Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hhehe, macie szczęście - nawet nie wiem jak za***ać z tego kropka :polew:

Bart-S Graty ! Co do wiązki to jak co to mam taką pod zmieniarkę i dezaktywator poduszki :wink4:

PS. Fura na żywo piękna :kox:

alv - byłeś moim natchnieniem jeśli chodzi o rezanie, śliniłem się strasznie na Twoją S4-look :good: Jeśli chodzi o wiązkę - Tygrys uwalił mi piny przy kostce RNS-E ;)

Patryk i dziadek - naprawdę miło było poznać osobiście :good:

i nawzajem... :notworthy: może kiedyś odwiedzę was razem z laskami jak trochę podrosną... a i jeszcze raz sorry za tą wpadkę przy Gosi wiesz na jaki temat...

dziadek daj spokój - skąd mogłeś wiedzieć. Poza tym mówiłem Ci, że pozbieraliśmy się już.... No i przez cały zlot dzielnie walczyliście o mnie u Gośki z Grzechem i Patrykiem :good::decayed: Zapraszamy - zawsze będziecie mile widziani (ta moja trochę się zgrała z Żanetą, aż trochę zazdrosny jestem :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ta moja trochę się zgrała z Żanetą, aż trochę zazdrosny jestem :decayed:)

To dobrze że sobie pogadały, jak się spotkamy następnym razem można będzie iść na piwko i pogadać o twoich nowych modach a one się "zajmą sobą" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki kolorku Bart. Teraz powinieneś forsować na forum wprowadzenie stopnia "REZACZ" :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ta moja trochę się zgrała z Żanetą, aż trochę zazdrosny jestem :decayed:)

To dobrze że sobie pogadały, jak się spotkamy następnym razem można będzie iść na piwko i pogadać o twoich nowych modach a one się "zajmą sobą" :naughty:

Taki sam scenariusz przewiduję :polew: :polew: - tylko koniecznie zabierz Patryka i Grzecha :good:

gratki kolorku Bart. Teraz powinieneś forsować na forum wprowadzenie stopnia "REZACZ" :decayed: :decayed: :decayed:

No właśnie, trzeba wymyślić jakiś kolorek dla Ciebie - za "sarnę" zasłużyłeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki kolorku Bart. Teraz powinieneś forsować na forum wprowadzenie stopnia "REZACZ" :decayed: :decayed: :decayed:

No właśnie, trzeba wymyślić jakiś kolorek dla Ciebie - za "sarnę" zasłużyłeś :polew:

przy tej okazji szykuje się kolejny mały modzik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki kolorku Bart. Teraz powinieneś forsować na forum wprowadzenie stopnia "REZACZ" :decayed: :decayed: :decayed:

No właśnie, trzeba wymyślić jakiś kolorek dla Ciebie - za "sarnę" zasłużyłeś :polew:

przy tej okazji szykuje się kolejny mały modzik :kox:

Pochwal się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówka lewego wstecznego wymieniona, wiązka zmieniarki naprawiona - mogę ruszać w trasę :wink4: Do zobaczenia w niedzielę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a RNS??? ło matko... z taką rysą będziesz jeździł??? zgroza :tongue4:

:polew:

ale jak porysował to mu łza poleciała to daj mu spokój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...