Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 Black dB Devil :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kumpel miał Oriona 2500D:wink: dłuzej niz 2 minuty w srodku nie wysiedziałem:wink:

Opublikowano
  • Autor
kumpel miał Oriona 2500D:wink: dłuzej niz 2 minuty w srodku nie wysiedziałem:wink:

Hehe no ciśnienie jest zacne :kox: mój orion poszedł już w Polske, teraz będzie coś nowego i zobaczymy jakie będą wyniki, niby słabszy teoretycznie od oriona będzie ale zobaczymy :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Pozwolę sobie odświeżyć temat ;). Nagłośnienie pierwsza klasa, jak włączyłem na domowych kolumnach Twój filmik to aż mi puszka ze stołu spadła :D.

Długo odkładałem sprawę car audio w swoim staruszku aż zmotywowałeś mnie by wreszcie od czegoś zacząć. Jeszcze dzisiaj dodam temat odnośnie swojego "nagłośnienia" bo nie wiem czy puki co można go tak nazwać. Poradzę się was odnośnie kilku rzeczy i pochwalę się moją konstrukcją.

P.S. Często bywam w stolicy i chciałbym zobaczyć jak Twoja perełka brzmi w realu. Była by taka możliwość? ;)

pozdrawiam serdecznie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Właśnie zakończyłem wygłuszanie drzwi z przodu, możesz powiedzieć czy większy efekt dało Ci wygłuszenie poza przodem. Tył czy bagażnik? Ile m potrzeba? Używam maty STP. Adres do mojej pracy: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-delfin-170km-1-9tdi-s-line-241487/index3.html

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, audio super. napewno niezle puka hehehe ;) ale mam pare pytan.

1 jak złapiesz kapcia to ile czasu zajmuje wyjęcie koła zapasowego ? (Kiedyś leciałem A4 Chorzów - Kraków, w nocy tuż za Katowicami na wiadukcie złapałem kapcia...szczerze mówiąc cieszyłem sie ze nie mam zabudowanego audio)

2 masz drugi aku - jak jest z ładowaniem? masz zamontowany mocniejszy alternator?

Gdzieś czytałem ze jak dokłada sie drugi aku to konieczne jest wzmocnienie instalacji oraz założenie wydajniejszego alternatora.

w poprzednim aucie miałem zamontowany głośny zestawik, i szczerze mówiąc alternator podczas uderzenia basu chciał stanąć i po jakims tam czasie oberwał się gumowy tłumik na kole pasowym hehehe :P trzeba było kupic drugie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Witam, audio super. napewno niezle puka hehehe ;) ale mam pare pytan.

1 jak złapiesz kapcia to ile czasu zajmuje wyjęcie koła zapasowego ? (Kiedyś leciałem A4 Chorzów - Kraków, w nocy tuż za Katowicami na wiadukcie złapałem kapcia...szczerze mówiąc cieszyłem sie ze nie mam zabudowanego audio)

2 masz drugi aku - jak jest z ładowaniem? masz zamontowany mocniejszy alternator?

Gdzieś czytałem ze jak dokłada sie drugi aku to konieczne jest wzmocnienie instalacji oraz założenie wydajniejszego alternatora.

w poprzednim aucie miałem zamontowany głośny zestawik, i szczerze mówiąc alternator podczas uderzenia basu chciał stanąć i po jakims tam czasie oberwał się gumowy tłumik na kole pasowym hehehe :P trzeba było kupic drugie

Jeżeli chodzi o wyciąganie koła zapasowego tak jak mam załadowany komplecik na zawody to koło mam w tylu na siedzeniach :D a jak mam zestaw na codzień to bez problemu zyciągam koło podnoszac wzmacniacz do góry :) wiec nie mam z tym problemu :decayed:

Odnośnie ładowania to w dieslu jest alternator 140a wiec spokojnie wystarcza żeby naładować oba akumulatory, co do Twoich spadków przy basie to nie była wina alternatora tylko bardziej przekroju kabli do zasilania sprzętu :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

szkoda że ucichł temat....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Temat ucichł bo nikt go nie nakręca :D Ale spokojnie, mam już nowy plan na sezon 2014 tylko musze sprzedać suba żeby mieć fundusze :decayed: generalnie zmieniam koncepcję na 2x12cali :wink: będą postępy to temat ruszy pełna parą jak będą zainteresowani :naughty:

Pozdrawiam :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

też coś dłubie tyle że 2x15 w kombi, pochwal się jakie 12stki wrzucasz?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Raczej nie uda mi sie wrzucić bo suba sprzedać nie moge... pewnie zostanie 1x15 i tyle.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby co to mam suba 2x12" JL Audio WX12. Skrzynia zamknieta, dwie osobne komory dla każdego głośnika. Nie pamiętam litrażu, ale chyba coś koło 2x35 litrów.

Opublikowano

Mega sprzęt i na pewno zdaje egzamin celująco :wink:

Opublikowano

_Bartek_ przeczytaj może uważniej kolegi temat a potem zastanów się co napisałeś :grin:

Opublikowano

Sorry, pijany byłem ;)

Opublikowano

Fajny pomysł tylko zamista oriona bym ładował hifoniksa brutusa bix 6000d :)

Opublikowano

Szczerze mówiąc fajny zestaw, ale wg mnie mało przemyślany montaż, kabel na zdjęciach nie wygląda na 95 mm2, mój 35mm2 wygląda na grubszy, poza tym na zdjęciu gdzie przechodzi przez ścianę grodziową widać że jest mocno narażony na przetarcia, w takim projekcie powinieneś zastosować peszel i dodatkowo zabezpieczyć rant blachy wokół kabla. Zastosowanie kabla "spawalniczego" cokolwiek to znaczy też jest mało profesjonalne przy takim sprzęcie. Kolejna sprawa że kabel 50 mm2 na odcinku do wzmaka chyba jest przesadą, wzmacniacz chyba nie jest aż tak hi-endowy żeby wymagać takiego dużego kabla, na tak krótkim odcinku. Lepszym rozwiązaniem jest tez dobry kondensator niż mały aku, a alternator 140A przy takim sprzęcie to nieporozumienie, zobacz jaki masz pobór prądu przy max obciążeniu, altek zdechnie za jakiś czas niestety. Przydało by się tu jakieś 180-200A aby miał lekko.

Powinieneś pomyśleć też nad lepszym głośnikiem, wynik 144,4 dB jest niezły, ale wydaje mi się że pod tym wzmakiem można by było więcej wytrząsnąć, ja swoim poprzednim subwooferem Rockford P3 12" (600W) w skrzynce ZAMKNIĘTEJ miałem 139 dB, aktualnie mam 2x RE 12" w zamkniętej które osiąga podobny poziom z twoim sprzętem. Myślę że powinieneś 146 dB przekroczyć na innym głośniku.

Oczywiście nie zrozum mnie źle bo nie chce Cię dołować czy wytykać błędy, tylko daje dobre rady :)

Tak dla porównania mój kabel 35 mm2, który wygląda dużo masywniej od tego twojego który piszesz że jest 95 mm2.

e788a855b18bf116.jpg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak wiec troche na moje usprawiedliwienie :D kabel 95mm2 jest spawalniczy fakt, a jego wygład/ przekrój może wydawać sie na taki sam co 35mm2 ca z zewnatrz, patrzac w środek widać różnice gdyż mój kabel ma w sobie kilka grubych żył miedzi a kable ca maja kilkaset sieniutkich dla tego taka jest różnica, wiem ze kabel ca był by o wiele lepszy ale mimo wszystko nie ma dużych spadków. Od kilku miesięcy mam tylko główny akumulator żelowy wiec jest troche innaczej i zwmacniacz oriona z rok temu sprzedałem i jest tej samej firmy co subwoofer, ma 2200WRMS przy 1 ohm i wyniki sa podobne bo na orionie.

Mał aktualizacja żeby nie było że nic sie nie dzieje, AMS Skaryszew na spontanie ale wypadły całkiem owocnie :

or3i6acf5suc_t.jpg

1 miejsce Bass Race i 2 miejsce w swojej kategori dragowej dla sedanów, wiec nie jest źle :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:dance2:Niezły sprzęt :)Pewnie niezle musi ''oddychać'' całe auto...

  • 2 lata później...
Opublikowano

cześć. jest jakaś szansa na odświeżenie zdjęć? :)

Opublikowano
  • Autor

Hej, a które fotki by Cie interesowały? To znajdę na dysku i wrzucę ponownie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.