Opublikowano 14 Grudnia 201411 l Wygląda że tak... Raczej nie, VEMO V10-08-0319 to zwykly sprysk z trzema dyszami.
Opublikowano 27 Stycznia 201511 l zamontowałem jak w pierwszym poście, podciąłem i jest wg mnie lipa bo leci na maske. Trzebe jednak troche poregulować i będzie git
Opublikowano 27 Stycznia 201511 l Nie trzeba pociąć kolego wszystko wchodzi bez podcinania i pryska oki naciepane z GT-I9195
Opublikowano 27 Stycznia 201511 l Nie trzeba pociąć kolego wszystko wchodzi bez podcinania i pryska oki naciepane z GT-I9195 teraz to wiem, przy okazji obrobiłem śrubę regulacji Więc regulacji już nie mam, zatem jutro nowy kpl .
Opublikowano 3 Lutego 201511 l Może za nisko pryskać ale zaczyna to dokuczać dopiero przy większej prędkości
Opublikowano 3 Lutego 201511 l dysz sie nie przycina tylko otwór gdzie ta dysza ma miejsce do regulacji czy powiekszamy miejsce a nie dysze!!!! Jakby ktos szukał takich spryskiwaczy mam na sprzedaz wraz z adapterkami
Opublikowano 11 Lutego 201511 l Ehh mam 2 lewe ręce. Spryski przypiłowałem także fajnie natryskują na szybę. Problem tkwi w tym że niechcący podczas wkładania uwaliłem ten zaczep plastikowy po prawej stornie spryskiwacze i w sumie on "wisi" macie jakieś patenty by go przymocować stabilniej?
Opublikowano 12 Lutego 201511 l hmm spróbuj na klej 2 składnikowy a jak nie to zawsze mozna kupic drugi:) zapraszam wtedy na PW
Opublikowano 12 Lutego 201511 l hmm spróbuj na klej 2 składnikowy a jak nie to zawsze mozna kupic drugi:) zapraszam wtedy na PW Te które dostałem nie są nowe?
Opublikowano 16 Lutego 201511 l a czym to najlepiej przyciąć? kurcze bo nie mam takiego cieńkiego pilnika...;/
Opublikowano 16 Lutego 201511 l a czym to najlepiej przyciąć? kurcze bo nie mam takiego cieńkiego pilnika...;/ ja uzylem pilniczka do paznokci,trzeba sie chwile namachac,ale da rade
Opublikowano 18 Lutego 201511 l Lub: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308353-spryskiwacze-mgielkowe-podgrzewane-adapterki/ A ja mam pytanie, bo posiadam spryski o takim nr 8E0 955 988 - to są grzane czy nie ?
Opublikowano 18 Lutego 201511 l Autor Lub: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308353-spryskiwacze-mgielkowe-podgrzewane-adapterki/ A ja mam pytanie, bo posiadam spryski o takim nr 8E0 955 988 - to są grzane czy nie ? Wpisz nr w google to zobaczysz że jest wejście na wtyczkę z grzaniem...
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto