Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

na allegro mozna trafic jakas styrana kiere MF tanio.

antonio ostatnio wyrwal za 150PLN, czy cos kolo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na allegro mozna trafic jakas styrana kiere MF tanio.

antonio ostatnio wyrwal za 150PLN, czy cos kolo tego.

No właśnie zależało mi na bardzo dobrym stanie i dlatego kupiłem nie śmiganą ;)

Dzwoniłem dziś do kolesia od którego kupiłem kierownicę - może coś dobierze i zrobi się swapa MF ;) Jedna rzecz odejdzie. Z drugiej strony - nie wiem co jeszcze potrzebne. Wiązka airbag jest zakończona dziwną kostką (żółta 12pin + 3pin) - nie wiem czy nie lepiej kupić oryginalny kabelek dla B7 (dla poduszki to chyba nie będzie miało znaczenia?).[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 23:53_________________________________________________A tutaj fotka kostki wieńczącej wiązkę airbag:

airbagharness.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no to mnie zaniepokoiłeś, bo teraz trzeba pytać sprzedawcy do jakiej a4 jest kierownica żeby ominąć to rzeźbienie... Czekamy aż rozwiążesz problem i się okaże, czy warto kupować do b8 czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba pytać to widać - przycisk PTT ma inną ikonkę w B7 a inną w B8

No i wszystko jasne - potrzebna będzie inna MF :good:

Kilka dni temu zabrałem się za drugiego pilota - od początku nie działał i nie widziała go centralka komfortu. Jak się okazało powodem była rozładowana bateria 3V :decayed: Po wymianie mogłem w końcu sprezentować żonie osobny kluczk :naughty: Wcześniej jednak pobawiłem się ustawieniami memo i przypisałem nasze (moje i żony) ustawienia odpowiednio dla każdego z pilotów...

Teraz przy wciśnięciu przycisku otwierania na pilocie (zależnie od aktualnie użytego kluczyka) w pierwszej kolejności ustawiają się lusterka, natomiast po otwarciu drzwi ustawia się fotel kierowcy. Gośka ma fotel dość blisko kierownicy więc taka funkcjonalność memo jest o tyle wygodna, że np. przy ulewie nie muszę stać jak doopa i moknąć trzymając przycisk memo z moim cfg aby móc wejść do auta tylko mogę wpakować się od razu (poniżej filmik z prezentacją).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S nie dość że sprawa za***iście funkcjonalna to jeszcze jak lanserska... :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak reszczcie kolegow ale ja tylko widze puste pole pod wypowiedza Bartka....

Jest filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa :hi:

Bart a co bezpieczniki na to ? Bo pamiętasz co się stało jak przestawiałem fotel na wyłączonym zapłonie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba pytać to widać - przycisk PTT ma inną ikonkę w B7 a inną w B8

No i wszystko jasne - potrzebna będzie inna MF :good:

Kilka dni temu zabrałem się za drugiego pilota - od początku nie działał i nie widziała go centralka komfortu. Jak się okazało powodem była rozładowana bateria 3V :decayed: Po wymianie mogłem w końcu sprezentować żonie osobny kluczk :naughty: Wcześniej jednak pobawiłem się ustawieniami memo i przypisałem nasze (moje i żony) ustawienia odpowiednio dla każdego z pilotów...

Teraz przy wciśnięciu przycisku otwierania na pilocie (zależnie od aktualnie użytego kluczyka) w pierwszej kolejności ustawiają się lusterka, natomiast po otwarciu drzwi ustawia się fotel kierowcy. Gośka ma fotel dość blisko kierownicy więc taka funkcjonalność memo jest o tyle wygodna, że np. przy ulewie nie muszę stać jak doopa i moknąć trzymając przycisk memo z moim cfg aby móc wejść do auta tylko mogę wpakować się od razu (poniżej filmik z prezentacją).

"]http://www.youtube.com/watch?v=Hob_kmTzGbQ

Brak pytań - świetna sprawa !!! Gratulacje. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba pytać to widać - przycisk PTT ma inną ikonkę w B7 a inną w B8

No i wszystko jasne - potrzebna będzie inna MF :good:

Kilka dni temu zabrałem się za drugiego pilota - od początku nie działał i nie widziała go centralka komfortu. Jak się okazało powodem była rozładowana bateria 3V :decayed: Po wymianie mogłem w końcu sprezentować żonie osobny kluczk :naughty: Wcześniej jednak pobawiłem się ustawieniami memo i przypisałem nasze (moje i żony) ustawienia odpowiednio dla każdego z pilotów...

Teraz przy wciśnięciu przycisku otwierania na pilocie (zależnie od aktualnie użytego kluczyka) w pierwszej kolejności ustawiają się lusterka, natomiast po otwarciu drzwi ustawia się fotel kierowcy. Gośka ma fotel dość blisko kierownicy więc taka funkcjonalność memo jest o tyle wygodna, że np. przy ulewie nie muszę stać jak doopa i moknąć trzymając przycisk memo z moim cfg aby móc wejść do auta tylko mogę wpakować się od razu (poniżej filmik z prezentacją).

"]http://www.youtube.com/watch?v=Hob_kmTzGbQ

robi mega robote :cool1: fajny bajer :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak reszczcie kolegow ale ja tylko widze puste pole pod wypowiedza Bartka....

Mariusz - zaktualizuj sobie Flash Playera na adobe.com

Bart a co bezpieczniki na to ? Bo pamiętasz co się stało jak przestawiałem fotel na wyłączonym zapłonie? :mysli:

Dla foteli wyposażonych tylko w elektrykę ledźwi jest przewidziany bezpiecznik 10A - w przypadku pełnej elektryki stosuje się 30A (po dołożeniu Recaro zapomniałem zmienić na większy stąd wcześniejsze problemy). Teraz wszystko działa już bez problemu :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze w aucie miejsce na jakies kabelki?

przez te wszytkie mody to auto chyba wazy 200 Kg wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze w aucie miejsce na jakies kabelki?

przez te wszytkie mody to auto chyba wazy 200 Kg wiecej?

Kurcze powiem Ci, że w tunelu pod lewym słupkiem A ciężko będzie coś dołożyć (a tu jeszcze tuner TV i webasto :decayed:). Po weekendzie jak poskładam auto - wjadę na wagę i zobaczymy jak to teraz wygląda. Na pewno Recaro swoje dołożyły (były o wiele cięższe niż wcześniejsze stołki, silniczki widać swoje ważą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez te wszytkie mody to auto chyba wazy 200 Kg wiecej?

Wczoraj wjechałem na wagę - bez podłogi i boczków w bagażniku, na zimowych kołach 17/215/55 i pełnym baku (będzie niecałe 70L) wyszło 1620kg (granica błędu wagi = 20kg). Auto ważone bez kierowcy...

Katalogowo dla rocznika 2004, AVF Avant ze skrzynią Multitronic i na kołach 16/205/55 (zapewne golas z pustym bakiem) ma 1485kg. W dowodzie mam wbite 1560kg.

Nie wiem jak liczyć wagę 1L ropy (jaką ma gęstość itd.) ale przymując, że 1L = 1KG, 1620 - 70 = 1550 (wszystko się zgadza).

Bart-S super robota

Vario - super robotą to jest Twoja instalacja LED, zobacz ile czasu mija i ciągle działa ten sam komplet :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S miło słyszeć, że cały czas działa :) bo z LEDami to różnie bywa, w domu mam LEDy i po 1,5 2 już padły a niby miały być dobre, o dziwo w Fordzie mam LEDy bez rezystora i działają już 6 miesięcy bez problemu więc LEDy to ruletka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, bardzo spoko waga wyszla, balem sie, ze bedzie jakies 1700kg.

Niebawem zwaze swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...