Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zamontowałem sobie LG LAC5800RU, cena 300 z wysyłką sprawuje się super a i komponuje się z deską świetnie :)

foty :naughty:

Postaram sie :)

EDIT:

Obiecane fotki:

http://img530.imageshack.us/gal.php?g=img0316q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! :hi:

Podlącze się do dyskusji... Mam pytanko -Zamierzam kupić sobie pionka DEH-P55BT i chciałem zapytać czy będzie pasował do mojej niuni, czy nie będzie za waski (zaślepki jakieś mam przy obecnym radyjku)??? Jak to będzie grało z ori głośnikami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zamontowałem sobie LG LAC5800RU, cena 300 z wysyłką sprawuje się super a i komponuje się z deską świetnie :)

foty :naughty:

Postaram sie :)

EDIT:

Obiecane fotki:

http://img530.imageshack.us/gal.php?g=img0316q.jpg

Ja mam LAC7800 i super się prezentuje, jedyna różnica że nie mam dziury na płyty.[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________

i nie da rady zmienić kolor?

Wszytko da radę, ale trzeba panel rozebrać i diody wymienić. Chyba za dużo roboty, jak już kupować to w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejnie wystaje :rolleyes:

Ale chrom ma :good:

ykku obydwie fotki to VT :tongue4: będzie wystawać ale nie tak bardzo jak tu widać, a co do chromu to ma tylko gałke chromowaną :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja u siebie mam Alpine CDA-9855r i wygląda to tak :

deccddee5844ce55m.jpg

W nocy, jak widać samo podświetlenie to praktycznie każde radio dobrze się komponuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chce kupić KENWOODA KDC-W7644UY

czarne i ma czerwone podświetlanie

jak będzie w aucie to zapodam jakieś foty,tylko niech mi ktoś powie jak tu się zdjęcia wkleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz odpowiedz i pod emotikonkami masz . z napisem dodaj zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy, jak widać samo podświetlenie to praktycznie każde radio dobrze się komponuje :wink4:

tylko jeśli ma czerwone podświetlenie :wink4: tak czy inaczej w dzień już tak dobrze nie wygląda... ori to ori :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy, jak widać samo podświetlenie to praktycznie każde radio dobrze się komponuje :wink4:

tylko jeśli ma czerwone podświetlenie :wink4: tak czy inaczej w dzień już tak dobrze nie wygląda... ori to ori :gwizdanie:

Poza wyglądem ori to kiszka :confused4: całe dwa lata byłem tego samego zdania co Ty, aż concert nawalił :disgust: i załozyłem nie ori róznica w jakosci odczuwalna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie concert II mi wystarcza :wink4: po zmianie ze starego faktycznie różnica w jakości jest, może dlatego że teraz zazwyczaj słucham cd. Jeśli przestanie wystarczać to założy się coś bardziej hardkorowego :naughty: może jakie rns-e...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Pioneerka 2100UB :) Całkiem fajnie wyglada w nocy, wszytsko sie łądnie komponuje. I nie wystaje tak bardzo jak niektóre modele a nie przypada mi to do gustu raczej.

10695166.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dla kogoś kto nie słucha CD albo po prostu tylko radia i Mp3 z pena lub iPODa to Alpine wydało w tym roku taki ciekawy modelik iDA-X301RR:

iDA-X301RR_frt_lo.jpg

Bardzo ładnie komponuje się z deską na żywo, widziałem, ale nie miałem okazji zrobić zdjęcia.

ma ktos moze jakies foto i moze cos ciekawego napisac na temat tego radyjka najlepiej jakby ktos mial zdjecie tego cuda za widoku i po ciemku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj cena jaka by nie była takie radia to porażka albo przestaje podświetlać albo coś odpadnie albo się coś spali... i można by jeszcze kilka rzeczy dodać :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono jest na równi z Dalco, odpuść i kup jakieś markowe radio renomowanej firmy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...