Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Aa bo więcej z tym problemów niż pożytku :wink: 6 miesięcy jeździłem i super wypas, show jak cholera ale jak nagle jebła poduszka to zonk i to dobrze, że jebła przy 15km/h a nie 150km/h... Zresztą żaden air ride (oprócz jednej firmy w Niemcowni i jednej w UK gdzie trzeba wybecalować ze 5k euro za zestawik) nie ma homologacji na drogę, więc jak coś jebnie i zrobisz komuś krzywdę to niestety lipa :kwasny:

Taka jest prawda, AIR jest dobry ale w aucie pokazówce na weekend, nie na co dzień :wink:

Dokładnie :wink:

Opublikowano

Dlatego moim skromnym zdaniem albo gewinde albo AAS:wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie czy ktos.z.was oprocz mlodego jezdzil.na air-)?

Jak mozna wypowiadac sue nie majac o tym pojecia

Ja w c5 tez kialem.air

Jezdzilem.poltora roku robiac sporo kilometrow i trasa irl-pl-irl i nic sie nie dzialo

Mlodzuakowi walnelanpoducha przez srube ktora sie o nie ocierala

Ludzie na calym swiecie jezdza na air czy to na zestawach robionych w garazu czy profesjonalnej firmie

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

li0g.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

Skad masz taka fote?

Trzeba bylo podejsc pogadac jesli byles na rcsm

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Zdjęcie z http://zur-mateusz.com/

We Wrocławiu nie byłem :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
ae55275852_sto_lat.jpg
Opublikowano
  • Autor

Dzieki dudas

Maly up

Dwa dni przed wyjazdem na eurotrip przyszly ranty

Niestety nie pasowaly,wiec po kilku wiazankach puszczonych pod nosem wzielem.sie za skrecanie 8,5 i tak pojechalem do Polski na eventy

Bedzie szerzej to wiem napewno

Bedac w lublinie mierzylem dystanse 25mm przod i 20mm tyl

upyma9u6.jpg

tak jest bez

a5utujet.jpg

Nie dalo sie jednak tak jezdzic chyba ze autem na maksa podniesionym.w gore

Tyle dystanse wlecialy wiec na przod a 25mm zostalo u Jacy w garazu

Przod musze stoczyc z 20mm na 15-17 bo nadal musze podnosic auto wyzej niz jezdzilem wczesniej

Odwiedzilem vag event razem z reszta ekipy lower department i kazdy z nas wyjechal stamtad z "pamiatka"

Top 10 New School

qa9e9agu.jpg

ry6y2e8a.jpg

Plany po dwoch eventach co do auta sa jasne

SZERZEJ I NIZEJ

Bedziemy rolowac nadkola zeby pomiescic szersza felge

Delikatne zmiany w srodku

Cos wiecej pod.maska.i jesli sie.uda.to.moze jakies custom z moich klemannow sie ogarnie

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Dlatego moim skromnym zdaniem albo gewinde albo AAS:wink:
Aa bo więcej z tym problemów niż pożytku :wink: 6 miesięcy jeździłem i super wypas, show jak cholera ale jak nagle jebła poduszka to zonk i to dobrze, że jebła przy 15km/h a nie 150km/h... Zresztą żaden air ride (oprócz jednej firmy w Niemcowni i jednej w UK gdzie trzeba wybecalować ze 5k euro za zestawik) nie ma homologacji na drogę, więc jak coś jebnie i zrobisz komuś krzywdę to niestety lipa :kwasny:

Taka jest prawda, AIR jest dobry ale w aucie pokazówce na weekend, nie na co dzień :wink:

Dokładnie :wink:

bla bla bla

Opublikowano

Byłeś w Lublinie to trza było truknąć to bym podjechał zobaczyć ten przepiękny wóz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ragga w lbn bylem 4 dni i z czasem krucho stalem

Auto bedzie piekne jai troche w nim pomodze ; )

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ten nigdy nie jest zadowolony...:facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

A tak btw to nie ma na co patrzeć, seria raptem z popsutym zawieszeniem i za dużymi kołami :decayed:

Opublikowano

maruda :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mnie tez strasznie denerwuja przyciemnione szyby

Tylna jest zrobiona folia reszta piecowo

Mysle ze na nowy sezob beda wszystkie czyste ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 07-08-2013 at 07:59 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 23:07 ----------

Jestem sprasznie nastawiony na sprzedanie felg, musi wjechac cos z jebnieciem, jesli sie uda to jakies 3 czesciowe ROTI

3 tygodnie temu w weekend cos sie dzialo

najpierw bylo tak:

Wspomnienie z vag eventu

993915_634676433223136_980378874_n.jpg

nastepnego dnia tak, promo ktore mam nadzieje za jakis czas ujrzy swiatlo dzienne

1016748_634768813213898_1441307062_n.jpg

w Perfomrmance VW jest nawet jakas mala fotka auta :)

935030_635063736517739_510270578_n.jpg

Auto w niedziele odwiedzi kolejny zlot

na ulotce zlotowej pojawilo sie moje stare auto :D :D :D

375671_343306632468125_604255167_n.jpg

---------- Post dopisany 13-08-2013 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 07:59 ----------

no to czas odswiezyc temat troche

Auto w niedziele odwiedzilo zlot w fermoy pod bandera Raceism United

Udalo sie zdobyc pierwsze miejsce w klasie a6/s6/rs1

998237_529579740444477_951665235_n.jpg

1174674_529614190441032_1826775434_n.jpg936529_529612953774489_2133063277_n.jpg

1157676_529119613823823_335380210_n.jpg1157493_529119330490518_853699825_n.jpg1173679_529119203823864_1365208747_n.jpg

mam metlik w glowie z felgami, sprzedawac czy nie

chcialby cos szerszego jednaj sporo ludzi mowi mi zebym nie sprzedawal tych tylko je poszerzal

kusza mnie rotiformy :)

Opublikowano

śni mi się po nocach to c6... piękna jest, kawał dobrej roboty:slina:

i też jestem za poszerzeniem kleemannów:naughty:

Opublikowano

piekna:kox:

Opublikowano

Naprawdę piękne C6 :kox:

Opublikowano

Ja jestem za ROTIFORMami lub VossenWheels poza tym piekna maszyna :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.