Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu


Ans

Rekomendowane odpowiedzi

O kurfa to inny jak mój ale bardzo ładny:good:Mój jak jest słabe światło to w czarny wpada a jak dobre to bardzo niebieski:naughty: Uprzedzę komentarze to nie wina lakiernika:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurfa to inny jak mój ale bardzo ładny:good:Mój jak jest słabe światło to w czarny wpada a jak dobre to bardzo niebieski:naughty: Uprzedzę komentarze to nie wina lakiernika:decayed:

Dzięki :decayed: chciałem srebrne, ale tak wyszło, ciekaw jestem jak w lato zrobi sie mały car detailing co sie wyciągnie z tego kolorku :decayed:

jak bym widział odbicie swojej, tyle że ja nie mam dołów w kolor i nie wiem czy chcę mieć..;-)

kiera elegancko obszyta, szkoda że nie trójramienna...:-)

po za tym bardzo ładne wozidełko..

Właśnie szkoda że nie trójramienna, w A3 miałem i sie przyzwyczaiłem ale kumpel sprzedawał to grzech nie wziąć kierki w takim stanie, docelowo chciałbym trójramienną B7 z multi

A co do dołów moim zdaniem w ciemnym kolorze wygląda to bardzo fajnie na żywo, w a3 też tak ludzie modzili ale jakoś nie bardzo mi to podchodziło :wink:

Ogólnie, wkurza mnie ten diesel i mam szczerą rozterkę nad tym czy nie poszukać 1.8T BEX lub 3.0, po przesiadce z 1.8T poza spalaniem nie ma nic fajnego w tym silniku :decayed: ale może sie przyzwyczaję

każdy kumpel jedzie po mnie jak po kobyle, że kupiłem kombi w dieslu

nawet dziewczyna mówi, że jak ją odwożę na uczelnie to wygląda jakby odwoził ją ojciec albo jakbym jeździł taty autem :facepalm: (yebne se shockera na tylną szybe to sie rozwieją wątpliwości :decayed: :decayed: )

Boszzzz

a ja tak lubie te kombi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że dałoby rade ? :decayed: teraz w zime widzę też błąd wynikający z braku quattro - jade z kumplami sie poślizgać po parkingu, oni quattro i RWD i tekst " Ans to Ty nagrywaj filmik i rób zdjęcia" :facepalm::decayed:

Aaaa tymczasem

mod obowiązkowy

IMAG0575.jpg

to w woreczku to jest:

IMAG0579.jpg

kupiłem od A3 8L :wink:

aaaale sie zmachauem przy ściąganiu i naciąganiu skóry ( :decayed::decayed: ) rada dla tych na przyszłość - zmoczyć dół skóry we wrzątku i wszystko ładnie nachodzi, użyłem jeszcze łapy takiej imadłowej do przytrzymania jej z jednej strony, skóra siedzi tak mocno na ramce że nie zszywałem jej :decayed:

IMAG0588.jpg

i rada dla wszystkich którzy tak zrobią, przy tej pogodzie lepiej zaczekajcie aż mieszek wyschnie :facepalm:

teraz dziwnie jakoś tak nagle biegi zaczęły fajnie wchodzić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 120zł kupiłeś ?

Też mam smaka. Tylko że mam okrągłą tą starą ale już lekko wyciera się.

Też sie przesiadłem z A3 :wink: Nie myślałeś zmienić na A3 8P ? Ja mam sentyment od 8P. Może jeszcze wróce do niej.

Dużo sie namęczyłeś z tą gałką ?

co tam masz jeszcze w wyposażeniu ?

Jak wrzucisz większą felgę, 1BE albo 1BV zawieche, moze jakiś S-line pakiecik na zew. i felgę 18 to nikt ci nie powie że przyjechałeś autem starego. Do tego Chipa na 170Kuni i 380Nm i będzie banan podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

139 zł dokładnie, akurat przechodziłem obok salonu i mówie, wejde może coś kupie :decayed:

nówka to jednak nówka :decayed:

A3 8p myślałem nad sportbackiem, ale przejechałem sie i stwierdziłem, że A4 to jest to, a zadne inne oprócz a3 8L tak mi sie nie podoba jak B6 avant :decayed:

Teraz myśle, że kupiłbym jakieś S3 zadbane

a z tą gałeczką, z wymontowaniem dosłownie chwile, podjechałem do domu wziąłem swój plecak, rękawiczki i gałke :decayed: dosłownie moment jak puściła ta metalowa obrączka na gałce. Potem w domu tylko było roboty delikatnej z usuwaniem zszywek z ramek a potem do wrzątku, zalałem herbate, włożyłem gałke :decayed::wink: i skórka sie naciągneła prawidłowo bezproblemowo

wyposażenie raczej Bida-line, nad felgą myślałem pokaże jaką

SKRĘCANE rial DAYTONA RACE 18 5x112 BBS Le Mans RS (2949932068) - motoAllegro

coś takiego + zawias jakiś gwint :decayed:

jakiś czas temu widziałem mega A4 , może powiecie czy to ktoś od nas z forum?

IMAG0184.jpg

do takiego wyglądu bym dążył

właśnie z tym modzeniem, to zobacze jak wyjdzie, miałem 170 koni w mojej A3 także żeby były podobne wrażenia z jazdy musiałbym mieć tutaj jakieś 200 :decayed:

patrzyłem na Twoje A4 Julo jako wzór, ale żebym doprowadził do takiego stanu wyposażeniowego i wizualnego to mój Boże ile to $$ :decayed: to wole poczekać aż bedziesz furke sprzedawał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee jak sie nic nie psuje to moża od czasu zamiast na naprawę to na moda przeznaczyć.

Bo tak to mi sie zaczyna nudzić auto i musiałbym zmieniać jak pozostałe co rok.

Kurcze... ta felga nie dokońca mi sie podoba. Duża to wiadomo - fajnie wygląda ale szprychowa juz niekonicznie. Wole jednak ory audi.

Zobacze z tą gałeczką - może na allegro nową sie wyrwie. Najwyższej mi naciągniesz hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz, jak doprowadziłem A3 do stanu takiego że nie miałem co pod siebie w nim robić to je sprzedałem :decayed:

z tym będzie ciężej

Zobacze z tą gałeczką - może na allegro nową sie wyrwie. Najwyższej mi naciągniesz hahaha

to jak zakupisz to Cie poinstruuję jak się ściąga skóre i naciąga :decayed::decayed: taki mały manual będzie

:polew::polew:

Felgi też myśle, że fajnie wyglądałyby Avusy od S4 w czarnym połysku na tym aucie :kox:

---------- Post dopisany 08-11-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 28-01-2013 at 01:27 ----------

Minął rok użytkowania, szybko czas leci :decayed:

co moge powiedzieć, autko bardzo zdrowe cały czas, leje sie paliwo, zmienia oleje, odpukać :decayed:

zrobie aktual pierwszej strony

w miedzyczasie autko dostało wirusa na 170 KM i 387 NM :decayed:

zaczęło jechać, ale rakietą nie jest :decayed:

kupiłem lampeczki tablicy rejestracyjnej

IMAG0251.jpg

w międzyczasie wyrezałem HIDy - megaultrazenon

IMAG0075.jpg

Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.jpg

przy okazji jakoś w trasie 270kkm - niemiec pod kocem trzymał :decayed:

IMAG0036.jpg

po paru czyszczeniach i polerce okazało się że lakier nie jest w złym stanie :wink:

IMAG0218.jpg

IMAG0212.jpg

IMAG0225.jpg

IMAG0226.jpg

IMAG0211.jpg

kupiłem manetke FIS

IMAG0289.jpg

jedyne na co narzekałem to przód obity kamiorami, wypiaskowany i poobdzierany zderzak

aż nagle masz babo placek

Pewna Pani władowała sie w moje auto na parkingu :facepalm: to moje 4 zdarzenie drogowe, zawsze nie z mojej winy zawsze za kółkiem kobieta :facepalm:

IMAG0374.jpg

z obitym ryjem jeżdziłem troszke, ale przy okazji pomalowałem cały przód :decayed:

teraz ryjek świeci się aż miło

IMAG0579.jpg

autko miało iść niżej, kupiłem 1bv, ale sprzedałem, nie widze sensu żeby robić z niej taczke, to nie gówniarski samochód :decayed:

jest wlepa :decayed:

IMAG0531.jpg

felgi 17 z auta już sprzedane, teraz czekam na lato żeby założyć Avus 3 i sprężynki eibacha :decayed:

autko jest przejściowe dlatego miałem nie inwestować, ale zostanie w rodzinie więc coś tam grzebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to swieci? Zrob fotke jak oswietla w nocy droge jak mozesz. Miski sie nie czepiaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci bez porównania lepiej :decayed: w porównaniu xenonu a żarówek zwyklych, na soczewach i żarówkach H7 nie widać prawie nic :decayed: żałuje że nie znalazłem auta z ori xenonem, ale to działa bardzo fajnie, jak jeszcze nie masz, to polecam :wink:

miśki sie nie czepiają, na przeglądach też, bo nie przesadzam z barwą, albo 4300 albo 5000 i jest spokój

w poprzednim aucie miałem a'la us postojówki w kierunkach, żarniki najpierw 6000 potem 5000 , mnóstwo kontroli i nikt sie tego nie czepił :decayed:

zrobie Ci fotke, jednakże polecam, gdy rozbłysnęły jasnym niebieskim światłem aż micha sie cieszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna b6 -) zazdrosCze ci tej mocy 170 km :o

Planowales moze pomalować grill na czarno ? Ja mam podobny kolor i ładnie wyglada . Kup plastidipa i zobacz jak to wyglada -) 30 zł jak sie nie będzie podobało to zerwiesz :P

Powodzenia w dalszym rezaniu i pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :decayed: również mi sie podoba. Myslałem o grillach na czarno i najprawdopodobniej wpadną razem z czarnymi lampami jak to robilem w kazdym moim poprzednim aucie :decayed: Jednakże rozkmina jest taka czy sie opłaca jak najprawdopodoniej zmienie auto za jakiś czas, bo tu nie ma ani quattro ani dzwieku, tudziez mocy a to by sie przydało (wczesniej myslalem o S4 ale totalnie zrezygnowałem :decayed:), takze chyba zaczne szukac 1.8T bex albo 3.0V6 zeby sie turlac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...