Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorek mam chyba taki sam na B6 (Ming Blue - perła?), a na B7 widze pierwszy raz. Naprawde piękne auto - jedno z najładniejszych na forum. Gratulacje, jak bede sie przesiadał kiedyś to takiego bede szukał :)

ps.

Juz chyba wiem jakie felgi zapodam na wiosne :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek mam chyba taki sam na B6 (Ming Blue - perła?),

nie - to perła tiefseeblau :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne autko, tylko pozazdrościć :good: :good: :good::good: codziennie bym grill polerował a zaraz za nim resztę.

czy ktoś mi może powiedzieć czy jak jest przyciść start stop to kluczyk-pilot trzeba gdzieś umieścićczy może byćw kieszeni?? jak to działa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne autko, tylko pozazdrościć :good: :good: :good: :good: codziennie bym grill polerował a zaraz za nim resztę.

czy ktoś mi może powiedzieć czy jak jest przyciść start stop to kluczyk-pilot trzeba gdzieś umieścićczy może byćw kieszeni?? jak to działa??

niestety w a4 kluczyk jest w stacyjce i musisz go uzywac. starter sluzy wylacznie do samego "odpalania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest wogóle zabawy w zamontowaniu przyciusku START???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest wogóle zabawy w zamontowaniu przyciusku START???

w ok. 1,5-2godz da sie to ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to auto jest idealne :good: Właśnie takiej bym szukał dla siebie (wnętrze takie jak mi się marzy) :) Jak będziesz sprzedawał daj znać :naughty: Za kilka lat... :decayed::kox: Tylko chyba mimo wszystko bym inne felgi tu widział :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne autko tylko te drewienko Mnie osobiscie sie nie podoba wolal bym chyba aluminium :kox: :kox:

No ale mimo wszystko Piekna jest pozazdroscic bardzo rasowa :good:

- ramka/listwa chowająca tablicę rejestracyjną z przodu

Przydatny gadzet :kox:

na szczescie boazeria na zywo wyglada zupelnie inaczej niz na zdjeciach. Jest duzo ciemniejsza i calkiem ciekawie sie komponuje z alkantara - moze Malikowi uda sie kiedys zrobic fotke ktora to odda ;-) Kiedys rozwazalem zmiane na carbon, ale tak na dobra sprawe nic by to nie wnioslo, bo zestawienie kolorow pozostaloby takie samo. Pozostaje ew. jedynie szlifowane alu, ale i tak obecne deski mi pasuja ;-)

co do ramki to nie wyobrazam sobie singleframe'a bez niej - szkoda ze sie audi z tego wycofalo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario, to jest ogrzewanie i chłodzenie postojowe, opcje z komputera do ustawienia (o której godzinie ma się włączyć na przykład)...

Popularnie zwane webasto :)

Drzewo fajnie wygląda, Tomeks32 ma identyczne i świetnie wygląda (też nigdy nie byłem zwolennikiem, a jednak się przekonałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to drzewko jest bardzo fajne [malik mial tez takie w S4], nie porownujcie do tego syfu, ktore bylo montowane w gołych B6 - to byla masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem jeszcze raz - fura jest za***ista i kozacka na maxa - żadnych zmian nie wymaga, nie spotkałem się jeszcze z takim wypasem i taką opcją przy silniku 2.0tdi - nie wiem stary jak za ile i skąd ją wyrwałeś ale jest cudna - jedna z nielicznych B7 na którą bym się skusił :wink4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 12:13_________________________________________________może jedynie mile byłaby widziana czarna podsufitówka - dodałaby napewno uroku całość - ta jasna jakby z innej bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...