Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie ze myslalem, ale nic nie wymyslilem - sam nie wiem... raz bym chcial a raz nie

miałem identycznie - aż któregoś dnia wstałem, nie myśląc za dużo zabrałem się za to i po obiadku autko już było bez pomarańczowych kierunków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz przypomniałeś mi, jak wielu rzeczy brakuje jeszcze w moim samochodzie.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam a co to za roznica , ja tam bym zostawil to w spokoju , pozniej bedzie trzeszczec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam a co to za roznica , ja tam bym zostawil to w spokoju , pozniej bedzie trzeszczec

Właśnie tu podniosłeś sprawę, która zawsze mnie zastanawiała. Czy takie rezanie, nie niesie za sobą konsekwencji w postaci trzeszczenia, stukania, itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam a co to za roznica , ja tam bym zostawil to w spokoju , pozniej bedzie trzeszczec

Właśnie tu podniosłeś sprawę, która zawsze mnie zastanawiała. Czy takie rezanie, nie niesie za sobą konsekwencji w postaci trzeszczenia, stukania, itp.?

jak zawsze unikam wszelkiego rodzaju czynnosci niosacych za soba koniecznosc zdejmowania tapicerk i innych tego typu rzeczy.Nigdy nie poskladasz tego tak jak to zrobila za pierwszym razem fabryka ( nawet uzywajac nowych zapinek ) , a tym bardziej w avancie gdzie z zalozenia ma mniej sztywna bude i juz sam w sobie zaczyna od czsu do czasu wydawac rozne dzwieki , wiec po co mu pomagac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam a co to za roznica , ja tam bym zostawil to w spokoju , pozniej bedzie trzeszczec

Właśnie tu podniosłeś sprawę, która zawsze mnie zastanawiała. Czy takie rezanie, nie niesie za sobą konsekwencji w postaci trzeszczenia, stukania, itp.?

jak zawsze unikam wszelkiego rodzaju czynnosci niosacych za soba koniecznosc zdejmowania tapicerk i innych tego typu rzeczy.Nigdy nie poskladasz tego tak jak to zrobila za pierwszym razem fabryka ( nawet uzywajac nowych zapinek ) , a tym bardziej w avancie gdzie z zalozenia ma mniej sztywna bude i juz sam w sobie zaczyna od czsu do czasu wydawac rozne dzwieki , wiec po co mu pomagac :wink4:

ano wlasnie :)

to pytanie do wszystkich chlopakow ktorzy to robili, ale pewnie i tak beda pisac ze wszystko jest super za***iście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim wyciagalem kilka razy w celu wygluszenia i oblozenia materialem podsufitki i zadnych skrzypien ani innych dziwnych dzwiekow nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbieralem i skladalem rozne elementy wnetrza (lacznie z wymiana deski), akurat podsufitowki nie ruszalem ale pojednyncze lementy (slupki itp) tak i wiekszosc jest tak przemyslana ze bez zadnych nowych spinek sklada sie to dokladnie tak jak w fabryce.

w roznych autach roznie z tym ale akurat pod tym wzgledem naprawde sie postarali w audi. wiec ja bym nie dramatyzowal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna koksik :) niezly wypasik :good:

podsufitke rob w alcantarze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbieralem i skladalem rozne elementy wnetrza (lacznie z wymiana deski), akurat podsufitowki nie ruszalem ale pojednyncze lementy (slupki itp) tak i wiekszosc jest tak przemyslana ze bez zadnych nowych spinek sklada sie to dokladnie tak jak w fabryce.

w roznych autach roznie z tym ale akurat pod tym wzgledem naprawde sie postarali w audi. wiec ja bym nie dramatyzowal..

ja tez rozne elementy rozbieralem i nie mialem/mam zadnych problemow. Sufit jest jednak nieco wiekszych rozmiarow.

swoja droga pamietam jak wiele lat temu znajomemu odkleila sie podsufitka w vectrze - jechalismy do 3m i napierd... jak w zuku :)

wiem ze nie ma co tego porownywac, ale jakas taka trauma lekka zostala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbieralem i skladalem rozne elementy wnetrza (lacznie z wymiana deski), akurat podsufitowki nie ruszalem ale pojednyncze lementy (slupki itp) tak i wiekszosc jest tak przemyslana ze bez zadnych nowych spinek sklada sie to dokladnie tak jak w fabryce.

w roznych autach roznie z tym ale akurat pod tym wzgledem naprawde sie postarali w audi. wiec ja bym nie dramatyzowal..

ja tez rozne elementy rozbieralem i nie mialem/mam zadnych problemow. Sufit jest jednak nieco wiekszych rozmiarow.

swoja droga pamietam jak wiele lat temu znajomemu odkleila sie podsufitka w vectrze - jechalismy do 3m i napierd... jak w zuku :)

wiem ze nie ma co tego porownywac, ale jakas taka trauma lekka zostala ;)

jak zlozysz poprawnie to gwarantuje ze bedzie wszystko ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł... :naughty:

Sprzedam auto - Cena: 90tyś lub przejecie leasingu w PLN 35x ok. 2,3tys brutto, odstępne 15tyś.

Oferta aktualna niestety tylko do środy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czym związany jest ten pomysł :mysli: sprzedanie auto - rozumiem - ale co w zamian :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie B8 albo jakieś inne A.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł... :naughty:

Sprzedam auto - Cena: 90tyś lub przejecie leasingu w PLN 35x ok. 2,3tys brutto, odstępne 15tyś.

Oferta aktualna niestety tylko do środy

jakiś rok temu było 119tyś i to bez jakiś tam gratów(sprzęt audio o ile pamiętam),a teraz 90tyś

prawie 30tyś w plecy przez rok :kwasny: i to przy kilkuletnim aucie,można sie wkur&%ć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł... :naughty:

Sprzedam auto - Cena: 90tyś lub przejecie leasingu w PLN 35x ok. 2,3tys brutto, odstępne 15tyś.

Oferta aktualna niestety tylko do środy

jakiś rok temu było 119tyś i to bez jakiś tam gratów(sprzęt audio o ile pamiętam),a teraz 90tyś

prawie 30tyś w plecy przez rok :kwasny: i to przy kilkuletnim aucie,można sie wkur&%ć :confused4:

cos Cie pamiec zawodzi, bo nie rok temu a chyba w grudniu i stan/wyposazenie bylo takie samo.

temat niestety nie aktualny - okazalo sie, ze potencjalne nowe auto mialo kilka minusow ktore mi nie pasowaly, a na sile nie chce mi sie zmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos Cie pamiec zawodzi, bo nie rok temu a chyba w grudniu i stan/wyposazenie bylo takie samo.

może w grudniu :wink4:

ale to tym bardziej,pół roku minęło,a cena o prawie 30tysi niższa :cool1:

a co do mojej pamięci,to w grudniu niebyła przypadkiem cena jakoś 130tyś. :mysli:,a 119 bez czegoś tam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...