Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wuju - Pinczi ma rację - mimo większej masy V8 nadal ma w zapasie 100PS nad 2.7BiT (o Q nawet nie wspominam). Co innego jak Fly ją skończy zgodnie z planem. Łukasz może zrobicie sobie wtedy jakąś ustawkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.7 biT i objedziesz bez mrugnięcia okiem

Moze jeszcze powiesz ze w serii ??

Marzenie :)

nie miałem na myśli serii,, oczywiste ze jak się przełoży 2.7 to nie po to żeby w serii tym latać

choć z 2 strony zależy o której serii mówimy bo są 2.7 i 2.7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zakup nowego auta ? Bo pewnie tego tak szybko nie sprzedasz ? :gwizdanie:

Pod koniec roku pewnie - chociaż zobaczymy (B8 jakoś ostatnio mi przeszło). Może S4 B7 w Cabrio? :mysli:

Zapomniałem się pochwalić fotkami z ISOFIX-em (kupione jakiś czas temu od alvaro - z nadowozia B7 i pasowały :wink4:)

isofix1.JPG

isofix2.JPG

Mozesz podac numerki seryjne tych mocowan isofix :hi:

Moze wiesz kto ma na sprzedaz cos takiego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zakup nowego auta ? Bo pewnie tego tak szybko nie sprzedasz ? :gwizdanie:

Pod koniec roku pewnie - chociaż zobaczymy (B8 jakoś ostatnio mi przeszło). Może S4 B7 w Cabrio? :mysli:

Zapomniałem się pochwalić fotkami z ISOFIX-em (kupione jakiś czas temu od alvaro - z nadowozia B7 i pasowały :wink4:)

isofix1.JPG

isofix2.JPG

Mozesz podac numerki seryjne tych mocowan isofix :hi:

Moze wiesz kto ma na sprzedaz cos takiego :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109900.0;highlight=isofix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podac numerki seryjne tych mocowan isofix :hi:

Moze wiesz kto ma na sprzedaz cos takiego :naughty:

U siebie użyłem elementów dla nadwozia B7:

8E0 813 545 B - lewe mocowanie

8E0 813 546 B - prawe mocowanie

8L0 887 233 - tuleja (x4)

WHT 001 230 - śruba mocująca (x4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S jak będziesz zmieniał na nowszy model to weź golasa, żeby było co rezać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem pare modow aby bylo weselej bo na tej furze juz prawie nic nie zostalo :kox:

A wiec:

- wymiana tunelu na wersje bez panelu telefonu i przelozenie go do podlokietnika

- wymiana lusterka wew na black edition - te jasne to razi po oczach troszke :cool1:

- kiera rs4 - chyba najladniej bedzie pasowac do tej papy recaro

No i ja wiecej nic juz nie znalazlem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tunel zostaje, będzie łapa dla aktualnego telefonu - w podłokietnik przyjdzie uchwyt na kubki.

2. Lusterko wewnętrzne już jakiś czas jest czarne :)

3. Kierownica - maksymalnie S-Line MF + tip z B7 (nie chcę tu TT czy RS ponieważ to nie to auto).

Do zrobienia jeszcze trochę rzeczy jest - z tych grubszych to solar szyberdach i webasto ;) Póki co chciałbym zregenerować reflektowy i wymienić palniki. Oprócz tego podłaczyć grzanie i airbagi kanapy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek szuka mi przełączników regulujących, które montuje się pod popielniczkę - zamówiłem w ASO panel i byłem przekonany, że jest razem z regulacją a tu pipka... No nic myślę, dokupię pokrętełka - sprawdzamy cenę i... 215zł szuka :wallbash:. A że zachciało mi się wersji z przyciskiem blokady/otwierania zamka centralnego to w grę wchodzi jeszcze dodatkowe 120zł :wallbash: Blenda kosztowała 160zł - do samych przełączników musiałbym dołożyć 550zł więc spasowałem i szukamy używki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze jeszcze jest pare grubasow do zrobienia, a z tym dachem to nie przesada, wycinac dziure itd - no jestem ciekaw efektu koncowego.

Jak podlaczysz tylne airbagi i grzanie kanapy zrob jakies DIJ dla potomnych :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek szuka mi przełączników regulujących, które montuje się pod popielniczkę - zamówiłem w ASO panel i byłem przekonany, że jest razem z regulacją a tu pipka... No nic myślę, dokupię pokrętełka - sprawdzamy cenę i... 215zł szuka :wallbash:. A że zachciało mi się wersji z przyciskiem blokady/otwierania zamka centralnego to w grę wchodzi jeszcze dodatkowe 120zł :wallbash: Blenda kosztowała 160zł - do samych przełączników musiałbym dołożyć 550zł więc spasowałem i szukamy używki...

jak ogarniesz temat to będzie pierwsza klasa :good:-też myślę czy by do siebie nie założyć-już teraz skórka zimna jak się wsiada a dopiero zima idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...