Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śliczne recaro

kurde a jakie wygodne... zdziwiłem się w sumie bo myślałem że komfort straci ale chyba jednak nie... choć pewnie musiałbym pojeździć...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek - jazda po naszych miejskich drogach to na tej zawieszce i kołach masakra. Z kolei w trasie, np. A2 (albo dowolna inna trasa ze świeżym dywanem) jedzie się za***iście :good: :good: Ten setup po prostu nie na nasze drogi :confused4:

Właśnie wracam z trasy - Adaś, jeszcze raz dzięki za nagranie hotelu i myjki (wszystko pierwsza klasa :good:)

Na pożegnanie z Wawką Flyer zabrał mnie na małą demonstrację 2.7BiT - wrażenia za***iste (1-2-3 200km i galar w gaciach :good:), od razu zachciało mi się swapa :polew::decayed:

...nic idę spać, bo ledwo się na nogach trzymam ;)

Opublikowano

Przez ten wczorajszy pośpiech nawet nie pomacałem recarosów :disgust:

Grzesiek - jazda po naszych miejskich drogach to na tej zawieszce i kołach masakra. Z kolei w trasie, np. A2 (albo dowolna inna trasa ze świeżym dywanem) jedzie się za***iście :good: :good: Ten setup po prostu nie na nasze drogi :confused4:

Sprzedaj dobrze kola i zaloz ladne 235/40/18 ;)

Opublikowano
  • Autor

Wiesz, że coraz częściej się nad tym zastanawiam :mysli:

...tylko co teraz? Ten sam wzór? Avus? RS6?

Opublikowano

Zdam Ci relacje jak sie jezdzi na 235/40/18 wzgledem 17" i 19". Zakladam mam nadzieje jutro...

Opublikowano
  • Autor

U Ciebie nadal siedzi 1BV? Tak sobie jeszcze myślę nad S-Line 18" (9-ramienne) :mysli:

Opublikowano

Nie, u mnie juz amorki 1BE + springi od 1BV.

Powiem Ci, ze te 19" RS4 w nocy prezentuja sie bajkowo ;) - szkoda tylko, ze nie wchodzi opona 255 do B6.

Opublikowano

Ja uwazam, ze tylko AVUS II w B6 wyglada naprawde na 18 cali :)

Opublikowano
  • Autor

a może takie:

http://moto.allegro.pl/oryginalne-alufelgi-felgi-opony-audi-a4-s4-rs4-8k-i1203969496.html

nie wiem czy na B6 też się tak dobrze prezentują ale ogólnie są :good:

To były pierwsze felgi nad którymi się zastanawiałem. Potem były chruściki z A5 (te na których teraz jeździ Fantastic, tylko repliki 17") - i ostatecznie pojawił się wzór RS4 (felga z A6). A teraz sam nie wiem... w B8 np. nie widzę jakiejś fajnej 18" :no:

Przez ten wczorajszy pośpiech nawet nie pomacałem recarosów :disgust:

Ty nie obejrzałeś Recarosów a ja nie spytałem o lusterko :disgust:

Opublikowano

Lusterko nadal nie dziala... ale odpale je ;)

Opublikowano

Ufff....przebrnalem przez wiekszosc postow watku i jestem pod mega wrazeniem checi, pracy i wysilku wlozonego w auto.

Wielkie gratulacje :good:

Opublikowano
  • Autor

Pinczi - a wszystko po to aby zbliżyć się wyposażeniem do tego co Ty otrzymałeś w serii ;)

Opublikowano

Hehe....zdziwilbys sie ale przewyzszasz moja niunie z wyposazeniem :)

Opublikowano
  • Autor

...jednak mocą nigdy jej nie dorównam :wink4:. Trzeba kupić drugie auto :decayed:

Opublikowano

...jednak mocą nigdy jej nie dorównam :wink4:. Trzeba kupić drugie auto :decayed:

2.7 biT i objedziesz bez mrugnięcia okiem, a szlak już przetarty :cool1:

Opublikowano

Bartek skończy ten projekt sprzeda i zakupi pewnie B8 S4 :gwizdanie:

Opublikowano

ten projekt tylko się prosi o ten silnik quattro i manual :kox: i pojechanie do ingolstadt i pokazanie niemcą jak powinni b6 wypuszczać z fabryki :gwizdanie:

Opublikowano

nie daliby chłopakowi autem do ojczyzny wrócić :polew:

Opublikowano
  • Autor

GRazny podsunął mi fajny pomysł - 3.0TDI :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.