Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] Moja S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

poniżej zdjęcia mojej S4-ki.

pozdo

a2797b980640d69e.jpg

cedba5eda825f997.jpg

Poprawnie nazywaj tematy i wrzucaj zdjecia w posty.

Opublikowano

No czekamy bo jak narazie nie ma zdjec, zle linki ...

Opublikowano

czekamy czekamy - bo furka napewno śliczniutka

Opublikowano

Już działają,mało zdjęć tylko :(

ale na tych co widać :th: piękna kierownica :th: widzę że już ktoś dużo wcześniej od nas założył :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

S4 jeszcze w sedanie , piękna , koniecznie umyj ją :) i wrzuć więcej zdjęć. gratki

Opublikowano

Wyglada jak "zwykla forumowa" 1.9 TDi.. :tongue4::polew:

:travolta:

Opublikowano

kierownice sam kladles czy juz byla?

w rogu zdjecia jest logo OtoMoto.pl wiec pewnie taka kupiles.

ale mylic sie moge.

jak ze zmiana biegow w tej kierownicy?

Opublikowano

Wyglada jak "zwykla forumowa" 1.9 TDi.. :tongue4::polew:

:travolta:

No ja też tak pomyślałem :) W sensie że jakoś nie zrobiła większego wrażenia niż inne TDI. Tj bez urazy, ale nie widać po niej eSowatości, albo nie pokazałeś zdjęć co by miały pazur... No i fota z otomoto? Hmm...

Opublikowano

Co Wy gadacie, zajebiszcza S4, widac z daleka ze ladnie siedzi itp., musze zaczac lookac po WR bo jeszcze jej chyba nie widzialem, a z kierownica to rzeczywiscie chyba ktos to zrobil przed kolegami z forum... Jak dla mnie ladniutka, przydaloby sie tylko wiecej fotek... Pozdr.

Opublikowano

jak ze zmiana biegow w tej kierownicy?

Toz to manual :przebiegly:

Opublikowano

Nic tylko zalewać i jezdzić :)

Umyj Audike i zrob nowe fotki :wink4:

Opublikowano

Super furacz. Drewno :mysli: troszeczke nie pasuje do S4, ale to tylko moje zdanie. I dawaj lepsze foty przodu, tyłu , prawej i lewej strony, bo jest co podziwiać :th:

Opublikowano

kolego dawaj więcej fot , ludzie czekają. :evil:

Opublikowano
Drewno troszeczke nie pasuje do S4, ale to tylko moje zdanie

nie tylko Twoje, moje tez:)

aluminiowe bardziej by pasowaly do kierownicy.

zwasze mozesz zmienic kierownice zamiast listew.

szukam takiej...... tanio:)))

Opublikowano

Wyglada jak "zwykla forumowa" 1.9 TDi.. :tongue4::polew:

:travolta:

No ja też tak pomyślałem :) W sensie że jakoś nie zrobiła większego wrażenia niż inne TDI. Tj bez urazy, ale nie widać po niej eSowatości, albo nie pokazałeś zdjęć co by miały pazur...

niestety muszę się z Wami zgodzić :disgust: a co najgorsze żadne zabiegi fotograficzne nic z tego auta nie wycisną bo ono jest poprostu "biedne" :wallbash: przez ponad trzy miesiące szukałem eSki w Avancie i... wygląd był jednym z argumentów dla którego odpuściłem :kwasny:

za silnik i osiągi duży szacuneczek... jeździ niesamowicie :notworthy::hi:

Opublikowano

jest ES i to się liczy :th:

a drewno kwestia gustu, chyba lepszy byłby karbon

ale co kto lubi :tongue4:

Opublikowano
niestety muszę się z Wami zgodzić a co najgorsze żadne zabiegi fotograficzne nic z tego auta nie wycisną bo ono jest poprostu "biedne"
jest pewnie na forum wiele osób, które się z tym nie zgodzą..

Wg mnie chodzi o kolor - na czarnym nie widac tych extrasow tak jak np na srebrnym, czerwonym etc.. Tym bardziej jeśli są prysniete pod kolor budy. Mowa oczywiscie tylko i wyłącznie o estetyce.

Piękne auto. Gratulować!

Opublikowano

niestety muszę się z Wami zgodzić :disgust: a co najgorsze żadne zabiegi fotograficzne nic z tego auta nie wycisną

co nie wycisną :evil:

s4ys9.jpg

Opublikowano

Sokłół jesteś wielki :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

a mówiłem, że na czerwonym lepiej widać :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.