Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie,

zdecydowałem się również na tego moda z mgiełkowymi spryskiwaczami z uwagi na stan seryjnych. Wszystko zrobiłem tak jak w tutorialu, czyli przypiłowałem dysze (nawet jedną przeciałem), zamontowałem adapter od strony zderzaka, ale nie wiem dlaczego jak montuje spryskiwacze w otwór to ustawioną dyszę coś mi przesuwa i jest ona na połowie. Co sprawia, że nie ma tego efektu... Mało tego nie można jej wyregulować.. Macie jakiś pomysł na to?Zablokować ją jakoś?Czy problem jest ze spryskiwaczem? Będę wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

Zrób zdj jak to u ciebie wygląda

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Opublikowano

Zamontowales to dobrze. Tylko ja dałbym adapter od szyby

Masz problem żeby wyregulować wysokość psiukania? Masz śrubę na torxa małego. Nią regulujesz. Jeśli to nie działa to przyjrzyj się czy ta śruba nie jest wyrobiona i klucz się nie kręci w środku lub jest urwana

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dysza podczas regulowania przesuwa sie góra/dół, problem w tym, że jak go wyreguluje i wsadzam w ten otwór to opada.. może jakoś zablokować tą dysze? Jutro spróbuje zamonotwać adapter od szyby, ale czy to pomoże?

Opublikowano

Jak zapniesz spryskiwacz to czy lekko go dotykając wypada?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie, nie siedzi dobrze, ale wydaje mi się, że w tym otworze jest mało miejsca i coś go rozregulowuje.. jak już dysza sie zamonotwowana to już nie ma możliwości regulacji do góry na maksa ;/

Opublikowano

To trochę dziwne dlatego ze regulacja jest na śrubie . Ona trzyma dysze

Może coś masz źle dociete

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja dzisiaj w B6 zamontowałem spryski mgłowe od rafiego i powiem że różnica jest ogromna w porównaniu do zwykłych. że ja dopiero nie dawno wyczaiłem że idzie to zmienić tak bym to zrobił prędzej a nie świadomy jeździłem dwa lata na tych zwykłych masakra

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja również kupiłem spryski mgiełkowe od Rafiego (dzięx).

Wszystko poszło bezproblemowo.

Zainstalowałem zgodnie z instrukcją i działają jak należy.

Koszt to żaden, a różnica w porównaniu do zwykłych ogromna - polecam!

Opublikowano

A pytanie w sumie mi się nasuwa jedno - jak ustawiacie/regulujecie?

Podczas postoju pryska wam trochę powyżej szyby, czy wszystko na szybę? Jak w czasie jazdy wtedy zachowuje się płyn (pewnie pryska niżej przez pęd powietrza - mocno niżej?)

Bo nie wiem czy jeszcze pokręcić trochę dyszami

Opublikowano

Dziś kupione mgiełki i od razu zamontowane, koszt 30zł za sztuke orginalne pochodzące z passata B8 podgrzewane. Adaptery kupiłem w ASO sosnowiec po 5.61zł za sztuke (ostatnie 2 wziąłem) Teraz pryska na całą szybe aż miło.

Polecam wymiane każdemu

Opublikowano

Dziś kupione mgiełki i od razu zamontowane, koszt 30zł za sztuke orginalne pochodzące z passata B8 podgrzewane. Adaptery kupiłem w ASO sosnowiec po 5.61zł za sztuke (ostatnie 2 wziąłem) Teraz pryska na całą szybe aż miło.

Polecam wymiane każdemu

Spryskiwacze nowe z ASO?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Ja korzystam. Nie wiem od czego to zależy czy od samochodu czy co, ale dobrze przynajmniej mi spryskują tylko przy prędkościach poniżej 30 km/h a swoje przycinałem. Powyżej tej prędkości uważam że za słabo dają. Może tego że najczęściej ich używam przy prędkościach powyżej 120 km/h a wtedy mało które chyba dobrze spryskują

[emoji1]

Wysłane z Tapatalka

A pytanie w sumie mi się nasuwa jedno - jak ustawiacie/regulujecie?

Podczas postoju pryska wam trochę powyżej szyby, czy wszystko na szybę? Jak w czasie jazdy wtedy zachowuje się płyn (pewnie pryska niżej przez pęd powietrza - mocno niżej?)

Bo nie wiem czy jeszcze pokręcić trochę dyszami

Podczas postoju u mnie leci też na dach także według mnie to dobre ustawienie

Wysłane z Tapatalka

Edytowane przez pawloo7

Opublikowano
Ja korzystam. Nie wiem od czego to zależy czy od samochodu czy co, ale dobrze przynajmniej mi spryskują tylko przy prędkościach poniżej 30 km/h a swoje przycinałem. Powyżej tej prędkości uważam że za słabo dają. Może tego że najczęściej ich używam przy prędkościach powyżej 120 km/h a wtedy mało które chyba dobrze spryskują

[emoji1]

Wysłane z Tapatalka

Rozumiem, że adapter założyłes zgodnie z instrukcją Hammera ?

Opublikowano

Tak. Od strony zderzaka.

Wysłane z Tapatalka

Opublikowano

Czy Wasze mgiełki wtyczke na elektryke mają po drugiej stronie w porównaniu do oryginałów ?

Opublikowano

Czy Wasze mgiełki wtyczke na elektryke mają po drugiej stronie w porównaniu do oryginałów ?

Tak.

Opublikowano

To trochę dziwne dlatego ze regulacja jest na śrubie . Ona trzyma dysze

Może coś masz źle dociete

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

kolego ja mam ten sam problem, po ustawieniu na MAX do góry i włożeniu sam się przestawia mniej więcej na połowę - okazuje się powodem takiego stanu rzeczy jest problem z wężem z płynem - kolanka, które jest za duże i zahacza o blachę maski ( przetłoczenie) i przesuwa sprysk na środek... może dziś spróbuję domowymi sposobami powalczyć z tym problemem - jeśli mi się nie uda to pozostaje zakup tego kolana o którym mowa w pierwszym poście...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.