Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a dlaczego chcesz koniecznie mieć dysk ? Nie wystarczy dietz-boa z kartą pamięci ?

Opublikowano

na deser czeka juz kpl ledow od a6

a gdzie takie dostales?

Opublikowano
  • Autor

na deser czeka juz kpl ledow od a6

a gdzie takie dostales?

na allegro... jakies 2tygodnie temu kupiłem od jednego czlowieka kpl z FV za 800pln brutto

a dlaczego chcesz koniecznie mieć dysk ? Nie wystarczy dietz-boa z kartą pamięci ?

bo dysk ma wieksza pojemnosc i nie musisz tasowac plytami dvd. a karte z mp3 to sobie w rns'a mozesz wsadzic....

Opublikowano

No z tym dyskiem to ciekawa sprawa. Tylko ciekawe jak ma się osporność na wstrząsy i rozumiem że potrzeba taki sam adapter jak w przypadku DVD

Opublikowano

bardzo ładna :th: tak ładna, że chyba nawet nie ma co w niej zmieniać... no może drewienko :wink4:

gratulacje :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

rozumiem że potrzeba taki sam adapter jak w przypadku DVD

tak, sa specjalne adaptery tak jak do dvd.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jedna z ładniejszych A4 na forum, gratuluje zakupu :notworthy:

Opublikowano

Piekne autko drewienko out ! jak dla mnie widzialbym tu aluminium jak w Sline lub karbon autko luxusik :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

2.0 TDI z Q to jest rzadkosc ale jak juz sie pojawia wywoluje radosc :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Auto bylo dzis 1 raz na spocie :) Piekne, jak nowe z salonu... jeszcze pachnie nowoscia :blink:

Opublikowano

no słyszałem że fura konkret , wygląda faktycznie ładnie ale drewna to bym nie chciał :wink4:

Opublikowano

Auto bylo dzis 1 raz na spocie :) Piekne, jak nowe z salonu... jeszcze pachnie nowoscia :blink:

:shocked: :shocked: :shocked: naprawdę, to chyba przysnąłem bo nie oglądałem :confused4:

Opublikowano

No jak już ktoś odgrzał wątek to też się wypowiem. Możecie gadać co chcecie mi to drewno bardzo się podoba. Wypas fury konkret. Ile pali 170 KM z quattro ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Możecie gadać co chcecie mi to drewno bardzo się podoba. Wypas fury konkret. Ile pali 170 KM z quattro ? :naughty:

mi w sumie tez, chociaz czasem sie zastanawiam nad alu lub carbonem....

co do spalania to po wawie mam 9-10

Opublikowano

Drewienko wyglada fajnie, nawet galka od wajchy jest :kox:

alv, z tego co mowil rosemeyer, to wciaga niewiele mniej od 2.5Q (0,5-1l).

Opublikowano

Możecie gadać co chcecie mi to drewno bardzo się podoba. Wypas fury konkret. Ile pali 170 KM z quattro ? :naughty:

mi w sumie tez, chociaz czasem sie zastanawiam nad alu lub carbonem....

co do spalania to po wawie mam 9-10

To tyle co moja w tych chol***** w-wskich korkach :wallbash::naughty:

----

Śliczna, kolor nietypowy(+), pewnie jeszcze lepiej wygląda w słońcu w porównaniu z tymi kazamatami w Arkadii, drewno ma swój urok :wink4::good:

Opublikowano

Ciekawe jak jedzie w porównaniu do 2,5 ? :mysli:

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 15:28_________________________________________________

Ciekawe jak jedzie w porównaniu do 2,5 ? :mysli:

a ciekawe jak w porownaniu do kombajnu :tongue4:

:polew:

Opublikowano
:foch: -> :offtopic: -> :spam: -> :ban::decayed:
Opublikowano

:kox::naughty::shocked::blink::slina: sliczne cudeńko :good: gratulacje ciekaw jestem lampek z tyłu jak beda na aucie to daj zdjecia i odrazu linka na allegro :naughty:

ps. drewno moim skromnym zdaniem idealnie pasuje do wnetrza

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.