Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] "Audi A4 = dresowóz" źródło: nonsensopedia


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odnalazłem coś co mnie delikatnie mówiąc wkurzyło :wallbash: W Nonsensopedii nazwali Audi A4 dresowozem :bicz3: Cytuję: Dresowóz – rodzaj pojazdu do przewożenia dresiarzy. Występuje w kilku odmianach. Odmiany Dresowozów: (...) Audi A4, ostatnio bardzo modne (...) :wallbash:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dresow%C3%B3z

Co o tym myślicie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na to :takiego:a4 to nie dresowóz bo one mają wartość nie przekraczającą 10.000 zł :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że można to olać sikiem prostym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja olewam skośnym zakręcanym :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że można to olać sikiem prostym :decayed:

Jasne w sumie to jest w nonsensopedii czyli wszystko co tam jest ma śmieszyć, a nie być źródłem prawdy i jakichkolwiek informacji. Ale ktoś kto to pisał lekko przegina moim zdaniem, fakt że A4kami jeżdżą dresy, sam widziałem kilka takich przypadków, ale żeby pisać coś takiego biorąc pod uwagę kilka dziwnych przypadków. A do tego pisać "ostatnio bardzo modne" :wallbash: No ale nie pozostaje nic innego jak tylko to olać. Bo żeby stać się dresem to trzeba się mocno postarać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow też powód do przeżywania ... co się dziwić A4 coraz tańsze się robią, więc zaczynają być dobrą alternatywą dla e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to co tam piszą to prawda ale z tą :a4fan: to fakt że przegieli, ale nie ma co się martwić i przejmować. Zawsze znajdą się jacyś odmieńcy którzy sobie kupią rozjechane A4 za grosze i szpanują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i będzie tam prawie każda marka i model i s..m na to :travolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że dres w pojęciu autora tej humorystycznej groteski jest pojęciem społecznym, a nie chodzi tutaj o konkretny ubiór w tenże dres. Niestety w związku z czym samochody tanieją, E36/golfy i kalibry już nie są satysfakcjonujące, a na E46 lub nawet E39 jeszcze mało piniążków, w związku z tym muszę się zgodzić z tym co tam jest napisane. A4 to niestety nie jest starym dobrym audi, to zwykły niezbyt wygodny dupowóz do lansowania się wokół rynku. Kto kiedykolwiek jeżdził B2/B3/B4/C3/C4/D1/D2 zrozumie o co mi chodzi. Reszta pewnie będzie papę zadzierać i się burzyć, a ja dostane bana a ta wypowiedź wyląduje w koszu.

Tutaj jest malutki dowodzik na moje poglądy:

http://www.a4-klub.pl/smf/z_cyklu_przed_audi_mialem_golfa_iv-t25864.0.html;msg308152#0

Zanim ktos konkretnie uderzy z ripostą, niech się rozezna czy nie ma go tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/muza_z_bassem_przy_okazji_czego_sluchacie-t32946.0.html;msg387927#msg387927

Co bardziej sprytni skumają dlaczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 robia sie tanie, wystarczy 3 miesiace posiedziec na zmywaku w anglii i juz mozna sobie na podstawowy model pozwolic - i widac to po lawinowo rosnacej liczbie A4 z ospojlerowaniem z allegro za 300zl, "tuningowanym wydechem" i koniecznie ze znaczkiem "S4"

coraz wiecej juz mozna spotkac E39 w podobnym stylu - ale porzadni wlasciciele bmw juz pewnie zdarzyli przywyknac do opinii na temat ich marki - a dla nas raczej to cos nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odnalazłem coś co mnie delikatnie mówiąc wkurzyło :wallbash: W Nonsensopedii nazwali Audi A4 dresowozem :bicz3: Cytuję: Dresowóz – rodzaj pojazdu do przewożenia dresiarzy. Występuje w kilku odmianach. Odmiany Dresowozów: (...) Audi A4, ostatnio bardzo modne (...) :wallbash:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dresow%C3%B3z

Co o tym myślicie? :decayed:

Niestety zgadzam sie z tym.. (B5) stalo sie tanie, takze chamy biora sie za tjunink :cool1:.. ;(

Lecz coraz wiecej wsrod tego grona B6.. :gwizdanie:

Coz poradzic, to nie auto wybiera kierowce, lecz odwrotnie..

rafalekx nie ma co sie strzepic, taka prawda.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge tam znalesc audi a4 <hahaha>

Ej co jest :polew: dobre dobre... :th: Fiat Multipla, ostatnio bardzo modne :polew: Nooo tak też można :naughty:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 23:34 _________________________________________________Proponuję zamknąć i wykasować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonsensopedia - samo mówi za siebie. Olać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...