Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

śliczne recaro

kurde a jakie wygodne... zdziwiłem się w sumie bo myślałem że komfort straci ale chyba jednak nie... choć pewnie musiałbym pojeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiek - jazda po naszych miejskich drogach to na tej zawieszce i kołach masakra. Z kolei w trasie, np. A2 (albo dowolna inna trasa ze świeżym dywanem) jedzie się za***iście :good: :good: Ten setup po prostu nie na nasze drogi :confused4:

Właśnie wracam z trasy - Adaś, jeszcze raz dzięki za nagranie hotelu i myjki (wszystko pierwsza klasa :good:)

Na pożegnanie z Wawką Flyer zabrał mnie na małą demonstrację 2.7BiT - wrażenia za***iste (1-2-3 200km i galar w gaciach :good:), od razu zachciało mi się swapa :polew::decayed:

...nic idę spać, bo ledwo się na nogach trzymam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten wczorajszy pośpiech nawet nie pomacałem recarosów :disgust:

Grzesiek - jazda po naszych miejskich drogach to na tej zawieszce i kołach masakra. Z kolei w trasie, np. A2 (albo dowolna inna trasa ze świeżym dywanem) jedzie się za***iście :good: :good: Ten setup po prostu nie na nasze drogi :confused4:

Sprzedaj dobrze kola i zaloz ladne 235/40/18 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że coraz częściej się nad tym zastanawiam :mysli:

...tylko co teraz? Ten sam wzór? Avus? RS6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdam Ci relacje jak sie jezdzi na 235/40/18 wzgledem 17" i 19". Zakladam mam nadzieje jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie nadal siedzi 1BV? Tak sobie jeszcze myślę nad S-Line 18" (9-ramienne) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, u mnie juz amorki 1BE + springi od 1BV.

Powiem Ci, ze te 19" RS4 w nocy prezentuja sie bajkowo ;) - szkoda tylko, ze nie wchodzi opona 255 do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może takie:

http://moto.allegro.pl/oryginalne-alufelgi-felgi-opony-audi-a4-s4-rs4-8k-i1203969496.html

nie wiem czy na B6 też się tak dobrze prezentują ale ogólnie są :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może takie:

http://moto.allegro.pl/oryginalne-alufelgi-felgi-opony-audi-a4-s4-rs4-8k-i1203969496.html

nie wiem czy na B6 też się tak dobrze prezentują ale ogólnie są :good:

To były pierwsze felgi nad którymi się zastanawiałem. Potem były chruściki z A5 (te na których teraz jeździ Fantastic, tylko repliki 17") - i ostatecznie pojawił się wzór RS4 (felga z A6). A teraz sam nie wiem... w B8 np. nie widzę jakiejś fajnej 18" :no:

Przez ten wczorajszy pośpiech nawet nie pomacałem recarosów :disgust:

Ty nie obejrzałeś Recarosów a ja nie spytałem o lusterko :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinczi - a wszystko po to aby zbliżyć się wyposażeniem do tego co Ty otrzymałeś w serii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...