Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie - dach jest punktowo spawany pod relingami.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie - dach jest punktowo spawany pod relingami.

nie może być punktowo spawany. Na 100% jest zgrzewany.
Opublikowano

Nie - dach jest punktowo spawany pod relingami.

nie może być punktowo spawany. Na 100% jest zgrzewany.

też mi się tak wydaje... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie - dach jest punktowo spawany pod relingami.

nie może być punktowo spawany. Na 100% jest zgrzewany.

Możliwe Arturo - wypatrzyliśmy jednak we wnęce pod relingami osobną wkładkę i tylko to chcemy przełożyć. Mam czas do wiosny aby ten proces jakoś okiełznać...

Przydałaby się wycieczka do Ingolstadt aby zobaczyć jak na linii montażowej to robią...

Opublikowano

Cos tam Arturo kiedyś spawał w Skodzie :wink4:

Dach zgrzewają roboty.

Opublikowano
  • Autor

Generalnie widze to tak, że albo to zrobimy za***iście dokładnie albo wcale... Artur - widzę, że pracowałeś w tej samej branży co ja ;)

Opublikowano

Generalnie widze to tak, że albo to zrobimy za***iście dokładnie albo wcale... Artur - widzę, że pracowałeś w tej samej branży co ja ;)

Tak? Patrząc, że jesteś z Wrześni? Mam tam kolege który jest majstrem w VW. Twoja firma?
Opublikowano
  • Autor

Pracuję w Gestampie (robotyk) - tłoczymy karoserię dla VW (pewnie dla Twojego kolegi :wink4:) i Opla.

Opublikowano

Narazie dzięki Kercziemu nabyłem SOLAR razem z dachem :naughty:

swój odciął :gwizdanie: bo mówił że mu nie działa i musi sprzedać :naughty:
Opublikowano

Pracuję w Gestampie (robotyk) - tłoczymy karoserię dla VW (pewnie dla Twojego kolegi :wink4:) i Opla.

No i wszystko jasne :kox:

Kumpel jest majstrem na lakierni, także trafiłeś w samo sedno :decayed:

Opublikowano

a poszukiwania przełączników grzanych dupek z tyłu ? :wink4:

Opublikowano

Gość od którego brałem Recaro ma chyba tunel z przełącznikami do grzania dupek.

Dalej tego szukasz?

Mogę przedzwonić i zapytać czy ma jeszcze na stanie.

Opublikowano
  • Autor

Kurcze Wojtku - byłoby super :good:

Opublikowano

Super fura :) :)!!!!

Opublikowano
  • Autor

Kurde - zostałem zmuszony do założenia zimówek (rozcięty rant ochronny opony, nie chcieli mi dać przeglądu). 17" z 215/50 - normalnie kupa na maksa... Mogłem zostać przy 235/45 :disgust:

wintyre1.JPG

winttire2.JPG

Opublikowano

Super fura :) :)!!!!

no pewnie ze super :decayed::wink4:

Jak sie podlizuje :polew: :>

Bartek zaraz snieg spadnie to akurat zimowki jak znalazł :decayed::naughty:

Opublikowano

Super fura :) :)!!!!

no pewnie ze super :decayed::wink4:

Jak sie podlizuje :polew: :>

:bicz3: :spam: no co kolega mikibu1982 moze pierwszy raz widzi taki wypas w A4 u Bartka :decayed: :gwizdanie:

Kurde - zostałem zmuszony do założenia zimówek (rozcięty rant ochronny opony, nie chcieli mi dać przeglądu). 17" z 215/50 - normalnie kupa na maksa... Mogłem zostać przy 235/45 :disgust:

wintyre1.JPG

winttire2.JPG

spoko spoko Bartku u mnie tez niedlugo zmianka na zimowki 17'' :confused4:

Opublikowano

fajnie obniżona :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Kurde - zostałem zmuszony do założenia zimówek (rozcięty rant ochronny opony, nie chcieli mi dać przeglądu). 17" z 215/50 - normalnie kupa na maksa... Mogłem zostać przy 235/45 :disgust:

wintyre1.JPG

winttire2.JPG

Bart pięknie leży na glebie, tylko jak bedzie w zimie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.