pogrzebać :kox: to i ja bardzo lubię :polew:

Dziwił bym się jak byś napisał że żałujesz ..... :cool1:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:50_________________________________________________

Nie wysiedzi dłużej na miejscu :polew: - MEGA REZACZ :good:

...jutro instalacja kiery :polew:

...pewnie byłoby dziś ale nie mam torxa "8" z trzpieniem 10cm :wallbash:

Drugiej , przecież jedna wystarczy :embarrassed: ..... nie bij :naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:51_________________________________________________Badboy może się zamienimy na Święta :naughty: ..... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się że Twój młodszy w takim wieku nie ma bakcyla do motoryzacji.

Ja tam się nie dziwię - 3 lata temu (czyli gdy jeszcze liczyłem sobie 26 wiosen) nie wiedziałem jak się postojówkę zmienia i od motorowni oraz elektryki trzymałem się najdalej jak tylko można. A teraz lubię sam pogrzebać. Myślę, że to w dużej mierze kwestia przyswojenia sobie tematu, którego się nie rozumie... W pewnym sensie zostałem do tego zmuszony a teraz... na pewno nie żałuję ;)

Pogrzebać :kox: to i ja bardzo lubię :polew:

Dziwił bym się jak byś napisał że żałujesz ..... :cool1:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:50_________________________________________________

Nie wysiedzi dłużej na miejscu :polew: - MEGA REZACZ :good:

...jutro instalacja kiery :polew:

...pewnie byłoby dziś ale nie mam torxa "8" z trzpieniem 10cm :wallbash:

Drugiej , przecież jedna wystarczy :embarrassed: ..... nie bij :naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 16:51_________________________________________________Badboy może się zamienimy na Święta :naughty: ..... :polew: :polew: :polew:

haha święta magiczny czas kto wie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysiedzi dłużej na miejscu :polew: - MEGA REZACZ :good:

...jutro instalacja kiery :polew:

...pewnie byłoby dziś ale nie mam torxa "8" z trzpieniem 10cm :wallbash:

ja mam 3. tak na wszelki wypadek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek zobacz .... potrzebujesz torksa i zaraz się znajduje bratnia dusza :gwizdanie:

Na poważnie , o jakiek kierze mówisz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...