Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartek... to tak spytam inaczej... Jak tam Gosia?

bo mnie to by już krew z Twoimi modami zalała... :polew:

PS: pozdrowionka przy okazji... :wink4:

no właśnie :mysli: pewnie z tego co wymieniłeś to tylko z uchwytu na kubki jest zadowolona co? :kox:

pozdr :notworthy:

ps: to do Bukowiny tylko dołożenie quatrro zostało :tongue4:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ps: to do Bukowiny tylko dołożenie quatrro zostało :tongue4:

:polew: Bartek nie przesadzaj bo już pewnie o tym myśli....

Opublikowano
  • Autor

ps: to do Bukowiny tylko dołożenie quatrro zostało :tongue4:

No pewnie kurva :decayed: Tylko czekam aż mi się skrzynia wysra - zaraz rezam manuala i Q :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ps: to do Bukowiny tylko dołożenie quatrro zostało :tongue4:

No pewnie kurva :decayed: Tylko czekam aż mi się skrzynia wysra - zaraz rezam manuala i Q :polew: :polew: :polew:

z Twoim podejściem do Multi to raczej szybko nie będzie... i bardzo dobrze - mity trzeba obalać :wink4:

Opublikowano

No pewnie kurva :decayed: Tylko czekam aż mi się skrzynia wysra - zaraz rezam manuala i Q

hehe :tongue4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

...LUCAS podesłał mi wczoraj :decayed:

A4Bart-S.jpg

Opublikowano

trochę mu się zeszło :tongue4:

Opublikowano

no za***ista fota :kox: :kox:

Opublikowano

...LUCAS podesłał mi wczoraj :decayed:

a>

fota na kalendarz :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________nr uchwytu na napoje proszę jeżeli można :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

...LUCAS podesłał mi wczoraj :decayed:

a>

ideał

Opublikowano
  • Autor

fota na kalendarz :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Na listopad już za późńo, a na grudzień bez śniegu się nie nadaje :wink4:

nr uchwytu na napoje proszę jeżeli można :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

8E0 862 533 5PR

Opublikowano

...LUCAS podesłał mi wczoraj :decayed:

a>

Bart-S,

to niesprawiedliwe, bo ja żadnych fot nie dostałem :wallbash:

:polew:

Opublikowano

fota na kalendarz :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Na listopad już za późńo, a na grudzień bez śniegu się nie nadaje :wink4:

nr uchwytu na napoje proszę jeżeli można :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

8E0 862 533 5PR

dzięki :hi:
Opublikowano
  • Autor

Bart-S,

to niesprawiedliwe, bo ja żadnych fot nie dostałem :wallbash:

:polew:

Filip - za to masę Twoich fotek widać w galerii ogólnopolskich :wink4:

W poniższej galerii zdjęcia od 51 do 55 :good:

http://picasaweb.google.com/chyrek/ZlotA4JarosAwiec?authkey=Gv1sRgCLzP5rn6r9PZGg&feat=directlink#

O, np.:

IMG_3263.jpg

Opublikowano

Bart-S,

to niesprawiedliwe, bo ja żadnych fot nie dostałem :wallbash:

:polew:

Filip - za to masę Twoich fotek widać w galerii ogólnopolskich :wink4:

W poniższej galerii zdjęcia od 51 do 55 :good:

http://picasaweb.google.com/chyrek/ZlotA4JarosAwiec?authkey=Gv1sRgCLzP5rn6r9PZGg&feat=directlink#

O, np.:

IMG_3263.jpg

no wiem, wiem :tongue4:

Opublikowano

Bart gosciu od felg do dzisiaj milczy :confused4: :confused4:

Opublikowano

fota na kalendarz :good: :notworthy

fota do kalendarza to "Bieniek" na plaży :tongue4:

a tak poza tym fajne te focie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Bart gosciu od felg do dzisiaj milczy :confused4: :confused4:

Spoko Tomek - tak się właśnie domyśliłem, nie odzywałeś się więc coś nie wypaliło... I tak dziękuję :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.