Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5] Moje eS :-)


gelon

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zakupiłem coś takiego :decayed:

d442bd0289334306med.jpg

cf1e5566c03837c8med.jpg

Turbo z RS6 :kox: Wymaga lekkiego przerobienia żeby podeszło do s4 ale nie powinno być większego problemu :)

Do tego trójnik wzmacniany od przespustnicy:

a8a0fd2ec1fe9eb1med.jpg

W następnym tygodniu reszta gratów ma być czyli:

-coolery rs4

-sprzegło rs4

-większe wtryski

-pompa walbro

-chłodnica oleju

Auto przechodzi lekie mody,info będzie na bierząco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Esa :) No i widzę że masz dobrego dostawcę gratów - Sid'a ? Dobrze kombinuję ?

Jak dają radę tarcze Ate ? Słyszałem skrajne opinie i sam już nie wiem... Sam mam zimmermany i były właściciel tylko takie wkładał... czeka mnie niebawem wymiana i się zastanawiam trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Esa :) No i widzę że masz dobrego dostawcę gratów - Sid'a ? Dobrze kombinuję ?

Jak dają radę tarcze Ate ? Słyszałem skrajne opinie i sam już nie wiem... Sam mam zimmermany i były właściciel tylko takie wkładał... czeka mnie niebawem wymiana i się zastanawiam trochę :)

Co do czesci zgadza się,niektóre od SID'a,ale nie wszystkie będą od niego :)

A jeśli chodzi o tarcze,kupiłem jeszcze jak auto było serią i dawały rade,po programie też nawet niezle sobie radziły,zrobiłem ok.8 tys km na nich. Teraz jednak myśle o zmianie hamulcy na wydajniejsze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuje w +/- 400KM :kox: Co do wydechu mam tylny tłumik remusa zarzucony jeszcze przez poprzedniego właściciela,do tego wycięte katy. O wydechu całym też myśle zeby zmienić na jakieś 3",ale narazie zostane przy tym,dorobi się tylko downpip'y :) W okolicach wakacji będe chciał zmienić hamulce,zawieszenie i właśnie wydech,no i może przednie fotele na jakieś kubełki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuje w +/- 400KM :kox: Co do wydechu mam tylny tłumik remusa zarzucony jeszcze przez poprzedniego właściciela,do tego wycięte katy. O wydechu całym też myśle zeby zmienić na jakieś 3",ale narazie zostane przy tym,dorobi się tylko downpip'y :) W okolicach wakacji będe chciał zmienić hamulce,zawieszenie i właśnie wydech,no i może przednie fotele na jakieś kubełki :decayed:

Ładnie :) Pozazdrościć choć z autopsji znam temat przeszkód w drodze do celu ;) i walki o każde 10ps :)

Wydech coś firmowego planujesz czy custom jakiś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie bedzie łatwo ale narazie zaciskam zęby i myśle pozytywnie :decayed: Z wydechem jeszcze nie wiem dokładnie bo i tak bede dopiero na wiosne coś planował,może custom jakiś :naughty: Wszystko wyjdzie w praniu,narazie zbieram niektóre części i czekam az Adam wróci z urlopu i wyjmie serducho z auta :gwizdanie: Info będzie bierzące :kox:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 11:07_________________________________________________Dziś doszły intercoolery od RS4 :kox:

aceab45eab69ef93med.jpg

a2244877683abf5cmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, też się zastanawiam w przyszłości na s4 tylko kolego ile Ci paliła seria po mieście?

W mieście mieściłem się w ok.12-13 l przy normalnej jezdzie. Czasem spaliła mniej,czasem więcej :decayed:

Zmiana planów ze sprężarkami ??

Niestety tak :gwizdanie: Niestety po wyjęciu silnika doszły nieplanowane koszta i nie wiem czy bym się wyrobił,a ze bede chciał zmienic auto w tym roku nie pchałem sie na grubo. Beda zarzucone coolery rs4,chłodnica oleju,świece rs4,poduszki pod silnikiem,skrzynia .. Bedzie odświeżona do sezonu letniego :)

Jeśli ktoś jest zainteresowany turbo jest do sprzedania,nie było przeze mnie używane.Prosze na PW jeśli ktoś chce wiecej info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko, też się zastanawiam w przyszłości na s4 tylko kolego ile Ci paliła seria po mieście?

16 l. musisz liczyc srednio :)

Gelon jesli nie tajemnica powiedz co to za niespodziewane koszta sie pojawily przy wyjeciu silnik ? Ja tez zakupilem takie sprezarki z RS6 :) narazie jestem na etapie kompletowania gratów i stanelo na coolerach z RS4 ktorych nigdzie nie moge dostac (ewentualnie ASO ) mysle o jakis customach albo o fmicu.

Ps. Jesli auto idzie do sprzedania to po co modzic :) Ja chetnie coolery odkupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzić nie bede na grubo,ale chce jeszcze poupalać przez lato,a że lubiała łapać temp. to wole zrobić i coolery i chłodnice oleju,tak więc nie sprzedaje :decayed: Mi się udało trawić na allegro poniżej 1000zł za dwie sztuki :)

Jeśli chodzi o koszta to pojawiło sie kilka wycieków,m.in obok rozrządu.Wszystko bedzie oczywiscie zlikwidowane,a silniczek umyty :) Dowiedziałem sie również zeby uzyskać ok.400KM musiałbym zmieniać głowice,czyli dodatkowe koszta..Sporo przerabiania,sporo grzebania ogólnie.Temat jak najbardziej do ogarniecia jednak z dość sporymi kosztami się to wszystko wiąże :wink4: A ponieważ mam inne auta na utrzymaniu musiałem ograniczyć koszta,tymbardziej,że potem musiałbym zmieniać jeszcze zawias,hamulce,cały wydech.. Przepajtam się i na jesień może sprzedam :)

Tak wyglądała jak byłem ją odwiedzić w czwartek :)

64f9cb80987a494bmed.jpg

83f42bd7953e5a9bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem sie również zeby uzyskać ok.400KM musiałbym zmieniać głowice

Bzdura.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką chłodnicę oliwy moncisz ? Pochwal się bom ciekaw by i to u siebie poprawić ... co seryjnie a nie dali jak w rs ;)

Jeszcze dokładnie nie wiem jaka będzie :) Jak tylko będzie to rzuce fote i więcej info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka, jest czym na trasie jechać :hi: . powiem wam szczerze że jak widzę silnik wyjęty to mnie ciarki po krzyżu przechodzą od razu. Ale przejechałbym się takim szatanem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...