Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezarowke A6 ;)

:good:

Cena zabija :rolleyes:

nie znam jej - ale strasznie bym się zdziwił gdyby własnie wysoka nie była :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest w ogloszeniu... :)

Wysoka, ale wiadomo za co sie placi... problem w tym, ze raczej klient za taka kwote sie nie znajdzie, no... chyba, ze na cesje leasingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest w ogloszeniu... :)

Wysoka, ale wiadomo za co sie placi... problem w tym, ze raczej klient za taka kwote sie nie znajdzie, no... chyba, ze na cesje leasingu.

Przy cesji leasingu mamy:

1) 36 rat po ok. 2tyś brutto

2) wykup 22,5tys brutto

3) odstepne 40tys brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest w ogloszeniu... :)

Wysoka, ale wiadomo za co sie placi... problem w tym, ze raczej klient za taka kwote sie nie znajdzie, no... chyba, ze na cesje leasingu.

Przy cesji leasingu mamy:

1) 36 rat po ok. 2tyś brutto

2) wykup 22,5tys brutto

3) odstepne 40tys brutto

prawie tyle co RS4 B7 ;), powodzenia w sprzedaży :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie widziales wszystkich

Adas dzięki że o mnie pomyślałeś :notworthy::decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 13:56_________________________________________________

Cena jest w ogloszeniu... :)

Wysoka, ale wiadomo za co sie placi... problem w tym, ze raczej klient za taka kwote sie nie znajdzie, no... chyba, ze na cesje leasingu.

ano fakt - jest - aż takiej faktycznie się nie spodziewałem :)

powodzonka mimo wszystko :good: furka miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest w ogloszeniu... :)

Wysoka, ale wiadomo za co sie placi... problem w tym, ze raczej klient za taka kwote sie nie znajdzie, no... chyba, ze na cesje leasingu.

tak na szybko z rynku po 80 K i więcej chodzą auta z Q z wyposażeniem ledwo co liźniętym , niektóre z najtańszym środkiem ( na co przy klasie auta nie mogę wręcz patrzec ) i w większości z przebiegiem dużo ponad 100 a czasem i 150 tys.

Udawać 80K za takie auto to jest dopiero ekstrawagancja.

Utargować przyslowiowe 10% i cena jak za auto z takiej wersji , z taka ilością wyposażenia , rocznik i przebieg robi sie baaardzo atrakcyjna , ale oczywiście nie mnie oceniać.

PS. szkoda tylko ze z tak ladnego auta na takie cygaro sie przesiadasz :wink4:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 14:04_________________________________________________

prawie tyle co RS4 B7 ;)

:polew: :polew: :polew:

chyba takie na trzch kolach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zabija

ale czego wy sie spodziewacie przeciez to jest auto ktore nowe kosztowalo dobrze pand 200 tys gdzie wiekszosc oferowanych na rynku B7 2.0 TDI to auta ktore nowe mogly kosztowac nie wiecej niz ze 130 tys. wiec prawie dwa razy mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zabija

ale czego wy sie spodziewacie przeciez to jest auto ktore nowe kosztowalo dobrze pand 200 tys gdzie wiekszosc oferowanych na rynku B7 2.0 TDI to auta ktore nowe mogly kosztowac nie wiecej niz ze 130 tys. wiec prawie dwa razy mniej.

Pewnie chodzi oto że A4 2.0tdi jest droższy od S4 z tego rocznika :wink4:

I żaden EUROTAX nie wyceni tej furki na taką kwote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zabija

ale czego wy sie spodziewacie przeciez to jest auto ktore nowe kosztowalo dobrze pand 200 tys gdzie wiekszosc oferowanych na rynku B7 2.0 TDI to auta ktore nowe mogly kosztowac nie wiecej niz ze 130 tys. wiec prawie dwa razy mniej.

Pewnie chodzi oto że A4 2.0tdi jest droższy od S4 z tego rocznika :wink4:

I żaden EUROTAX nie wyceni tej furki na taką kwote :)

jasne tylko jak mi pani wyceniła STIaja to sie tylko zaśmiałem i powiedzialem , proszę mi znaleźć jutro bezwypadkowe auto , z takiego rocznika z takim przebiegiem i w takim stanie to biorę od reki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zabija

ale czego wy sie spodziewacie przeciez to jest auto ktore nowe kosztowalo dobrze pand 200 tys gdzie wiekszosc oferowanych na rynku B7 2.0 TDI to auta ktore nowe mogly kosztowac nie wiecej niz ze 130 tys. wiec prawie dwa razy mniej.

ponad 280tys ;)

chlopaki mam prosbe, nie robcie smietnika z postu ;)

ciesze się że tamat wzbudził Wasze zainteresowanie, ale jak tak patrzę to czuje sie jak na giełdzie samochodowej 20 lat temu - wszyscy chodza oglądają i pierd... ale żaden z oglądających i pierd... nie jest zainteresowanym zakupem ;)

Jesli ktos jest zainteresowany zakupem auta, to w ogloszeniu jest maile i telefon - zapraszam. Jesli nie to dyskusje proponuje przeniesc do "na kazdy temat" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć co to jest za patent: "ramka/listwa chowająca tablicę rejestracyjną z przodu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki plastik na grilu w ktory wklada sie rejestracje tak ze nie masz plastikowej podkladki.Pierwsza strona pierwsze zdjecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...