Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcę kupić czarne :decayed: Obecne nie pasuje mi do tapicerki ;)

miales szare ? szkoda ze u mnie to juz nie ma sensu montowanie tego-mam ciemne szyby.Cena jest gdzie indziej czy tu mozesz podac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł chcę - 950zł kosztuje nowe w ASO. 400zł muszę dać za czarne :confused4: Kolorek lusterka = jasnoszary (hellgrau). Stan = igła.

lus1.jpg

lus2.jpg[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:12_________________________________________________Schowek dojechał :decayed: Teraz czas na rozkminkę instalacji...

Wiązka schowka ma przełącznik dezaktywacji poduszki pasażera, lampka oświetlenia wnętrza schowka, czujnik otwartych drzwiczek i... pozcyję którą zaznaczyłem na zółto -> nie wiem do czego to jest. Wtyczka ma 2 piny (kable czarny i czerwony). Całość wieńczy kostka główna (brązowa 12 pinów - podłączonych do niej jest 8 kabelków).

Proszę o pomoc w rozwikłaniu "żółtej" zagadki :)

schowekel2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł chcę - 950zł kosztuje nowe w ASO. 400zł muszę dać za czarne :confused4: Kolorek lusterka = jasnoszary (hellgrau). Stan = igła.

lus1.jpg

lus2.jpg[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:12_________________________________________________Schowek dojechał :decayed: Teraz czas na rozkminkę instalacji...

Wiązka schowka ma przełącznik dezaktywacji poduszki pasażera, lampka oświetlenia wnętrza schowka, czujnik otwartych drzwiczek i... pozcyję którą zaznaczyłem na zółto -> nie wiem do czego to jest. Wtyczka ma 2 piny (kable czarny i czerwony). Całość wieńczy kostka główna (brązowa 12 pinów - podłączonych do niej jest 8 kabelków).

Proszę o pomoc w rozwikłaniu "żółtej" zagadki :)

schowekel2.JPG

wiesz dokad biegna przewody z zoltej zagadki ? nie mam pojecia co to moze byc ...czujnik temperatury? a moze jakis stycznik ktory dziala tak ze otwierajac wlot powietrza do schowka daje sygnal do dmuchamy albo do przeslony dodatkowej? ( tak sobie wymyslam poprostu :tongue4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chromos twierdzi że to jakaś wtyczka od zamka - drzwiczki były wymieniane na wersję bez. Hmm nie wiem, rozpracowuję jeszcze ten temat.

Chciałbym sprzedać swój środek - czarna skóra + alcantara. Pakiet obejmuje: fotele sportowe z elektryczną regulacją lędźwi, kanapa z podłokietnikiem (składana 1/3 / 2/3), tapicerka drzwi (wszystkie szybki elektryczne), podświetlany podłokietnik z przodu (skóra perlnappa). Stan idealny - jedyne zużycie widadać na boczku oparcia fotela kierowcy (wytarty od wsiadania, mam zamiar to odświerzyć). Ktoś się skusi? :naughty:

LP.jpg

LT.jpg

PP.jpg

PT.jpg

srodek1.jpg

srodek2.jpg

srodek3.jpg

srodek4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Adaś przepraszam - wróciłem z odwiedzin u dziadków później niż przypuszczałem i musiałem lecieć prosto na kosza... Poradziłeś sobie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Adaś przepraszam - wróciłem z odwiedzin u dziadków później niż przypuszczałem i musiałem lecieć prosto na kosza... Poradziłeś sobie?

spoko oczywiście że dałem rade .... ale jaja jak berety z tym gadżetem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz rację - przecież najpierw oglądasz furkę z zewnątrz :good: Ale jakby co, są do wzięcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...