Orginalne radio do B5

myszko

Lepszy concert... Ale szczerze mówiąc biorąc pod uwagę problemy z potencjometrem a raczej jego brak ponieważ niestety zastosowano tam impulsator i najczęściej nalkeży wymienić procesor w tym radiu na nowy, ponieważ pamięć EEPROM ma ograniczoną liczbę zapisów i rozwiązanie to po prostu nie zostało przewidziane na 15 lat "kręcenia gałą" :decayed:

Kup lepiej jakieś dobre radio z czerwonym podświetleniem i :git: Choć podobno modele produkcji Matsushita/Panasonic były pozbawione tej wady, ale jak kupisz jakieś fajne radyjko z czerwonym podświetleniem to "będziesz Pan zadowolony" :wink:

Tak ale jeśli nowe radio to tez nowe głośniki. Kiedyś podłączyłem JVC na probe i szczerze mówiąc wogule to nie grało.

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

ewentualnie cocnertCD z A6 C5, jedyny pasujacy:whistling:

Jesteś pewny ze będzie pasować? Jeśli tak to chyba będzie to najlepsza opcja w moim przypadku.

bedzie, tylko nie jest P&P, jak chcesz by działało dobrze, to kupujesz can-emulator albo przerabiasz sam, jest opis w warsztacie:wink:

Problemy z potencjometrem mają wszystkie modele concert i chours od blaupunkta z wyjątkiem concert plus. Ja kupiłbym komplet concert plus +zmieniarka ale to mało opłacalna opcja.

Jaki jest koszt takiego emulatora?

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ----------

Jak można rozpoznać concert od concert plus. Zmieniarka to nie problem.

ogólnie drogi jest interes montazu takiego radia

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

radio musisz upolowac z panelem o szerokosći 22cm

a emulator jest taki

jesli podłaczysz to bez tego kabla, to nie bedzie podswietlenia, nie bedzie grało za każdym razem, bedzie sie wyłączać co godzine:whistling:

moim zdaniem lepiej kupic jakies inne radio z czerwonym podswietlaniem.. ja mam pionnera nie pamietam jaki model i wszystko smigalo na seryjnych glosnikach.. ma sterowanie skrzynia basowa i duzo bajerow typu wejscie usb.. wspolgra z ipod.. itp.. a pasuje idealnie wygladem w deske rozdzielcza.. tyle ode mnie..

ja ostaniio takie radyjko sprzedawlem... radoi 200 emulator zmieniarki 200 wiec za 400 masz i wyglad i funkcjonalosc a nie jakies pseudo pionierki dla masowki za 300 zl co pasuje do deski audi jak ;] no chyba ze w nocy to ujdzie ;] albo deske sobie folia polysk okleisz ;) ale i tak sa gusty i gusciki wiec decyzja nalezy do ciebie

i radio to poza znakami jak nakleiki itp odróżnisz po:

inna końcówka mocy, a także inne oznaczenie płyty głównej