Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

he he... no racja...

ładny samochód masz Bartek wiesz?

:polew:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz przyjdzie Bartek jebnie po kropku i się skończy OT :decayed:

Opublikowano

zaraz przyjdzie Bartek jebnie po kropku i się skończy OT :decayed:

nie podpowiadaj :gwizdanie:

end OT

Opublikowano
  • Autor

Hhehe, macie szczęście - nawet nie wiem jak za***ać z tego kropka :polew:

Bart-S Graty ! Co do wiązki to jak co to mam taką pod zmieniarkę i dezaktywator poduszki :wink4:

PS. Fura na żywo piękna :kox:

alv - byłeś moim natchnieniem jeśli chodzi o rezanie, śliniłem się strasznie na Twoją S4-look :good: Jeśli chodzi o wiązkę - Tygrys uwalił mi piny przy kostce RNS-E ;)

Patryk i dziadek - naprawdę miło było poznać osobiście :good:

i nawzajem... :notworthy: może kiedyś odwiedzę was razem z laskami jak trochę podrosną... a i jeszcze raz sorry za tą wpadkę przy Gosi wiesz na jaki temat...

dziadek daj spokój - skąd mogłeś wiedzieć. Poza tym mówiłem Ci, że pozbieraliśmy się już.... No i przez cały zlot dzielnie walczyliście o mnie u Gośki z Grzechem i Patrykiem :good::decayed: Zapraszamy - zawsze będziecie mile widziani (ta moja trochę się zgrała z Żanetą, aż trochę zazdrosny jestem :decayed:)

Opublikowano

...ta moja trochę się zgrała z Żanetą, aż trochę zazdrosny jestem :decayed:)

To dobrze że sobie pogadały, jak się spotkamy następnym razem można będzie iść na piwko i pogadać o twoich nowych modach a one się "zajmą sobą" :naughty:

Opublikowano

gratki kolorku Bart. Teraz powinieneś forsować na forum wprowadzenie stopnia "REZACZ" :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

same dziobaki :)

Opublikowano
  • Autor

...ta moja trochę się zgrała z Żanetą, aż trochę zazdrosny jestem :decayed:)

To dobrze że sobie pogadały, jak się spotkamy następnym razem można będzie iść na piwko i pogadać o twoich nowych modach a one się "zajmą sobą" :naughty:

Taki sam scenariusz przewiduję :polew: :polew: - tylko koniecznie zabierz Patryka i Grzecha :good:

gratki kolorku Bart. Teraz powinieneś forsować na forum wprowadzenie stopnia "REZACZ" :decayed: :decayed: :decayed:

No właśnie, trzeba wymyślić jakiś kolorek dla Ciebie - za "sarnę" zasłużyłeś :polew:

Opublikowano

może myśliwy ? :mysli:

łowczy ładniej brzmi :decayed:

Opublikowano

gratki kolorku Bart. Teraz powinieneś forsować na forum wprowadzenie stopnia "REZACZ" :decayed: :decayed: :decayed:

No właśnie, trzeba wymyślić jakiś kolorek dla Ciebie - za "sarnę" zasłużyłeś :polew:

przy tej okazji szykuje się kolejny mały modzik :kox:

Opublikowano
  • Autor

gratki kolorku Bart. Teraz powinieneś forsować na forum wprowadzenie stopnia "REZACZ" :decayed: :decayed: :decayed:

No właśnie, trzeba wymyślić jakiś kolorek dla Ciebie - za "sarnę" zasłużyłeś :polew:

przy tej okazji szykuje się kolejny mały modzik :kox:

Pochwal się :naughty:

Opublikowano

kosmetyka bardziej :decayed: Coś czego zabrakło ostanio :)

Opublikowano

Przecież mówił że płomienie walnie :wink4::decayed:.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kosmetyka bardziej :decayed: Coś czego zabrakło ostanio :)

Dodatkowa para oczu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Żarówka lewego wstecznego wymieniona, wiązka zmieniarki naprawiona - mogę ruszać w trasę :wink4: Do zobaczenia w niedzielę :good:

Opublikowano

a RNS??? ło matko... z taką rysą będziesz jeździł??? zgroza :tongue4:

Opublikowano

a RNS??? ło matko... z taką rysą będziesz jeździł??? zgroza :tongue4:

:polew:

ale jak porysował to mu łza poleciała to daj mu spokój :decayed:

Opublikowano

śliczne recaro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.