Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

Fajnie móc wreszcie napisać tutaj swój temat

Wcześniej śmigałem przez 4 lata A3 8L w silniku 1.8 Turbo :P może ktoś pamięta , wrzucałem tutaj na forum. Może wrzuce pare fotek jak wyglądała jak ją sprzedawałem

a3-clubnet374of428.jpg

a3-clubnet356of428.jpg

Aaaa teraz przyszła pora na nowe barachło ;)

troche poszukałem, chciałem auto z minimum 200tys. przebiegu a tu na naszych aukcjach takich aut jak na lekarstwo, same funkiel nówki po dziadku babci z ledwo 150 tys :(

Znalazłem! 1.9 TDI AVF 6 biegów

Data produkcji 28.07.2004

Przebieg: 262 tys :)

Wersja bida :D bez skóry, xenonów i skózanej kierownicy ale jest:

Klimatronik

Esp

6 poduch

4 elektryczne szyby

itd itp. raczej standard

w drodze kierownica trójramienna skórzana

będą też foteliki s-line

tak wygląda z zewnątrz :D

2717687452.jpg

2717687452_2.jpg

2717687452_3.jpg

2717687452_5.jpg

2717687452_6.jpg

2717687452_7.jpg

mam nadzieje, że troche bedzie sie działo :)

Opublikowano

powodzenia w modach,przebieg normalny jak na ten rok,ładna sztuka

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

słuszny mod :D mam takowe u siebie,przede wszystkim wyglądają i są super wygodne

Opublikowano

Dzięki tym zdjęciom wybiłem sobie malowanie dokładek w kolor, w granacie wygląda to źle. (wiem, rzecz gustu...)

Opublikowano
  • Autor
słuszny mod :D mam takowe u siebie,przede wszystkim wyglądają i są super wygodne

teraz po Twojej wypowiedzi chce je jeszcze bardziej :-D

Dzięki tym zdjęciom wybiłem sobie malowanie dokładek w kolor, w granacie wygląda to źle. (wiem, rzecz gustu...)

cieszę się ,że pomogłem :-D mi się podoba , domyślnie będą mam nadzieje inne zderzaki :-)

Opublikowano

bardzo fajna sztuka, kolejny użytkownik A3 :good:

Opublikowano
  • Autor

OOooo Siema Jedrek :D

Opublikowano

Jakub z A3 :decayed:

Opublikowano

EBE? witam! ja z EP:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jakub z A3 :decayed:

a jakże :decayed:

EBE? witam! ja z EP:decayed:

Witam :) EBE pozdrawia EP :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

I dzieje się coś z tym barchłem? :P Jakieś mody wskoczyły? :naughty:

Opublikowano

KOlego jaki kolorek auta? Czyżby LZ9L? Bo jak tak to nie wiiedziałem że moje auto ma tak za***isty kolor:kox:

Opublikowano
  • Autor
I dzieje się coś z tym barchłem? :P Jakieś mody wskoczyły? :naughty:

Noooo Jacha:decayed: sam wiesz ale napiszę

szybkie mody jak narazie, to co mnie męczyło

I okazało się, że.... autko ma oryginalny przebieg:decayed:

z pierwszych budżetowych grzebań

było

IMAG0250.jpg

Później kupiłem kierke świeżo obszytą skórką :decayed:

tutaj jeszcze w A3 kolegi

mg02241.jpg

i u mnie:

IMAG0329.jpg

wpadła osłona na akku

IMAG0319.jpg

IMAG0331.jpg

na zimowych felgach wtedy pierwsze tankowanie

IMAG0309.jpg

Zmieniłem w międzyczasie radio na alpine z mojej a3

IMAG0450.jpg

tam jakoś wyglądało a tutaj :facepalm:

więęęc zacząłem poszukiwania i kupiłem concerta 2 w stanie ideał+ :decayed:

IMAG0502.jpg

myślałem o 2 din ale wtedy nie miałbym gdzie trzymać gruchy od radia i telefonu :decayed:

KOlego jaki kolorek auta? Czyżby LZ9L? Bo jak tak to nie wiiedziałem że moje auto ma tak za***isty kolor:kox:

Jutro sprawdzę na wlepce, ale chyba tak, ładny nie ? :decayed: mnie też urzekł :decayed:

narazie delikatnie ale kiedyś zamierzam zrobić coś fajnego lecz czekam na wiosnę :) Wtedy troche car detailingu, może te stołki S-line które śnią mi sie po nocach :slina: , na dniach jeszcze może gałeczka s-line :decayed:

aaaaaaaa i bym zapomniał, felga na lato

18" ori avusy z S4 myśle + zawiasik 1BE bedzie wporzo :decayed:

Opublikowano

Ładny kolorek :)

Opublikowano

Co to za kod lakieru?

Opublikowano
myślałem o 2 din ale wtedy nie miałbym gdzie trzymać gruchy od radia i telefonu :decayed:

Oj prędzęj czy poźniej napalisz się na navi i zmienisz na 2 din mówie Ci to :grin:

Opublikowano

osłonę na akumulator w aso kupowałeś ?

Opublikowano
  • Autor

Panowie co do koloru lakieru, jeszcze nie schodziłem do samochodu sprawdzić, ale po rozkodowaniu Vin mam coś takiego

Model designation - Audi a4 av. 1.9 tdi

Date of production - 28.07.2004

Model year - 2004

Sales type - 8e50nc

Engine code - AVF

Transmission code - HCF

Axle drive - 6S

Interior trim code - LA

Roof color - P7

Exterior color/paint code - P7/z5j

Engine type -

Edit:

Czyli znalazłem kolor sie nazywa:

niebieski moro-efekt perłowy Z5J P7 :decayed:

myślałem o 2 din ale wtedy nie miałbym gdzie trzymać gruchy od radia i telefonu :decayed:

Oj prędzęj czy poźniej napalisz się na navi i zmienisz na 2 din mówie Ci to :grin:

Tego właśnie sie boje, ale wmawiam sobie, że jest be i fe by nie wywalać kasy od razu :decayed: :decayed: (wojna psychiczna sama ze sobą)

osłonę na akumulator w aso kupowałeś ?

Dorwałem ori na allegro za 99zł z aso skądśtam, u mnie w Aso 129zł więc badziej opłacało mi sie poczekać :wink: moge Ci linkasa podesłać jak coś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.