Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a mnie już qrwica na nie bierze..lepiej zostaw ori :embarrassed: młody bierz się raczej za rezanie fisa kolorowego bo to jest mod w dechę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, Ledy są koks! Tylko coś małomówny jesteś na ich temat, co z nimi nie tak?

Następne na liście modów to podłączenie stołków a 'przy okazji' RNSE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800? ory cały czy po tuningu? a co do kratek to najlepsze przed tobą 1 środek na pół roku na allegro :kox:

Cały ori pod spryski, trafiłem na allegro za 700zł z przesyłką.

Ostatnio też upolowałem ori spojler na klapę do sedana, ten co kosztuje 1400zł w ASO za 300zł z przesyłką. :kox:

BTW - jutro ma przyjechać najnowszy mod (dzięki za cynka Grzesiek ;))

s-linekiera.jpg

Też bym taką chciał, ale mam jasne wnętrze - kolor "kawa z mlekiem", a dostać kierę w tym kolorze graniczy z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowiutka :wink4: ladniutka :good:

Taa tylko Multifunkcja i Tip z B8 ;( Trzeba będzie wiązkę podrezać, ale damy radę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już nie trzeba będzie rączek od kierownicy odrywać tylko paluszkimi biebi zmieniać :kox:

Marcin - teraz też tak mogę ;) Tyle, że korzystanie z przycisków jest niewygodne (nieźle trzeba mieć kciuk wytrenowany) - dobrą stroną jest to, ze da się obsługiwać sekwencję jedną ręką. W przypadku nowej kiery i łopatek do ręcznej zmiany biegów trzeba użyć dwóch rąk :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przyciski do obsługi jedną ręką/kciukiem to jakieś nieporozumienie. Mam to u siebie i nie spełnia swojej funkcji wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowiutka :wink4: ladniutka :good:

Taa tylko Multifunkcja i Tip z B8 ;( Trzeba będzie wiązkę podrezać, ale damy radę :good:

kto jak kto ale Ty to na pewno :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden kabelek tu drugi tu

a>

Tak to wygląda w podłoketniku u wrclaguny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie rozkminiania instalacji...

Utknąłem na przyciskach - nie mogę dostać się do środka, obudowę skręcono z płytka super mini torxem. Nic jutro po pracy na zakupy...

Oto sprawca całego zamieszania - na zdjęciu wiązka MF ma tylko 3 przewody (dla B7 powinno być 6). Im dłużej nad tym siedzę tym bardziej obawiam się jednak, że czeka mnie wymiana MF ;(

mfharness.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie przypomina,ze ktos wymienial przyciski na te z b8.Tylko nie pamietam kto :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie przypomina,ze ktos wymienial przyciski na te z b8.Tylko nie pamietam kto :mysli: :mysli:

muskel wymienial przyciski bo od b8 maja calkiem inna wiazke i nie podeszlo i mozesz miec problme Bart z ta wiazka od b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...