Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartku tak patrze na aukcje i dosc sporo jest foteli z B7 S LINE w cenach od 2000-2500 pln .

Plusem twoim jest ze masz alcantare w B6 ( ale tak jest jedni wola cala skore drudzy z dodatkiem alcantary lub tkaniny speed ) .

Takie jest tylko moje zdanie co do ceny :) a modul pamieci sprzedaj osobno :wink4:

No właśnie ze względu na alcantarę wypaliłem z tą ceną. Ale pójdę za Twoją radą - 2k bez negocjacji ;)

Witam, gratuluję zaangażowania i pięknego efektu :good:

Dotarło moje pytanko?

Witaj! Właśnie odpisuję :good:

Bartek a powiedz mi z czystej ciekawości, podliczałeś kiedyś ile wydałeś na mody? :)

Teczka z ASO ma ok. 70 FV – jak trafi mi się jakiś spokojniejszy dzień, może z ciekawości podliczę ile z tych pierdół się uzbierało. Z ważniejszych rzeczy:

4000zł - Felgi z oponami i dystansami od Flyera, wymiana gum, założenie itp.

3000zł – zderzak S-Line przód (pierwszy mod, w całości wykonany na nowych gratach z ASO)

1500zł – listwy drzwiowe S-Line (też ASO)

3500zł – modyfikacja sprzęgła i inne prace zabezpieczające przy skrzyni biegów

6000zł – Recaro

1000zł – PDC z przodu

1200zł – układ kontroli ciśnienia w oponach

1250zł – lusterka zewnętrzne w full opcji i obsługa pamięci

1200zł – Homelink

800zł – deaktywacja poduszki pasażera z nowym schowkiem (zmieniarka, lodówka)

1500zł – chrom wokół szyb

1300zł – podwójny wydech, tylny zderzak S-Line i nowe końcówki

400zł – BOSE

1800zł – komplet nowych opon zimowych 17” Bridgestone

1000zł – czarna podsufitka

700zł – nowe czarne lusterko wewnętrzne (długo nie mogłem znaleźć takiej używki)

1000zł - zawieszenie

1000zł - tuner TV od Adamooo

1000zł - listwy dekoracyjne S-Line, Bluetooth Q od czakiego

RAZEM: wyszło nieco ponad 33.000

Do tego dochodzi masę dodatkowych pierdół o których teraz nie pamiętam, serwis, ubezpieczenie i faktury o których wspomniałem ale to w zasadzie możemy wrzucić w eksploatację ;)

..no i wcale nie zanosi się na to, że to koniec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku tak patrze na aukcje i dosc sporo jest foteli z B7 S LINE w cenach od 2000-2500 pln .

Plusem twoim jest ze masz alcantare w B6 ( ale tak jest jedni wola cala skore drudzy z dodatkiem alcantary lub tkaniny speed ) .

Takie jest tylko moje zdanie co do ceny :) a modul pamieci sprzedaj osobno :wink4:

No właśnie ze względu na alcantarę wypaliłem z tą ceną. Ale pójdę za Twoją radą - 2k bez negocjacji ;)

Witam, gratuluję zaangażowania i pięknego efektu :good:

Dotarło moje pytanko?

Witaj! Właśnie odpisuję :good:

Bartek a powiedz mi z czystej ciekawości, podliczałeś kiedyś ile wydałeś na mody? :)

Teczka z ASO ma ok. 70 FV – jak trafi mi się jakiś spokojniejszy dzień, może z ciekawości podliczę ile z tych pierdół się uzbierało. Z ważniejszych rzeczy:

4000zł - Felgi z oponami i dystansami od Flyera, wymiana gum, założenie itp.

3000zł – zderzak S-Line przód (pierwszy mod, w całości wykonany na nowych gratach z ASO)

1500zł – listwy drzwiowe S-Line (też ASO)

3500zł – modyfikacja sprzęgła i inne prace zabezpieczające przy skrzyni biegów

6000zł – Recaro

1000zł – PDC z przodu

1200zł – układ kontroli ciśnienia w oponach

1250zł – lusterka zewnętrzne w full opcji i obsługa pamięci

1200zł – Homelink

800zł – deaktywacja poduszki pasażera z nowym schowkiem (zmieniarka, lodówka)

1500zł – chrom wokół szyb

1300zł – podwójny wydech, tylny zderzak S-Line i nowe końcówki

400zł – BOSE

1800zł – komplet nowych opon zimowych 17” Bridgestone

1000zł – czarna podsufitka

700zł – nowe czarne lusterko wewnętrzne (długo nie mogłem znaleźć takiej używki)

1000zł - zawieszenie

1000zł - tuner TV od Adamooo

1000zł - listwy dekoracyjne S-Line, Bluetooth Q od czakiego

RAZEM: wyszło nieco ponad 33.000

Do tego dochodzi masę dodatkowych pierdół o których teraz nie pamiętam, serwis, ubezpieczenie i faktury o których wspomniałem ale to w zasadzie możemy wrzucić w eksploatację ;)

..no i wcale nie zanosi się na to, że to koniec :decayed:

No to kwotowo wychodze bardzo podobnie :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 19:47_________________________________________________a co do alcantary to mnie sięosobiście np. w ogóle nie podoba... więc to kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do alcantary to mnie sięosobiście np. w ogóle nie podoba... więc to kwestia gustu :)

Jeśli chodzi o wizual - wiadomo, rzecz gustu. Jednak niezaprzeczalnym plusem alcantary jest to, że w porównaniu do pełnej skóry, zimą dodatkowo nie ziębi w d*pę a latem się do niej nie przykleja ;) Można się bronić grzaniem ale uzwojenie też potrzebuje chwilę na "rozruch"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale patrząc na walory czysto użytkowe alcantara niczym nie rózni się od zwykłego weluru. :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale patrząc na walory czysto użytkowe alcantara niczym nie rózni się od zwykłego weluru. :):decayed:

To fakt, w utrzymaniu jest gorsza niż normalna skóra... Dlatego musi być czarna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale patrząc na walory czysto użytkowe alcantara niczym nie rózni się od zwykłego weluru. :):decayed:

To fakt, w utrzymaniu jest gorsza niż normalna skóra... Dlatego musi być czarna ;)

Barti myc sie czesciej trzeba to i jasna da rade :))) :polew::kox:

ja na moje pudlo 1000euro (mam na mysli serwisy i mikro mody :)) wydalem i mi sie juz wydaje ze kosmos tyle kasy w pudlo ladowac ale porownujac

chyle czola!! i moge sie kazdemu chwalic ze ja na pudlo nic nie wydalem :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... alcantara niczym nie rózni się od zwykłego weluru ...

idąc tym tropem to pełna skóra nie różni się niczym od zwykłej skajki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qźwa Bart...spłaciłeś drugą fure i kupe wolnego czasu :confused4: ;( :kox: ale nie ma to jak czas spędzony przy rezaniu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły są ale niestety fundusze się skończyły ;( Muszę odsapnąć trochę, złapię drugi oddech i znów heja :decayed:

Zanim zabiorę się za grzaną szybę - jest jeszcze zestaw klamotów, który leży pod fotelem i czeka na założenie: tuner TV i moduł zdalnego sterowania ogrzewaniem postojowym. Przy okazji chciałbym w końcu zapiąć głośniki z przodu pod wzmaka BOSE. Do tego dochodzi DVD i monitory w zagłówkach... Generalnie znów pół auta do rozebrania więc nie zabieram się dopóki nie zbiorę wszystkich potrzebnych gratów. Dojdzie jeszcze grzanie kanapy i airbagi - mam co robić do końca roku :wink4: ...a jeśli się wyrobię, pęknie webasto i grzana szyba :decayed:

Dziś chciałbym zabrać się za kanapę (przy okazji założę mocowania ISOFIX):

recarobench.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...