Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Audi A4 1.8


bombelm7

Rekomendowane odpowiedzi

Sa czerwone wyswietlacze przerabiaja je z bursztynowych doplata 30 zl chcialem to zalozyc ale wietrzy mi to folklorem i nie bylem przekonany do prawidlowych danych wyciekajacych z tego ustrojstwa zdecydowalem sie na FIS i taniej wyszlo. Testowales juz to i jak ? Acha i dwa slowa krytyki kto Ci montowal ten przelacznik gazu mogl ci go w zegarach jeszcze wstawic zeby lepiej bylo widac no i te dzienne zrezaj halogeny z polifta i wywal to bo psuje wyglad ladnej furki. A tak wogole to na cholere Ci ten gaz jak ten motor przy lekkiej nodze 7 litrow pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bursztynowe ale na zimnie się podobno sypią, co do prawidłowości danych i wskazan urządzenia jestem zadowolony, wskazuje dokładnie, oblicza to zresztą na podstawie proporcji z podanych wcześniej danych we własnym zakresie, Fis np nie pokaże Ci spalania gazu po przełączeniu się autka a tu podajęsz osobną stałą dla benzyny i osobną dla gazu i masz po problemie. Też myślałem nad Fisem ale wybrałem to. Roboty z założeniem jest sporo i nie ukrywam mi zeszły 2 popołudnia. Ale polecam. Co do tych czerwonych wyświetlaczy to są i to z taką ilością lini ale nie u nas i cholewka wie gdzie tego szukać. Tylko obrazki na google. Gaz założyłem bo jeżdżę sporo w kwietniu zaszłego roku i już go mam za darmo teraz tylko zarabia :) 7L. to on spali na równym kawałeczku drogi i dobrym odcinku a nie w mieście czy dziurawych drogach z zakretami którymi ja się poruszam w woj. Świętokrzyskim. Średnio 10 trzeba liczyć PB a 11G

Skoczę dziś i zrobię fotkę ze zderzakiem z S4 bo mnie zamęczycie o te halogeny i dzienne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak.

sokal ____ pytałeś o kółko to fotka:

k_ko.jpg

Co do fotek zderzaka wysło tak :wink:

zderzak_03.jpg

zderzak_01.jpg

zderzak_02.jpg

A rocznie robie: 25.000 - 30.000 jako skromna prywatna osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ok 35.000 i niezakladam gazu szkoda motoru wiele osob twierdzi ze to nie szkodzi (jest niespelna rozumu) szkodzi i to bardzo mialem 3 samochody z lpg i podziekuje i tak musisz wlewac wache na rozruch drozej przeglad dodatkowy serwis i wiecej pali oszczednosci jak dlamnie nie wielkie ale przyjemnosc z jazdy na benie tego nie da sie oszukac. Ile cali kolko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując nas Ty wywalasz jakieś 420zł co miesiąc na dystansie 2000KM a opini o gazie widze że nasluchałeś się od przpadkowych chłopców i sam jesteś niedoświadczony chyba. Jak wstawisz sobie za przeproszeniem g... za marne 2000zl to potem masz problemy ciągłe regulacje przeglądy wizyty u mechaników długi okres zalanczania się gazu a jak wydasz troszkę więcej to problem masz z głowy. Teraz to zdanie: "ale przyjemnosc z jazdy na benie tego nie da sie oszukac" ja nie czuję różnicy powiem Ci więcej chciałbym żebyś siadł i przejechał się a ja przysłonił Ci wskaznik i zmieniając paliwo zapytał Cie póżniej na czym jedziesz 100% nie wiesz.

Ale zasilanie gazem odcina przy 6000tys. Benzyna ciągnie do końca...

No ale temat tu nie o tym kto lubi LPG a kto PB tylko o OOOO

Kółko to 17 calowa felga aluminiowa firmy RONAL oryginał AUDI S4 B5, ET45, z oponą 215/50/R17 GoodYear

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto w mało spotykanym kolorze :decayed: Próbowałeś może ten UKP wcisnąć do licznika? W miejsce przystosowane do wyświetlacza temp zewnętrznej i wybranego biegu autom. skrzyni biegów. Faktycznie po podłączeniu pokazuje wszystkie funkcje tak jak jest to opisane na stronie producenta? Masz napisany zasięg na PB i LPG osobno? Już kiedyś nad tym myślałem, gdyby dałoby radę wyrezać go w liczniku, a przyciski do sterowania nim wyprowadzić gdzieś na zewnątrz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalny Komputer Pokładowy (UKP) z wyświetlaczem LCD lub OLED

zadaj pytanie gosciowi na temat a4 b5 mnie wysylal zdjecia jak ktos wrzucial sobie to w licznik nie wiem gdzie mam te zdjecia jak znajde to wysle Ci na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to poszukaj fot. No nie powiem ale napaliłem się właśnie na ten UKP. Wczoraj nawet licznik wyjąłem z auta żeby zobaczyć czy nie uda mi się tam tego wyświetlacza wcisnąć ale może być problem. Sam wyswietlacz ma wymiar 66x27mm, takich wymiarów płytkę wyciąłem i przymierzyłem i wyszło jak na foto.

DSCN1137J_xaarann.JPG

A płytka na której jest wyświetlacz jest jeszcze szersza także nie wiem czy nie przeszkadzałaby pokrętłom w liczniku od ustawiania godziny i kasowania dziennego przebiegu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK troche sobie zlałem temat forum w związku z modami w A4.

Ukończyłem już tworzenie body z s4.

Wrzucam fotki i proszę o ocene czy na coś się zdał mój wysiłek.

Postaram się zamieścić na tym formum temat odnośnie montarzu progów i listw na drzwiach z uwagi na fakt iż jest bida z tym w necie tylko zagraniczne forum i niewiele jasnych obrazków.

Ja cokolwiek tworząc z tematem S4 zaczynałem i kończyłem z APARATEM.

Tylko znajdę troszkę czasu...

A oto zdjęcia OOOO (jakość troszę słaba ale chyba da się obejrzeć)

ImageShack Album - 21 images

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak drzwi prawe z tyłu mają inny odcień, kwestia wpyłki u mądrego lakiernika, były uderzone delikatnie i kupiłem w kolorze ale się niestety różnią. klapa jest OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi elegancko wyszły:thumbup1: Podziałaj coś z tłumikiem bo biednie wygląda:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zrobiłem zdjęcia przy w miare dobrej pogodzie, wydaje się być troche lepiej niż na poprzednich.

Zdj_cie0152.jpgZdj_cie0151.jpgZdj_cie0153.jpgZdj_cie0157.jpgZdj_cie0248.jpgZdj_cie0156.jpgZdj_cie0261.jpgZdj_cie0247.jpgZdj_cie0264.jpgZdj_cie0265.jpgZdj_cie0267.jpgZdj_cie0266.jpgZdj_cie0249.jpgZdj_cie0169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak s4:kox:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

ja tu widzę pakiet "black" jakieś czarne koło lampy itp:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...