Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

ew. jakiś kolekcjoner kupi i wstawi do garażu[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 00:34_________________________________________________jako the best equipped A4 Avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja kiedys liczyłem to za nowe b7 w moim aktualnym wypasie trzeba było zapłacić ponad 2 stówy... Niestety wyposażenie w Audi kosztuje i nie trudno doposażyć auto o 80-100 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi go odkupi pewnie :polew:

:polew: no dobre... pewnie by oczy zrobili na taki wypas w jednym egzemplarzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi go odkupi pewnie :polew:

:polew: no dobre... pewnie by oczy zrobili na taki wypas w jednym egzemplarzu...

napewno bo takiej opcji nie ma zeby wsztyko zamowic niektore elementy wykluczaja inne bynajmniej tak bylo w b7 ale podobno w b8 -- pelny wybor

a przy okazji ogladalem nowe salonowe wozy w sobote i wsztyke nowe audi sa jakies sfakane gryfy od drzwis skrzypia pokrycia drzwi wewnatrz skrzypia! i to od a3 do a8!

jedynie tt byla porzadnie zrobiona i tam sie nie mialem do czego przyczepic a no i q7 a reszta to tylko drogi szrott!!!

ta b7 ostatnia moja audica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zakup nowego auta ? Bo pewnie tego tak szybko nie sprzedasz ? :gwizdanie:

Pod koniec roku pewnie - chociaż zobaczymy (B8 jakoś ostatnio mi przeszło). Może S4 B7 w Cabrio? :mysli:

Zapomniałem się pochwalić fotkami z ISOFIX-em (kupione jakiś czas temu od alvaro - z nadowozia B7 i pasowały :wink4:)

isofix1.JPG

isofix2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotelikiem mogę się wstrzymać - bobas miał być... Niestety życie pokazało, że trzeba jeszcze poczekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bo jak będzie bobas to nie będzie rezania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotelikiem mogę się wstrzymać - bobas miał być... Niestety życie pokazało, że trzeba jeszcze poczekać :(

Bartek młode chłopaki jesteśmy-na wszystko przyjdzie czas-głowa do góry :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotelikiem mogę się wstrzymać - bobas miał być... Niestety życie pokazało, że trzeba jeszcze poczekać :(

Bartek młode chłopaki jesteśmy-na wszystko przyjdzie czas-głowa do góry :good:

...no to idę zadziałać :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie wyrezaj na maxa auto :naughty: zeby bobo miał full lux w aucie :kox: :gwizdanie: :hi:

Taki mam zamiar :wink4: Nic środa i czwartek to generalne porządki, wymiana tarcz hamucowych na tylnej ośce, polerka i jedziemy na ogólnopolski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powymieniaj wszystko co się da..z oniakiem będziemy sprawdzać wszystko..nawet jakoś płynu hamulcowego.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powymieniaj wszystko co się da..z oniakiem będziemy sprawdzać wszystko..nawet jakoś płynu hamulcowego.. :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: Przecież o 17 w piątek już będziecie pod stołem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już taką kasę na fotele przeznaczyłeś,to nie wolałeś kupić od RS4?

Nie. Tutaj kłania się moje podejście - robię maks wyposażenie ale trzymam się serii (elementy dla A4, żadne S4 czy RS4). Nie chcę tu gratów z innego nadwozia. M.in. dlatego szukałem Recaro bez loga S...

Seria nie miała hidów w halogenach :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i oświetlenia LED ...i felg 19". No jakies tam ustępstwa uznaję - chodzi o mój punkt widzenia :wink4: Akurat jeśli chodzi o oświetlenie - chciałem aby wszystkie lampy dawały w jednej barwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...