Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem że potrzeba taki sam adapter jak w przypadku DVD

tak, sa specjalne adaptery tak jak do dvd.

witam autko naprawde piekne... mam pytanie co do tych gratów do dvd, mam navi plus z rns-e z mmi ale dvd płyt to nie odtwarza poza to od navigacij co mozesz poradzic co mam dokupic :cool1: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne auto :cool1: taka A4 właśnie w takiej konfiguracji jest w tej chwili moim marzeniem ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że potrzeba taki sam adapter jak w przypadku DVD

tak, sa specjalne adaptery tak jak do dvd.

witam autko naprawde piekne... mam pytanie co do tych gratów do dvd, mam navi plus z rns-e z mmi ale dvd płyt to nie odtwarza poza to od navigacij co mozesz poradzic co mam dokupic :cool1: pozdrawiam

oprocz dvd potrzebujesz adapter - np taki: http://www.martos.com.pl/produkty.html (ten ma sterowanie przyciskami rns-e) lub taki http://www.naviservice.com.pl/navi/produkty3.html (ten nie ma sterowania)[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 20:19_________________________________________________Kilka urodzinowych modow :wink4:

- czujniki parkowania z przodu

- kamera cofania

- wydech od S4

3cfb710652e505femed.jpg

9e98056b145bf1f2med.jpg

powoli wyczerpuja sie pomysly :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym coś jeszcze wymiślił :mysli: ale nie mam już na czym eksperymentować.

czytalem i wspolczuje - sam to tez kiedys przezylem...

a co do pomyslow to korca mnie caly czas podwojne szyby. no i monitory na pewno bede robil zeby mloda (od kilku tygodni jestem ojcem) miala w drodze co robic ;) zastanawiam sie jeszcze nad alcantara na sufit... zobaczymy... pomysly sie koncza ale zawsze cos sie znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz opisać szczegóły tej kamery cofania?

Do jakiego adaptera to jest podłączone? Tam jest jakiś czujnik biegu wstecznego? Widok przełącza się automatycznie?

Podwójne szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz opisać szczegóły tej kamery cofania?

Do jakiego adaptera to jest podłączone? Tam jest jakiś czujnik biegu wstecznego? Widok przełącza się automatycznie?

Podwójne szyby?

kamera ma nieco lepsze parametry od montowanej fabrycznie. zamontowane jest w fabryczna blende z otworem na kamera i podswietlaniem tablicy rej. Obraz przelacza sie automatycznie, podpieta jest pod swiatla wstecznego.

Co do podwojnych szyb, to byla taka opcja w A4 - szyby podwojne/dzwiekoszczelne.

Sa nieco grubsze i przez to w srodku jest nieco ciszej - ponoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz rezał monitory to najlepiej takie co można do domu wyjąć i w razie czego nie stracić, ja miałem mobilne i pewnie dlatego są w domu, wydech wyrezałeś zajewisty, miałem wyrezać coś podobnego ale na tłumikach JE DESIGN.

Ale co było to było .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spore wyposażenie :hi: Z tym wydechem ładnie się prezentuje (podobnie ma Patrox zrobione).

Masz jakieś dodatkowe kuce podpięte?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniałeś tylko wydechy czy tylny zderzak też musiałeś zmienić ?? Bo widziałem ostatnio wydechy od S4 za 800 zł i tak się zastanawiałem czy do tego moda trzeba zmienić zderzak z S-line na S4 ?? :mysli: Mody za***iste !!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniałeś tylko wydechy czy tylny zderzak też musiałeś zmienić ?? Bo widziałem ostatnio wydechy od S4 za 800 zł i tak się zastanawiałem czy do tego moda trzeba zmienić zderzak z S-line na S4 ?? :mysli: Mody za***iste !!! :kox:

to wlasnie ten wydech ktory widziales ;) ostatecznie cena byla troche nizsza. Zderzaka nie trzeba zmienia bo przod i tyl sa takie same. Jedyne co musisz zmienic to ta dolna listwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer pisalem juz z milon razy ze autko mega :cool1: ale napisze jeszcze raz :).Ja bym pomyslal moze na grylem RS4 ale jak to sie mowi czasem co za duzo to nie zdrowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer pisalem juz z milon razy ze autko mega :cool1: ale napisze jeszcze raz :).Ja bym pomyslal moze na grylem RS4 ale jak to sie mowi czasem co za duzo to nie zdrowo :wink4:

zastanawialem sie nad tym wiele razy, ale czern z przedniego zderzaka nie bardzo bedzie sie komponowac z szararoscia na tylnym :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że jak dla mnie, to jedna z najładniejszych (o ile nie najładniejsza) B7 w klubie - miodzio :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że jak dla mnie, to jedna z najładniejszych (o ile nie najładniejsza) B7 w klubie - miodzio :good:

bo nie widziales wszystkich :naughty: :naughty: :naughty:

p.s. to autko bardzo bardzo ladne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad tym wiele razy, ale czern z przedniego zderzaka nie bardzo bedzie sie komponowac z szararoscia na tylnym

czy ja wiem widzialem u nas taka B7 w takiej kombinajcji kolorystycznej i bylo bardzo fajnie ale to oczywiscie dla mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...