Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ta osłona nie była w serii? :o

Też sie zdziwiłem :D

U mnie była :tongue4:

Mało takich szczęśliwców! A swoją drogą to szlag człowieka trafia, że :audi: oszczędza na takich rzeczach! :kwasny:

P.S. Link do wątku gdzie można zobaczyć jeszcze inne osłony w komorze silnika. :cool1:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122632.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Link do wątku gdzie można zobaczyć jeszcze inne osłony w komorze silnika. :cool1:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122632.0

Grzesiu - dopisałem się, bo mam parę pytań ;)

w b6 byla w niektorych modelach znaczysie w wiekszosci byla

w b7 tylko w s modelach

Nie wiem czy nie było czasem tak, że osłona podszybia była seryjnie przy jednostkach powyżej 2L. Osłona na zbiornik spryskiwaczy wg. katalogu tylko dla 3.0 i 4.2. Natomiast plastik przy dukcie powietrza też 3.0 i 4.2 oraz dodatkowo benzyna 2.0 ALT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mały modzik pod jesienną aurę - wskoczyła osłona podszybia (zawsze miałem nawalone liści więc pomyślałem, że się przyda). W drodze graty do odpalenia grzanej kanapy...

Grzesiek - zastanawiam się, czy przycisk centralnego zamka pod popielem będzie działał z europejską wersją modułu komfortu pod 433MHz (może być tak, że piny sa fizycznie ale nie ma sterowania). Nominalnie przycisk jest tylko do wersji "MEX" czyli sterownik 315MHz... No nic, będziemy badać - schemat już gotowy ;)

akucover.JPG

podszybie pelen pakiet :wink4::good:

Bartku tez caly czas mysle na ta czestotliwoscia :kwasny: i schematem zamka . W tej wersji ''MEX'' wystepowal jeszcze zamek po stronie pasazera i nie wiem czy nie bedzie jakis bledow :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie było czasem tak, że osłona podszybia była seryjnie przy jednostkach powyżej 2L.

U mnie 1.9t i była na podszybiu i akumulator też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie było czasem tak, że osłona podszybia była seryjnie przy jednostkach powyżej 2L.

U mnie 1.9t i była na podszybiu i akumulator też

u mnie tak samo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wyposażenie dodatkowe :polew: :polew:

- Dzień Dobry, poproszę tą Audice

- Proszę bardzo, czy chciałby pan dokupić dodatkowe plastiki pod maską?

:wallbash: :wallbash:

Zaskakuje mnie to auto czasami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podszybia to nie jak chcieli - wszystkie "przedliftówki" mają (2001-2003 ale nie modelowo 2004) później zaczęli "redukcję masy" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najśmieszniejsze że z tym co się spotkałem w większości aut z 2004 roku tego dodatkowego wypasu nie ma, podczas gdy w autach z lat 01-02 są hehe

w ogóle miałem niezłego zonka jak zobaczyłem, że tego czegoś może w ogóle nie być.

No cóż paranoja ze strony audi, wprost śmieszne i żałosne to czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podszybia to nie jak chcieli - wszystkie "przedliftówki" mają (2001-2003 ale nie modelowo 2004) później zaczęli "redukcję masy" :decayed:

Tak jak kolega pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są plusy i minusy... my mamy tańsze AVFy w rozrządzie :tongue4: no ale przez to mniej stabilniejsze w modyfikacjach

dzięki Bartek za info... chyba se strzelę te osłonki bo w zeszłym roku komputer pływał i mnie to trochę wnerwiło... szczególnie powrót do domu w trybie awaryjnym na 6tce przy 65km/h :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są plusy i minusy... my mamy tańsze AVFy w rozrządzie :tongue4:

I lakier na progach i spojlerach zderzaków ;) (...co prawda od MY05)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem wam ciekawostkę, widziałem ostatnio a4 z 2005 roku (b6) i miała szare dokładki. Tu w Irlandii wszystko jest możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najśmieszniejsze że z tym co się spotkałem w większości aut z 2004 roku tego dodatkowego wypasu nie ma, podczas gdy w autach z lat 01-02 są hehe

w ogóle miałem niezłego zonka jak zobaczyłem, że tego czegoś może w ogóle nie być.

No cóż paranoja ze strony audi, wprost śmieszne i żałosne to czasami.

Niestety tak to jest jak sie kupuje marke nalezaca do grupy VW ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najśmieszniejsze że z tym co się spotkałem w większości aut z 2004 roku tego dodatkowego wypasu nie ma, podczas gdy w autach z lat 01-02 są hehe

w ogóle miałem niezłego zonka jak zobaczyłem, że tego czegoś może w ogóle nie być.

No cóż paranoja ze strony audi, wprost śmieszne i żałosne to czasami.

Niestety tak to jest jak sie kupuje marke nalezaca do grupy VW ...

doczytalem ze nie ze wzgledu oszczednosci przestalo audi stosowac te oslony a ze wzgelu na odciazenie auta aby osiagnac lepsze spalanie i wyniki potrzebne do kolejnej fazy spalin euro

auta z rocznika 2004 mialy ta oslone ale to zalezalo od lini montazowej te z lepszym wypasem mialy oslone te z gorszym nie od roku 2005 ta oslona byla zakladana tylko i wylacznie do wersji od s + rs oraz seryjnego pakietu zewnetrznego s-line przy silnikach 2,7 i 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...