Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z mocąi po odpaleniu na zimno


cptolgierd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dzis, kiedy temperatura byla w okolicach 0 stopni odpalilem samochod i od razui ruszylem. po wycofaniu i przejechaniu okolo 30 metrow silnik jakby strafil pare garów, zaczęło trzęść budą. po wylaczeniu silnika i ponownym wlaczeniu silnik normalnie chodzil i moglem kontynuowac dalsza jazde. Troche mnie to niepokoi, czy to moze byc wina akumulatora? pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wracając z afterparty, samochód normalnie odpalił i wszystkie gary chodziły ok. Może to wina tego że klimatronik na pełnych obrotach chodził + radio włączone? Jaki jest koszt wymiany popychaczy + ~ robocizna? AFN to chyba 8 zaworowy więc będę potrzebował... 8, tak? Czy po prostu jeździć z tym, bo zdarzyło mi się to pierwszy raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po wymianie szklanek walka i pompy oleju i ten problem się z czasem nasila. Teraz potrafi podwiesić nawet jak silnik ma 90 stopni przy 3700 obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w silnikach AVG ponoć nie ma tego problemu ze względu na inną pompę oleju i tak składa się że ona pasuje do AFN z tego co wiem chociaż mogę mylić się, ja mam ten sam problem, tyle że u mnie jak podwiesi zawory to hohoho, z tyłu jest wielka biała chmura, silnikiem trzęsie jak w traktorze, jak zgaśnie i chcę odpalić to odpalam podobnie jak w ciągniku, powoli na obroty wchodzi i nie równo pracuje po odpaleniu + mega chmura, pytanie, czy w ten sposób można zajeździć popychacze hydrauliczne ? Zdarzało się że po 60% gazu też podwieszało ale sporadycznie, motor AFN + ~170km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...