Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taa, ale nie przewidziałeś do której :gwizdanie: Do póki nie poskładam auta teściowie na nich śpią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktorym miejscu w aucie jest pierwsza pozycja z Twojej listy ?

W panelu który montujesz pod tylną popielniczką (leży na wykładzinie podłogowej - na końcu tunelu).

takim przyciskiem steruja sobie pasazerowie na tylnej kanapie ? np dzieci ? :tongue4:

Zastanawiam sie po co takie cos pasazerom na tylnym tapczanie.Pozatym czytajac dalsze posty,troche nie rozumiem jak dziala ten przycisk.Przeciez jest on polaczony przewodami z modulem komfortu tak ?Wiec jakie znaczenie ma tam czestotliwosc MHz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, ale nie przewidziałeś do której :gwizdanie: Do póki nie poskładam auta teściowie na nich śpią :decayed:

No to Fly wpadasz do tesciow ubrany za kuriera UPS i mowisz ze Bartek kazał zapakowac :tongue4: Jak chesz moge Ci pomoc w tej akcji :gwizdanie: :gwizdanie:

2 Michały sie zgadaja bez problemu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weźcie już mu tak nie cukrujcie... szybę przednią wymienił? dach wymienił?

to o czym tu gadać jak to golas :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym tu gadać jak to golas :tongue4:

Tej chciałbym miec takiego golasa :embarrassed::cool1:

mi to mówisz... wysiąść z niego nie mogłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takim przyciskiem steruja sobie pasazerowie na tylnej kanapie ? np dzieci ? :tongue4:

Zastanawiam sie po co takie cos pasazerom na tylnym tapczanie.Pozatym czytajac dalsze posty,troche nie rozumiem jak dziala ten przycisk.Przeciez jest on polaczony przewodami z modulem komfortu tak ?Wiec jakie znaczenie ma tam czestotliwosc MHz ....

Mariusz - same MHz nie mają nic do tego przycisku, Grześkowi chodziło raczej o moduł komfortu w wersji US czyli 315MHz (z tą myślą wpisał MHz). Przycisk jest po to, żeby moja królewna mogła sobie zamknąć auto gdy będę ją woził na tylnej, grzanej, mega bezpiecznej chronionej poduchami kanapie :polew:

No to Fly wpadasz do tesciow ubrany za kuriera UPS i mowisz ze Bartek kazał zapakowac :tongue4: Jak chesz moge Ci pomoc w tej akcji :gwizdanie: :gwizdanie:

2 Michały sie zgadaja bez problemu :polew:

Nie ma szans - wszyscy kurierzy w okolicy przyjeżdżają do nas na obiadki... Tyle paczek co tu przyszło... Na tym etapie wiedzą nawet jaką mam aktualnie zmianę w pracy :polew:

to o czym tu gadać jak to golas :tongue4:

Tej chciałbym miec takiego golasa :embarrassed::cool1:

to o czym tu gadać jak to golas :tongue4:

Tej chciałbym miec takiego golasa :embarrassed::cool1:

mi to mówisz... wysiąść z niego nie mogłem :kox:

No teraz to dopiero posłodziliście :naughty::decayed: Dobra, wracam do garażu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart żebyś nie popadł w samozachwyt. Ja bym się z Tobą nie zamienił. :decayed: :decayed: :decayed: chyba że byś jakiś mocniejszy silniczek tam zapodał.

Chociaż w sumie jakbym miał 1.9 tdi z tak dynamiczną skrzynią jak multitronik to też pewnie bym pakował pełno bajerów do autka. :decayed:

Ruszasz ze świateł zapuszczasz sobie Dr. Housa z DVD i po jednym odcinku masz prawie stówe na liczniku :naughty: :naughty:

Powinieneś jeszcze wyrezać sobie gaz i hamulec na pilota...

Jedziesz sobie 100 po autobahnie chcesz przyśpieszyć do 130... Wciskasz pilota, idziesz sprawdzić do tyłu czy Ci kurtynki się równo rozwijają i czy kanapa ładnie grzeje, wracasz i akurat jest 130 na liczniku :polew: :polew: :polew:

Nie no Bart wiesz że się śmieje i jestem pełen podziwu dla Twoich modów :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszasz ze świateł zapuszczasz sobie Dr. Housa z DVD i po jednym odcinku masz prawie stówe na liczniku :naughty: :naughty:

Powinieneś jeszcze wyrezać sobie gaz i hamulec na pilota...

Jedziesz sobie 100 po autobahnie chcesz przyśpieszyć do 130... Wciskasz pilota, idziesz sprawdzić do tyłu czy Ci kurtynki się równo rozwijają i czy kanapa ładnie grzeje, wracasz i akurat jest 130 na liczniku :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:Marek - genialne :good:

Bart żebyś nie popadł w samozachwyt. Ja bym się z Tobą nie zamienił. :decayed: :decayed: :decayed: chyba że byś jakiś mocniejszy silniczek tam zapodał.

Nic w tym dziwnego - mając B7 ostatnią rzeczą o jakiej bym myślał to zmiana na B6 (no chyba że S :naughty:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał miec taka fure jak Siemian taka ładna błyszczaca jak by swiezo lakierowana :decayed::naughty:

Btw recaro u nas na allegro wyrwałes czy gdzie ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie przypomina,ze ktos wymienial przyciski na te z b8.Tylko nie pamietam kto :mysli: :mysli:

Ja do swojej B7 MF w ori wstawilem kiere z B8 też MF p&p i tak czytam ostatnie twoje mody Bart i zastanawiam sie co tam ci nie podchodzi. Pewnie wszystko pieknie <-- jak zawsze opiszesz niedlugo w nowym DIY i sie wyjasni.

Twoj furak jest naprawde :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak tam prace zakończone czy wyszły jakieś Bonki :cool1::naughty:

Od czwartku nie miałem czasu wejść do garażu - jutro mam nockę więc wracam do rezania dziś wieczorem + jutro mam cały dzień :)

Ja do swojej B7 MF w ori wstawilem kiere z B8 też MF p&p i tak czytam ostatnie twoje mody Bart i zastanawiam sie co tam ci nie podchodzi.

Tylko, że ja mam B6 ;) Wszystko pasuje - potrzbna mi tylko taśma oraz moduł (jeszcze wiązka poduszki ma inną kostkę, zamówiłem już potrzebny kabelek w ASO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie rodzina ? w tym wszystkim

mają rozpisaną audiencje na czwartek na 19-20 poniędzy jednym a drugim rezaniem... :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślisz że kto klucze podaje-mówi cicho "dasz radę Bartek" ?

a gdzie rodzina ? w tym wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak widać troszkę przysiadłem ;) Cholera przez ligę nie mogę ostatnio znaleźć czasu aby porządnie przysiąść i skończyć aktualne projekty...

Na dzień dzisiejszy założone i zakodowane airbagi w kanapie (wszystko działa, nic nie wyyebało ;)).

Grzanie kanapy też skończone ;) Bestia jest "cfana" - pod skrajnymi siedziskami zamontowane są czujniki (podgrzewanie nie uruchomi się jeśli nie zostanie wykryty pasażer).

rearheat.JPG

Pakiet ENTERTAINMENT :decayed: ...

Tuner TV zainstalowany - ładnie odbiera ...ale tylko dźwięk :confused4:. Najładniejszy jest POLSAT - pozostałe kanały, które odbieram czyli TVP1, TVP2, TVPINFO pozostawiają niestety wiele do życzenia. Chętnie porównam jakość obrazu z Waszymi - jutro cyknę jakieś fotki). Cała instalacja zrobiona na fabrycznych gratach - ori tuner i wzmacniacze antenowe (wiązki elektryczne z navika - kable trzeba było troszkę poprzerabiać).

tunertv.JPG

Kable do DVD przeciągnięte - sam odtwarzacz chciałbym zamontować jutro lub pojutrze. Kupiłem (też w naviku) Phantoma z wejściem USB i SD.

Na deser zostawiam sobie kierownicę - wszystkie graty już mam, potrzebny tylko czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...